Vyberte kategorii

Menu

Menu

O nás

Modivo vzniklo díky naši vášni pro krásu a módu. Speciálně pro Vás jsme připravili širokou nabídku prémiových oděvních značek inspirovaných trendy a potřebami klientů. Speciálně vybraný sortiment, snadné nakupování, bezpečné platební metody, rychlé dodání a 30-ti denní lhůta pro vrácení zboží zdarma - nákup v Modivo je čirá radost. Přesvědčte se sami!


1. Jsme částí skupiny eobuv.cz!


Modivo je součástí kapitálové skupiny eobuwie.pl, která se těší důvěře polských spotřebitelů již 20 let! Jsme dostupní již na 14 evropských trzích a zaměřujeme se na neustálý rozvoj, proto věříme, že jejich počet poroste. Efektivní logistická a platební řešení, jakož i podpora našich důvěryhodných partnerů zajišťují prodej kvalitní značkové módy.


2. Skupina eobuv.cz získala více než 25 tis. kladných hodnocení zákazníků na Heureka.cz


Máme dlouholeté zkušenosti s těmi i nejnáročnějšími zákazníky a proto již stovky spokojených zákazníku vyjádřilo svá kladná hodnocení na největším nákupním portálu a srovnávači cen na českém internetu Heureka.cz. Získali jsme také mnoho prestižních ocenění v oblasti e-commerce. Ku příkladu v soutěži SHOPROKU 2017 a 2018  jsme v obou letech získali první místo v kategorii CENA KVALITY: OBUV.


3. Četná ocenění


Jsme pravidelně kladně hodnoceni odborníky z oboru, obchodními partnery a zákazníky, kteří opakovaně vyjádřili své uznání a díky tomu jsme dosáhli prestižních ocenění - např. Digital Excellence, eCommerce Poland, Effie Award, Imagine Excellence. Na základě těchto faktorů jsme vybudovali pověst důvěryhodné společnosti, která působí na trhu podle striktně definovaných pravidel, dodržuje pravidla zdravé konkurence a v každodenním provozu dbá  o ty nejnáročnější zákazníky.


4. Prémiová kvalita


Pro splnění přání všech klientů jsme připravili široké portfolio kvalitních značek na základě nejnovějších trendů a poznatků v odvětví módy. Jsme oficiálními distributory, spolupracujeme pouze se spolehlivými a důvěryhodnými partnery. Garantujeme vysokou kvalitu a originální zboží.  S Modivo si můžete být vždy jistí, že kupujete to nejlepší.


5. Ověřené platební metody


Používáme pouze ověřené a především bezpečné způsoby placení. PayU, PayPal, platba kartou - můžete použít nejoblíbenější platební metody na trhu. Nevyhovují Vám nákupy online? Žádný problém – objednávku můžete zaplatit i na dobírku. Vše jednoduše!


6. SSL - záruka bezpečného nakupování


Používáme šifrování SSL, které zajišťuje důvěrnost a integritu přenosu dat, stejně jako autentizaci serveru. Díky tomu jsou všechny vaše osobní údaje šifrovány a chráněny proti přístupu třetích osob.


7. Vaše data jsou u nás v bezpečí


Zvláštní význam přikládáme ochraně vašich osobních údajů.

Subjekty ze skupiny eobuwie.pl vám zaručují bezpečnost zpracování vašich dat. Poskytnuté informace (např. přihlašovací údaje, heslo, adresa domova nebo číslo bankovního účtu) jsou řádně zabezpečeny a používány pouze pro účely, pro které byly shromážděny.


Garantujeme Vám pohodlné a bezpečné nakupování! Přesvědčte se sami!


Máte otázky? Kontaktujte naši infolinku na čísle +420 255 712 658 nebo na e-mailové adrese: [email protected]Získejte 250 Kč na vaše nákupy
Zaregistrujte se a získejte informace o novinkách a slevových akcích.