Dámské bižuterie

Seřadit
Cena
Výrobce
Barva
Provedení bižuterie
Nabídka
Produkty: 577
Zobrazit ID verze

Šperky - nejlepší nápad na dárek

Chceme-li ženu potěšit k svátku, narozeninám či výročí, určitě neuděláme chybu, když se rozhodneme podarovat ji šperkem. Dámské šperky můžeme vybírat v mnoha různých provedeních. Na trhu jsou šperky ze stříbra, zlata, platiny či chirurgické oceli. V dnešní době se velké oblíbenosti těší také bižuterie. Výhodou bižuterie je nejen její cena, ale také velký barevný výběr šperků. Před nákupem šperku pro ženu je dobré, abychom zjistili, jaký typ šperků má dáma v oblibě a jakému materiálu dává přednost. Na výběr máme z nejrůznějších typů prstýnků, náramků a ozdob do vlasů. Velké oblíbenosti se těší také dámské náušnice, přívěsky a dámské náhrdelníky.    

Dámské šperky - perfektní volba do práce i na rande

Pokud to naše povolání dovoluje a šperky nám při práci nezavazí, můžeme je s chutí vynést i na pracoviště. V ideálním případě pak vybíráme šperky v jemném a decentním provedení. Velmi elegantně působí módní zlaté šperky v kombinaci s černým či tmavě modrým sáčkem. Stříbrné šperky pak zase vyniknou s bílými topy a blůzami. Dokonalého výsledku docílíme, když sladíme všechny šperky do stejného odstínu. Zlaté šperky tak mohou ozdobit naše zápěstí, krk, prsty i účes. Na večerní rande se nemusíme bát i výraznějších kousků, vždy však záleží na tom, co si k šperkům oblékneme. K šatům se např. výborně hodí visací náušnice či třpytivý náhrdelník. K denimové módě se skvěle hodí prstýnky a dámské náramky ve stříbrné barvě. K jednobarevnému oblečení se hodí výraznější šperky. K vzorovanému oblečení vybíráme jednoduší typ ozdob.         

Zlaté dámské šperky - pro koho bude vhodný klasický styl?

Nejsme-li milovníky extravagance a máme rádi jemnost a eleganci, budou pro nás jednoduché a klasické šperky to pravé. Zlatá je barva králů a královen a ještě se nestalo, aby vyšla z módy.     

Exkluzivní dámské šperky - jedinečné kousky pro ženy všech věkových kategorií

Chceme-li si koupit opravdu exkluzivní šperk, můžeme vybírat mezi blyštivými náhrdelníky či náramky pro ženy všech věkových kategorií. Říká se, že každé ženě je tolik, na kolik se cítí. Určitě tak nemusíme škatulkovat šperky podle věku. Za zmínku však stojí celá řada dětských ozdob, které lze sehnat i ve tvaru oblíbených postaviček. Velké i malé slečny tento výběr ocení, dospělé ženy se mohou zaměřit na originalitu.   

Šperky z různých materiálů

Na trhu je nepřeberné množství materiálů, z kterých lze šperky vyrobit. Zlato, stříbro, platina, drahé kovy, chirurgická ocel, dokonce i plast. Každý si přijde na své.  

Dámské šperky - nejčastější dotazy

Jak si vybrat vhodné šperky?

Šperky vybíráme dle naší barevné typologie, oblečení i příležitosti, na kterou se chystáme.   

Jaké šperky se hodí k šatům?

Hledáme-li vhodný šperk k šatům, musíme si všímat jejich barvy a detailů. Mají-li na sobě šaty např. lesklé kamínky, můžeme je sladit s náušnicemi a náhrdelníkem s blyštivými zirkony. 

Jaké šperky vyhovují vaší typologii ?

Blondýnkám sluší zejména stříbrné šperky, zlaté by mohly v blonďaté hřívě zaniknout. Brunetky i blondýnky však mohou vynést bižuterii v různých barevných odstínech jako je modrá, zelená či rudá.  

Jaké šperky koupit pro přítelkyni?

Chceme-li udělat přítelkyni radost, měli bychom si všímat, jaké šperky si sama vybírá či nosí. Neznáme-li zatím velikost obvodu prsteníčku, necháme výběr prstýnku pro pozdější chvíle. Potěšit ji tak můžeme i přívěškem, náramkem či náhrdelníkem. 

Zlaté nebo stříbrné šperky?

Zlaté i stříbrné šperky mají své kouzlo. Šperky vybíráme dle naší celkové barevné typologie. Zohlednit musíme nejen barvu vlasů, ale taky odstín naší pleti a v neposlední řadě barvu a styl oblečení.