Produkty: 0

Žádné produkty s těmito filtry

Chcete-li zobrazit více produktů, zkuste některé nebo všechny filtry odstranit.

Guess kabelky, shopper bagy a doplňky - široký výběr na Modivo.cz

Módní značka Guess je uznávaná po celém světě všemi milovníky kvalitní módy. Vytvořili ji čtyři francouzští bratři Georges, Armand, Paul a Maurice Marcianoovi. Díky nim vzniklo mnoho fascinujících kolekcí oblečení, které splňují potřeby lidí ve všech zemích světa. Guess to jsou oblečení, kabelky a doplňky nejvyšší kvality. Kabelka Guess je jednoduchý, ale velmi účinný způsob, jak se prezentovat módně při nakupování, procházkách po městě i cestou do kina. Kabelky této značky jsou extrémně prostorné, takže se do nich snadno vejdou všechny vaše nejnutnější věci, jako je peněženka, taštička s kosmetikou, telefon a mnoho dalších věcí. Guess kabelky, shopper bagy a doplňky najdete na modivo.cz.

Mikiny, šortky a trička Guess - pro každodenní použití a speciální příležitosti

Shopper bagy Guess jsou modely navržené pro aktivní ženy, které mají rády styl a eleganci. Velké, pohodlné a perfektně řešené tašky na nákupy jsou přesně to, co máte nejraději. Na modivo.cz najdete mnoho shopper bagů, které si okamžitě zamilujete. Vybírat si můžete tašky z různých materiálů, jako je přírodní a ekologická kůže, len a plasty. Pro vaše pohodlí byly nákupní tašky Guess navrženy s dlouhými a krátkými popruhy, díky kterým je můžete nosit na na rameni v ruce. Výhodou je možnost vybrat si ze široké škály barev, které ladí s vaším šatníkem. V nabídce najdete také Guess boty nebo třeba tričko Guess.

Guess- široký výběr produktů od špičkového výrobce

Guess byla oficiálně založena v roce 1981. Bratři Marcianoovi chtěli vytvořit unisex džíny, které měly odvážné styly a elegantní design. Prodávají také mnoho dalších oděvů a doplňků pod ochrannou známkou Guess. Díky několika úspěšným reklamním kampaním se logo Guess stalo hlavním symbolem statusu mezi nakupujícími. Dámské šortky či Guess mikina jsou oblečením, kteří tak znají všichni fanoušci módy. Guess používá pro své logo symbol i slovní označení. Symbol Guess je převrácený červený trojúhelník. Každá strana má stejnou délku a bod směřuje dolů. Uvnitř tohoto trojúhelníku je symbol otazníku, který jako bod ve spodní části trojúhelníku používá menší převrácený trojúhelník. Slovní značka Guess je jejich značka napsaná černými velkými písmeny. Používá se klasické římské písmo s elegantními písmeny a decentními patkami. Tyto dva prvky jsou někdy kombinovány a tvoří jedno logo a název značky je umístěn v horní části trojúhelníku. Společnost však tyto dva hlavní prvky často používá jako různá loga. Logo značky Guess se většinou používá pro reklamu a webový design, zatímco trojúhelník Guess se většinou zobrazuje na štítcích oděvů a ozdobných cedulích. Máte tak jistotu, že na Modivo.cz najdete široký výběr produktů od špičkového výrobce.

Dámské oblečení Guess - často kladené otázky

Jsou kabelky Guess vyrobeny z kůže?

Na výběr jsou jak kabelky ze 100 % přírodní kůže, tak kabelky z eko kůže. Na výběr jsou luxusní modely s elegantním designem v různých barvách a vzorech.

Jak zkontrolovat originalitu kabelky Guess?

Jako první se podívejte na logo Guess, zda je trojúhelník rovnoramenný, s precizními stehy a úhledným dokončením. Nové kabelky Guess jsou vyznačeny na visačce podrobným číslem modelu a informacemi. Číslo modelu na štítku se musí shodovat s číslem na obalu.

Guess - co je to za značku?

Guess je francouzská módní značka založená v roce 1981 ve Francii. Její zakladatelé byli bratři Georges, Armand, Paul a Maurice Marcianoovi. Zpočátku se snažili vyrábět zajímavé džíny, později svůj sortiment rozšířili také o trička, mikiny, kabelky, boty a další doplňky.