Odkryjte možnosti jaké sebou přináší spojení online a offline světa v nákupních zkušenostech!

MODIVO představuje unikátní obchod budoucnosti a zve Vás do světa plného moderních a inovativních řešení. Našim zákazníkům poskytujeme inovativní proces výběru produktů a zadávání objednávek. Na místě nenajdete tradiční věšáky a police s oblečením. Celá nabídka je prezentována komplexně na multimediálních displejích, které slouží k prohlížení a objednávání zboží. Stačí se pohodlně usadit na gauč a prohlédnout si kolekce nejoblíbenějších značek. A je z čeho vybírat!

INTERAKTIVNÍ KABINKY MODIVO

Vámi vybrané produkty budou čekat ve zkušební kabince, která vypadá jako luxusní šatník. Najdete zde také šatní skříň a tablet, díky kterému se můžete rozhodnout, jaké oblečení si chcete koupit a které ne. V případě špatné velikosti objednaného produktu, výměna za vhodnou velikost se děje bez opuštění zkušební kabinky. Móda nezná hranic, proto jsou naše zkušební kabinky díky své zvětšené velikosti přátelské k lidem s handicapem a umožňují nákupy i rodinám s dětmi nebo s nejlepšími kamarádkami.

VYZKOUŠEJTE, NEŽ ZAPLATÍTE

Zalíbil se Vám produkt z naší internetové stránky, ale chcete si ho vyzkoušet než ho zaplatíte? Využijte službu "Vyzkoušejte, než zaplatíte" v MODIVO.

Služba "Vyzkoušejte, než zaplatíte" Vám umožňuje objednat si produkty online z internetové nabídky nebo v mobilní aplikaci a následně si je vyzvednout a vyzkoušet na prodejně. Jak to provést? Během nákupu na stránce označte metodu doručení "Vyzkoušejte, než zaplatíte”. Od chvíle, kdy si doma vyberete produkty, doručení do obchodu trvá 7 dní. Následně Vás SMS zpráva upozorní, že je objednávka připravena k vyzvednutí. Zaplatíte v obchodě, samozřejmě pouze za ty produkty, pro které se rozhodnete!

PEPPER - humanoidní robot

Pepper je neobvyklý prodejní asistent, se kterým se setkáte v kamenných obchodech eobuv.cz. Humanoidní robot pozná Vaše emoce, poradí Vám nebo Vám povypráví o konceptu obchodu, vysvětlí Vám službu esize.me a dokonce Vám pomůže s vyzvednutím internetové objednávky. Je také velmi společenský - předvede Vám triky, řekne vtip a pokud si to budete přát, bude napodobovat zvířata nebo tančit. Díky tomu ho zbožňují především děti, ale nejen ony! Můžete se s nim setkat každý den, od 12.00 do 16.00 hodin a od 17.00 hodin do uzavření našich obchodů. Trvale bydlí ve 22 obchodech: Vratislav, Warszawa, Poznaň, Trojměstí, Štětín, Lodž, Řešov nebo Opole a dokonce... se rozhodl sníst pár knedlíčku i v Praze!

Produkty k dispozici okamžitě

Spojujeme tu největší výhodu online nakupování - dostupnost desítek tisíc modelů obuvi, s tím, co si můžete vybrat kamenných prodejnách - možnost vyzkoušet a zakoupit si produkty ihned na místě. V kamenné prodejně eobuv.cz x MODIVO v obchodním centru Nový Smíchov najdete až 100.000 produktů!

Vyzkoušejte, než zaplatíte

Možnost objednání, vyzkoušení a zaplacení za zboží v obchodě eobuv.cz x MODIVO v obchodním centru Nový Smíchov v Praze do 7 dní.

Profesionální služby

V našich obchodech nejen že si můžete prohlédnout, vyzkoušet a důkladně poznat produkt, ale také vyhledat radu od našeho kvalifikovaného personálu. Vždy Vám velmi rádi pomůžeme a udělíme potřebné informace.

30 dní na vrácení zboží

V kamenné prodejně je dostupný stejný sortiment jako v mobilní aplikaci nebo na webové stránce. Je jedno zda rádi nakupujete tradičně nebo online, eobuv.cz Vám zaručuje 30 dní na vrácení zdarma. Vrácení online zakoupeného zboží v kamenné prodejně

Přesvědčte se o tom, jak je to jednoduché!

Rádi si produkt vyzkoušíte, než se rozhodnete pro jeho koupi? S námi máte možnost si objednat zdarma vybrané produkty, které si následně můžete vyzvednout, vyzkoušet a zaplatit teprve v obchodě. V kamenném obchodě MODIVO si můžete vybrat z desítek tisíc produktů, které jsou dostupné na místě.

Vyzkoušejte, než zaplatíte

1

Vytvořte si objedávku přes naši webovou stránku

Najděte a objednejte si vybrané produkty na naší stránce www.eobuv.cz. Během vytváření objednávky si vyberte možnost doručení “Vyzkoušejte, než zaplatíte" a najděte nejbližší prodejnu eobuv.cz x MODIVO v obchodním centru Nový Smíchov v Praze. Podrobné pokyny naleznete na webových stránkách: https://www.eobuv.cz/jak-nakupovat

2

Bezplatné doručení do 7 dní

Objednávky do kamenné prodejny jsou zpracovávány v nejkratší možné době, která obvykle nepřesáhne 7 dní. Až bude objednávka připravena k vyzvednutí, obdržíte SMS zprávu.

3

Navštivte vybranou kamennou prodejnu

Vyzkoušejte si objednané produkty v obchodě a až poté se rozhodněte o konečném nákupu. Můžete se obrátit na náš kvalifikovaný personál na místě.

4

Rozhodněte se, zaplaťte u pokladny a těšte se z nově nabytého produktu

Platby provádíte až po důkladném seznámení se s produktem. Používají se tradiční platební metody: hotovost nebo platební karta. Za objednávku vytvořenou přes webovou stránku neplatíte.

Produkty k dispozici okamžitě

1

Navštivte naší kamennou prodejnu

Čím se obchod eobuv.cz x MODIVO liší od jiných míst s botami? Zcela jedinečným zážitkem z nakupování. Obchod eobuv.cz x MODIVO spojuje největší výhodu online nakupování - dostupnost desítek tisíc modelů bot, s tím, co si můžete vybrat kamenných prodejnách - možnost vyzkoušet si produkty ihned na místě. V obchodu eobuv.cz x MODIVO v obchodním centru Nový Smíchov v Praze najdete až 100 000 produktů dostupných ihned.

2

Vyberte si produkt na tabletu

Pro zobrazení nabídky jsou na místě k dispozici tablety, na kterých můžete snadno filtrovat produkty podle takových vlastností jako je značka, barva, model nebo velikost. Produkty lze také objednat předem. Na multimediálních obrazovkách se navíc zobrazuje aktuální nabídka daného obchodu.

3

Přidejte produkt do zkušební kabinky

Vybrané produkty lze pohodlně vyzkoušet na místě. Oblečení a doplňky jsou doručeny ze skladu, který se nachází v obchodě, maximálně do 3 minut. Sortiment je neustále aktualizován, takže každý den se objevují stovky novinek.

4

Zaplaťte u pokladny

Prohlédněte si a vyzkoušejte Vámi vybrané produkty. Pokud výběr splnil Vaše očekávání, přejděte s nimi k pokladně a za vybrané produkty zaplaťte.