Dámské náramkové hodinky

Seřadit
Barva
Cena
Výrobce
Typ produktu
Pohlaví
Provedení bižuterie
Určení
Produkty: 586
Zobrazit ID verze

Prohlédněte si jedinečné hodinky dostupné v prodejně MODIVO

Chcete-li si koupit kvalitní dámské hodinky, nemusíte chodit jen do kamenných prodejen. Dobrou volbou jsou také internetové obchody. Ale pozor! Zaměřte se na ověřené prodejce světových značek. Díky tomu předejdete nákupu nechtěných padělků. A že se to nimi na internetu jen hemží. Ověřeným prodejcem kvalitních hodinek od velkých světových značek je i MODIVO.cz. Jsou tu k mání náramkové hodinky pro ženy za příznivě nízké ceny. Ženám by se mohly líbit dámské stříbrné hodinky na náramku, které snadno sladí i se svými dalšími stříbrnými šperky. Dámské hodinky na stříbrném náramku pak mohou ladit i s vašimi lesklými ozdobami na obuvi. Fantazii se meze nekladou! Ženy pak mohou volit i klenoty v bílém zlatě. Dobrou volbou jsou i dámské hodinky na zlatém náramku. Ty skvěle doladí i večerní outfity. Skvěle se kombinují např. s business tmavomodrým kostýmkem. Dále můžete zlaté náramkové hodinky sladit s vaší kabelkou. Ta nemusí být celá zlatá. Bude stačit, když bude disponovat blyštivým řetízkem. Celý outfit se tím vkusně sjednotí a bude působit konzistentně. Na MODIVO.cz pak najdete dámské náramkové hodiny od velkých světových značek. Vsadit můžete na takové velikány, jako je Guess, Calvin Klein nebo Fossil. 

Hodinky na náramku jsou nekončící módní styl

Dámské hodinky na náramku z módy nevychází. Elegantní dámské hodinky na náramku se hodí nejen do společenských, ale i do business outfitů. Ženy a dívky je pak rády navlékají i na volnočasové aktivity. Mohou mít analogovou i digitální podobu. V posledních letech vedou na plné čáře tzv. smart hodinky. Chytré hodinky mají spoustu užitečných funkcí, které ženy využijí při sportu, ale i v práci. Do práce se hodí především elegantní stříbnré nebo zlaté modely. Na volnočasové nošení si můžete pohrát s barvami a volit i vícebarevné výrazné kousky.  

Vyberte si hodinky, které dokonale doladí váš večerní outfit

K večerním outfitům se skvěle hodí dámské zlaté hodinky. Dobře se totiž ladí i s ostatními dámskými šperky. Vybírat můžete zlaté, ale i mosazné klenoty a spony. Líbit by se vám mohly i dámské hodinky na náramku s kubickými zirkony. Ty opět vkusně zapadnou do večerních stříbrných outfitů. Budete zářit! K vašim náramkovým hodinkám pak můžete obléci šaty i sukně. V kurzu budou ty plisované a trapézové. Volit k nim můžete i dámské košile a kalhoty typu chino. Nazout k nim pak můžete společenskou obuv. Velmi elegantně působí, má-li na sobě obuv obdobné barvy nebo dekorativní prvky, jako právě zmíněné hodinky. Obuv pro ženy pak může mít podobu sandálů na vysokém jehlovém podpatku. K náramkovým hodinkám se hodí také sandály na vyšší platformě nebo boty na blokovém podpatku. Záleží tedy jen na vás a na vašem jedinečném vkusu. K dispozici jsou vám pak náramkové hodinky v digitálním nebo v analogovém provedení.      

Dámské hodinky na náramku – časté dotazy

Jak rozepnout hodinky na náramku?

Dámské náramkové hodinky mohou mít nejrůznější typ zapínání. Nejčastěji se můžeme setkat s obdélníkovou nebo s klasickou oválnou sponou. Na trhu pak najdeme i kousky s tzv. motýlovou sponou. Ta často disponuje i praktickou pojistkou. Ženy pak mohou zvolit i tzv. zaváděcí sponu, u které se náramek neotevře úplně, ale jen se trochu rozloží. K sehnání jsou i nasazovací náramkové hodinky bez spon.      

Hodinky na řemínku nebo náramku – co je výhodnější?

Náramkové hodinky i hodinky na řemínek mají své výhody. Hodinky na řemínek mohou mít koženou podobu. Dobře je tak sladíte i s vaší koženou taškou nebo s módní koženou obuví. Náramkové hodinky se pak dobře ladí i s dalšími šperky a snadno se nasazují.