Dámské polarizační brýle

Seřadit
Barva
Cena
Výrobce
Typ produktu
Sport
Pohlaví
Provedení
Produkty: 58
Zobrazit ID verze

Nejen pro řízení - polarizační brýle

Chcete-li jezdit bezpečně i při ostrém slunci, vsaďte na dámské polarizační brýle. Hodí se do auta, na pláž, ale také na sjezdovky nebo na procházky po horách. Zde umí slunce opravdu potrápit. Na trhu jsou různé druhy polarizačních brýlí. V kurzu jsou především dámské antireflexní polarizační sluneční brýle, které zabraňují odleskům a poskytnou ženám maximální komfort během slunečného dne. Dámské polarizační brýle na řízení mohou mít různý tvar skel. V kurzu budou velká skla nejrůznějších geometrických tvarů. In pak budou i hravé lenonky. Co se týče barevného provedení, budou v letošní sezóně trendy přírodní a pastelové odstíny. Máte-li rády extravagantnější kousky, vybírejte polarizační brýle v rudém odstínu. Středem pozornosti budete rázem i v polarizačních brýlích, které mají na sobě zvířecí vzory nebo květinové motivy.

Dámské polarizační brýle - exkluzivní letní doplněk

Dámské polarizační brýle oceníte zejména v letních měsících. Touto dobou je slunce ostré a paprsky nám dokáží pěkně zatopit. Kvalitní polarizační brýle nás chrání také před UV zářením. Polarizace je tzv. nadstavbový filtr, který propouští pouze vertikální světlo a který pohlcuje světlo horizontální. Díky tomu polarizační brýle snižují námahu našich očí a slouží i jako prevence očních nemocí. Řidiči si je pak oblíbili, protože jim umožňují dobrý výhled proti slunci a usnadňují výhled na mokrou vozovku v slunečném dni. Zkrátka a dobře polarizační brýle znatelně zvyšují kvalitu vidění za slunečního počasí. Ženy mohou vybírat polarizační brýle nejrůznějších tvarů a barev. V letošní sezóně pofrčí zejména polarizační brýle s velkými skly. Máte-li drobnější obličej s jemnými rysy, můžete vybírat sluneční polarizační brýle, kterým chybí spodní obroučka. Díky tomu budou lichotit vašemu typu obličeje. Zaměříme-li se na barvy obrouček, budou in ty přírodní a pastelové. Tmavě modré, svítivě žluté i pistáciové brýle tak budou letos tím správným řešením. Vyhýbat se pak nemusíte ani staré dobré černé nebo bílé klasice. Černá a bílá jsou barvy univerzální a dámy tak brýle snadno sladí i s pestrobarevným oblečením nebo s oděvy se vzory a s motivy.

Chraňte své oči před sluncem – značkové polarizační brýle dostupné v prodejně MODIVO

Dámské polarizační brýle nemusíte nakupovat pouze v kamenných prodejnách a v optikách. Dostupné jsou totiž i na e-shopech. Zaměřte se především na ty ověřené zákazníky. Vyhnete se tak snáze nákupu nežádoucích padělků. Ověřeným internetovým obchodem je také MODIVO.cz. Ženy si zde mohou vybírat kvalitní polarizační brýle od známých světových módních značek. Líbit by se vám mohly brýle od výrobce Gog, Ray-Ban nebo Michael Kors. Za zmínku pak stojí i kousky od značek Tom Ford nebo Ralph Loren. Sportovní look pak vyčarujete pomocí známé značky 4F. Velmi stylové brýle nabízí značky Polaroid nebo Versace. Jistě si tak mezi nabízenými modely polarizačních brýlí vyberete i vy!

Dámské polarizační brýle – nejčastější dotazy

Co nosit s polarizačními brýlemi?

K polarizačním brýlím si můžete nasadit kšiltovku, zimní čepici nebo sportovní helmu. Brýle je dobré vybírat právě s ohledem na pokrývku hlavy. V ideálním případě kupujte zmíněné věci současně. Dobré je také to, když si vyberete polarizační brýle a pokrývku hlavy od jedné značky, doplňky totiž bývají v kolekcích kompatibilní.

Jak vybrat brýle? 

Sluneční brýle můžeme vybírat i podle tvaru obličeje. Máte-li vysoké čelo, vsaďte na větší sluneční brýle. Zkusit můžete např. maxi hexagony. Máte-li jemné rysy, vyzkoušejte hravé lenonky nebo brýle bez spodních obrouček.