Dámské elegantní kabelky

Seřadit
Barva
Cena
Výrobce
Typ produktu
Pohlaví
Provedení
Velikost kabelky
Produkty: 1 035
Zobrazit ID verze

Elegantní dámské kabelky exkluzivních značek jsou k dostání v MODIVO

Elegantní dámské kabelky nemusíte kupovat jen v kamenných prodejnách. Dobrý výběr je i na e-shopech. Ale pozor! Zaměřte se na ty ověřené zákazníky. Snáze tak předejdete nákupu nežádoucích padělků. Těmi se to v poslední době na internetu bohužel jen hemží. Ověřeným e-shopem je i MODIVO.cz. Ženy tu mohou vybírat stylové kabelky od věhlasných světových značek. Nakupovat tu můžete trendy tašky od takových velikánů, jako je Guess, Furla nebo Creole. Za zmínku stojí i výrobci Gino Rossi nebo Badura. Zaměříme-li se na barvy, budou hrát letos prim ty přírodní a pastelové. Modrá, svítivě žlutá i hnědá kabelka tak bude dobrou volbou. Vsadit pak můžete i na bílou klasiku. Sněhové kabelky zapadnou i do celobílého módního outfitu. Líbit by se vám mohly také elegantní dámské kabelky černé. Černá je barva univerzální a tašku tak lehce sladíte i s pestrobarevným oblečením nebo s oděvy se vzory a s motiv. Letos pofrčí ty květinové a zvířecí. Dámské kabelky mohou mít na sobě i nejrůznější dekorativní prvky. Ženy si oblíbily zejména kabelky se třpytivými detaily, které snadno sladí i se svými stříbrnými nebo se zlatými šperky.

Na svatbu nesmí chybět ani vhodná elegantní kabelka

Elegantní dámské kabelky na svatbu mohou mít mnoho podob. Na trhu najdeme malá psaníčka s řetízkem, ale i objemnější tašky. Kabelku na svatbu můžete volit jako host, ale i jako nevěsta. I do malého psaníčka se vejdou nezbytnosti, jako je zrcátko, mobil, kapesníčky a klíče. Co se týče barev, jsou na svatbu vhodné modely v pastelových decentních barvách. Vhodná je i černá klasika. Bílou barvu ponechejte vždy nevěstám. I nevěsta pak může zvolit malou kabelku v bílé či v krémové barvě. Vkusné jsou i kabelky se stříbrnými a se zlatými detaily. Nezapomínejte pak ani na to, že by měla vaše kabelka ladit s dalšími módními doplňky. A to nejen barvou, ale i strukturou. Jak říká módní pravidlo, hladké patří k hladkému a strukturované zase k strukturovanému. Tím se váš outfit vkusně sjednotí a bude působit uhlazeně. K malé elegantní kabelce na svatbu můžete volit šaty, ale i sukně nebo kalhoty typu chino. Sukně budou v kurzu ty plisované nebo trapézové.

Malé elegantní dámské kabelky - ideální k večernímu outfitu

Dámská taška elegantní v menším provedení je ideálním řešením k večernímu outfitu. Malé elegantní dámské kabelky mohou disponovat i popruhy, které lze často schovat dovnitř tašky. Vznikne tak malé psaníčko. Nosit je můžeme k šatům a k sukním, ale také k trendy džínům s vysokým pasem nebo k legínám. Malá elegantní kabelka může být vyrobená z přírodních nebo ze syntetických materiálů. V poslední době vítězí na plné čáře ty přírodní. A není se co divit. Kabelky z pravé kůže jsou nejen vysoce módní, ale také odolné a v neposlední řadě jsou i tzv. udržitelné. Udržitelný způsob života propagují ty největší módní světové značky. Je tak z čeho vybírat.

Elegantní dámské kabelky - časté dotazy

Jak skladovat dámské kabelky?

Dámské kabelky bychom měly v ideálním případě vyvěsit na ramínko. Dobrou volbou je i to, zvolíte-li pro vaše kabelky speciální skříňku nebo šuplík, v kterém se vaše tašky nebudou mačkat. Kabelky by se také neměly ve skříni vzájemně dotýkat. Mohlo by totiž dojít k jejich odírání.

Jak zlikvidovat dámské kabelky?

Pokud už nám dámská kabelka přestane sloužit a je v dobrém stavu, můžeme ji dát do kontejneru na použitý textil. V opačném případě patří do směsného kontejneru. Jestli-že máte textilní model kabelky, můžete ji na stříhat a jednotlivé kousky použít na nejrůznější tvoření. Udržitelnost je správná cesta.