Dámské klobouky

Seřadit
Velikost
Cena
Výrobce
Barva
Materiál oblečení
Styl
Nabídka
Produkty: 100
Zobrazit ID verze

Dámské klobouky - módní kousek, který musí mít každá žena

Chceme-li náš letní outfit vyšperkovat do posledního detailu, neměly bychom zapomínat ani na stylové doplňky. Kromě šperků, kabelek a slunečních brýlí máme na výběr z širokého sortimentu dámských klobouků. V letní sezóně vybíráme zejména vzdušení typy. Dámské letní klobouky nejsou pouhým módním doplňkem. Jedná se také o vysoce funkční kousek, který nás chrání před úpalem a úžehem. Všechny přece víme, jak dokáží ostré sluneční paprsky nepříjemně potrápit. Poděkuje se nám také naše oční okolí. To je velmi citlivé a tak si zaslouží náležitou péči i ve chvíli, kdy sundáme sluneční brýle. Klobouky pro ženy lze vybírat z nejrůznějších materiálů a v různých barevných kombinacích. V letošní sezóně budou hrát prim především pastelové a přírodní barvy. V módě bude také bílá barva. Ale pozor! Ta se bude letos nosit zejména v rámci celobílého outfitu. IN budou také drobné kvítky a maxi květy. Chybu neuděláte ani s extravagantním kloboukem ve zvířecích motivech. V zásadě si vybíráme ze dvou typů klobouků. První varianta je dámský klobouk elegantního typu, druhá pak klobouk pro ženy v sportovním provedení.                    

Letní klobouky - pohodlí a ochrana před sluncem

Hledáme-li klobouk, který nám zajistí perfektní ochranu před ostrým letním sluncem, měly bychom se poohlédnout po modelu v XXL rozměru. Ano, právě tyto kousky budou v letošní sezóně trendy a navíc nás dokonale ochrání před slunečními paprsky. Kromě látkové varianty klobouků máme na výběr z velkého množství letních slaměných klobouků. Módní dámské slamáky jsou lehké a stylové zároveň. Skvěle se hodí k šatům, ale i k plátěným kalhotám a blůzce. Slamák lze nosit i k vodě k plavkám i k našemu plážovému outfitu.     

Módní dámské slamáky - originální barvy a vzory dostupné na Modivo.cz

Chceme-li být v letošní letní sezóně IN, měly bychom znát i nejnovější módní trendy. V roce 2021 pofrčí zejména pastelové a přírodní odstíny. Co se týče vzorů a motivů, vedou zejména ty květinové a zvířecí. Abychom měly jistotu, že koupíme kvalitní kousek, měly bychom se poohlédnout po dámském letním klobouku u ověřených světových značek a výrobců. Jsme-li příznivci nákupů online, nabízí se webové stránky Modivo.cz, kde si jistě vybere každá z vás. Najdeme zde černý i bílý neutrální klobouk. Také máme na výběr z širokého sortimentu slaměných klobouků. Textilní klobouky lze na Modivo.cz nakupovat i v již zmíněných pastelových módních odstínech a divokých zvířecích vzorech.           

Dámské klobouky - nejčastější dotazy

Jak nosit dámský letní klobouk?

Dámský letní klobouk je potřeba sladit i se zbytkem našeho outfitu. Slaměná přírodní varianta klobouku se skvěle hodí k oděvům v čistě bílém provedení. Textilní klobouky v pastelových odstínech pak můžeme sladit s oblečením s různými světlými tóny barev. Černá je barvou neutrální, tu můžeme kombinovat s jakýmkoli typem barevného oblečení.   

Jak si vybrat dámský slaměný klobouk?

Uděláte nejlépe, vyberete-li si dámský slaměný klobouk v obřích rozměrech. XXL varianta klobouku je hitem tohoto léta. Dámský slamák by měl sedět na hlavě jako ulitý. Při koupi špatně padnoucího slamáku by vám hrozilo, že vám bude při případném lehkém letním větříku padat z hlavy.     

Jaký dámský klobouk si vybrat na léto?

V letní sezóně oceníme zejména klobouk, který bude vyroben z lehkých a prodyšných materiálů. Co se týče rozměrů, budete letos IN v kloboucích v XXL rozměrech. Výjimku tvoří klobouky pro sportovní příležitosti, zde sáhněte po menších kouscích, které však musí sedět na míru, aby vám při pohybu v terénu nespadly z hlavy.