AMERICANOS. FOR EVERY BODY Shop the look
  • Inspired by Modivo
  • Inspired by Modivo
  • Inspired by Modivo

Takový je Americanos. Pro všechny a pro každého. Vyberte si z klasických modelů džínů, měkkých svetrů, perfektně střižených košil nebo nadčasových plátěnek... Veškeré naše oblečení je navržené s důrazem na každý detail. Z materiálů, které jim umožní prožít s Vámi mnoho společných chvil. S myšlenkou o tom, že každé tělo je krásné.
FOR EVERY BODY
Nevěříme v dokonalost. Volíme pravdivost. Hledáme, vyvíjíme, měníme... Stejně jako Vy. Nic nevnucujeme, ale rádi nabídneme. Štítky nepřipevňujeme tam, kde nejsou potřebné. Navrhujeme s ohledem na pohodlí a odolnost. Naše oblečení je dobré pro tělo - bez ohledu na velikost nebo pohlaví.
FOR EVERY YOU
Sázíte na nadčasovou klasiku nebo sledujete trendy? Řídíte se pohodlím nebo výrazností stylu? Džíny nebo šaty? Ať už jsou Vaše odpovědi jakékoli, poskytneme Vám vše, co potřebujete, a ještě více. I když během chvilky změníte názor, pomůžeme Vám vybudovat šatník plný univerzálních outfitů pro Vaše různé nálady. PS Nechte tu ofinu být, vypadáte dobře!
FOR THE PLANET
Když se o sebe staráme, nezapomínáme na to, co je kolem nás. V našich projektech se snažíme používat především materiály, které jsou dobré nejen pro Vaše tělo, ale i pro přírodní prostředí. Proto u nás najdete směsi z biobavlny s certifikátem GOTS, z lyocellového odpadu z dřevní buničiny nebo z recyklovaného polyesteru, který výrazně prodlužuje odolnost každodenního oblečení.