Dámské cyklistické kraťasy

Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce
Typ produktu
V sadě
Materiál oblečení
Produkty: 278
Zobrazit ID verze

Dámské cyklistické kraťasy jsou kalhoty nejen na kolo

Hledáte-li vhodné kalhoty na kolo, budou dámské cyklistické kraťasy tou správnou volbou i pro vás. Na trhu najdeme dámské kraťasy na kolo v nejrůznějších střizích a barvách. Letos budou v kurzu zejména slim fit modely dámských cyklistických kraťasů. Ty sedí pěkně na tělo a zajišťují při jízdě nízký odpor vzduchu. V letošní sezóně pak budou v kurzu dámské cyklistické kalhoty v pastelových a v přírodních odstínech. Oříškové, krémové nebo pistáciové cyklistické šortky tak budou vhodným řešením. In pak budete i v staré dobré černé nebo bílé klasice. Černá a bílá jsou barvy univerzální a hodí se i k pestrobarevným funkčním svrškům. Vyhýbat se nemusíte ani sportovnímu oblečení se vzory a motivy. Co se týče světových značek, můžete volit Nike, Adidas i Under Armour. Zmíněné značky dbají na precizní zpracování každého drobného detailu, kvalita je tak zaručena. Dámské cyklistické kraťasy nemusíte nosit výhradně na kolo. Nosit je můžete i na jiné druhy sportu. Jedná se o funkční oblečení a jistě pro něj najdete i další využití. Zvláště černé kraťasy pak zapadnou i do dalších sportovních outfitů.               

Dámské cyklistické kalhoty – bezkonkurenční pohodlí

Dámské kalhoty na kolo poskytnou ženám bezkonkurenční komfort na výletech i na cyklostezkách. Díky praktickému polstrování neucítíte při jízdě žádné drobnější kamínky či nerovnosti na cestě. Pod cyklistické kalhoty můžete zvolit bezešvé sportovní prádlo. Cyklistické kalhoty pro ženy by měly být vyrobené jen z těch nejkvalitnějších materiálů. Důležitá je zejména prodyšnost. Nechceme se přeci při zdolávání kopců potit. Dobré je i to, mají-li naše cyklistické kalhoty rychleschnoucí vlastnosti.     

Najděte dámské cyklistické šortky těch nejlepších značek na MODIVO

Chcete-li si pořídit kvalitní dámské cyklistické šortky, nemusíte chodit pouze do kamenných prodejen. Dobrou volbou budou i e-shopy, v kterých můžete nakupovat cyklistické zboží pěkně z pohodlí vašeho domova. Podívejte se po některém ověřeném prodejci velkých světových sportovních značek. Budete mít jistotu, že si nezakoupíte nechtěné padělky. Těmi se to na internetu v poslední době jen hemží. Ověřeným prodejcem cyklistických oděvů je také MODIVO.cz. Najdete zde široký výběr dámských cyklistických kraťasů za bezkonkurenční ceny. Vybírat můžete stylové kousky od značek UNDER ARMOUR, Tommy Jeans nebo Bench. Za zmínku pak stojí i věhlasné značky Karl Kani, Adidas nebo Nike. Líbit by se vám mohly i stylové dámské cyklistické kalhoty od výrobce Rage Age či DARE2B. Všechny zmíněné značky nabízí vysoce kvalitní a módní oblečení na kolo. Vybírat mohou ženy kousky v trendy přírodních i pastelových barvách. In pak budou i klasické černé modely. Ty mají tu výhodu, že je mohou ženy kombinovat s jakkoli barevnými oděvy nebo s pestrobarevnými módními sportovními doplňky.        

Dámské cyklistické šortky – časté dotazy

Jaké vybrat cyklistické šortky na dlouhé vzdálenosti ?

Chystáte-li se na kole na daleké cesty, můžete volit dámské cyklistické kraťasy s praktickým polstrováním v oblasti vašeho pozadí. Díky polstrování vás nebude bolet pozadí ani po namáhavém výletu. Cyklistické kraťasy pro ženy najdeme v mnoha různých barvách. Letos budou v kurzu zejména ty přírodní a pastelové. Vsadit můžete i na černou klasiku.       

Nosí se pod cyklistické šortky spodní prádlo?

Pod cyklistické kraťasy mohou ženy zvolit kvalitní funkční kalhotky. Ty musí být vyrobeny z kvalitních prodyšných materiálů. Dobrou službu odvedou i bezešvé kalhotky, které jsou pro sportovní aktivity jako stvořené. Nikde vás nebude nic tlačit.