Ozdoby do vlasů - perfektní nápad, jak změnit svůj vzhled

Všechny ženy ví nebo alespoň tuší, že i sebemenší vhodně zvolený doplněk dokáže proměnit i obyčejný outfit v originální model. Na následujících řádcích se zaměříme zejména na vlasové ozdoby. Na trhu existuje velké množství čelenek v nejrůznějším barevném provedení. Také jsou k sehnání čelenky s dekoracemi či bez nich. Ženy mohou dále vybírat čelenky do vlasů, které jsou vyrobené z rozličných materiálů. Velké oblíbenosti se těší zejména kovové a textilní varianty dámských čelenek do vlasů. Chceme-li být v letošní sezóně IN, měly bychom při výběru čelenky zohlednit i nejnovější módní trendy. Pro letošní rok vedou zejména pastelové tóny barev. Skvělým řešením tak bude pistáciová, meruňková či krémová čelenka. Do popředí se dostávají i přírodní odstíny jako je např. oříšková či mahagonová. Velmi pěkně působí, má-li naše čelenka stejnou či podobnou barvu jako naše obuv a ostatní doplňky. Chceme-li si dopřát trochu extravagance, můžeme se poohlédnout po čelence se zvířecími motivy. V letošním roce pofrčí i něžné květované vzory.              

Čelenka do vlasů - jednoduchá a netradiční dekorace

Při výběru čelenky do vlasů, musíme zvážit hned několik skutečností. Měly bychom si ujasnit, pro jakou příležitost budeme čelenku využívat a k jakému oblečení ji chceme navlékat. Pro svátečnější události se hodí především zdobenější typy čelenek, které mohou dekorovat blyštivé kamínky či perly. Pro každodenní nošení zase oceníme jednoduché typy čelenek v neutrálních barvách, které snadno zkombinujeme s ostatními doplňky našeho outfitu. Bílá i černá čelenka do vlasů se hodí prakticky pro všechny typy outfitů a můžeme ji nosit k jakékoli události.        

Elegantní čelenky do vlasů - první volba pro zvláštní příležitosti

Hledáme-li elegantní čelenku pro speciální příležitosti a sváteční události, budou tím správným řešením dekorované typy dámských čelenek. Na svatbě či rodinné oslavě se tak blýsknete např. s čelenkou posetou perlami nebo čelenkou se zářivými kamínky. Elegantní čelenky do vlasů můžeme sehnat i v látkovém provedení. Velké oblíbenosti se těší zejména vkusné čelenky z chladivého saténu. A pozor! Existuje ještě jeden typ elegantní čelenky, která nenechá chladnou žádnou milovnici dámských vlasových doplňků. Jedná se o čelenku s mašlí a síťkovaným závojem.    

Dámské čelenky - nejčastější dotazy

Jak sladit čelenku s elegantním outfitem?

Chceme-li sladit čelenku s elegantním outfitem, musíme si ujasnit, jaké barvy bude mít naše oblečení. Jestli-že sáhneme po jednobarevném oděvu, můžeme si dovolit dekorovanou a pestrobarevnou čelenku. Oblékneme-li si však kostýmek či šaty s jemnými pruhy či s károvanými vzory, měly bychom zvolit minimalistickou čelenku v jednobarevném provedení.    

Jak si vybrat čelenku do vlasů do práce?

Hledáme-li vhodnou čelenku k našemu business looku, měly bychom se zaměřit na starou dobrou klasiku. Tou máme na mysli zejména stříbrné a zlaté doplňky, které působí velmi elegantně. Do pracovního prostředí volíme zejména méně dekorované doplňky. Na pracovišti se řídíme heslem, které říká, že v práci vždy vítězí elegance nad extravagancí.          

Jaká čelenka do vlasů se hodí pro každodenní nošení?

Pro každodenní nošení můžeme vybírat pohodlné látkové čelenky. Každá žena by měla mít v zásobě alespoň jednu černou nebo bílou čelenku, kterou snadno zkombinuje s jakýmkoli outfitem. Vhodné jsou také pastelové čelenky, které jsou jemné a decentní. Snadno je tak využijeme do našich každodenních outfitů. Vyplatí se mít více čelenek k dispozici, protože jsou praktickou pomůckou pro rychlé a snadné účesy.