Produkty: 2 033
Zobrazit ID verze

Dámská čepice - sportovní styl pro aktivní ženy

Pro ženy, které rády sportují, jsou výbornou volbou stylové dámské čepice. Existuje celá řada vzdušných kšiltovek, které naše vlasy udrží na uzdě a navíc nás ochrání před nepříjemnými ostrými slunečními paprsky. Zvláště při sportu je naše tělo náchylné k přehřátí. S módní kšiltovkou tak zabijete dvě mouchy jednou ranou. Budete nejen trendy, ale také uchráněné od nežádoucího úpalu a úžehu. Velmi pěkně působí, sladíte-li vaši sportovní čepici s ostatními doplňky vašeho outfitu. Chcete-li jít s dobou, můžete vybírat kšiltovky v pastelových a přírodních barvách. V kurzu budou také květinové vzory a zvířecí motivy. Blýsknete se i s kšiltovkou v čistě bílém provedení. Ale pozor! Sněhová kšiltovka se bude letos nosit v rámci celobílých outfitů.             

Dámský klobouk - originální a univerzální doplněk k neformálnímu dámskému outfitu

Hledáme-li vhodné doplňky k neformálnímu dámskému outfitu, které využijeme pro každodenní nošení, bude dámský klobouk tím správným řešením. Klobouk je sám o sobě elegantním doplňkem. Můžeme jej nosit k sukním i šatům, k šortkám i k plátěným kalhotám. Záleží vždy na tom, jaký typ si vybereme. K plážovému neformálnímu outfitu se hodí zejména přírodní typ slamáku. Ten bude skvěle vypadat s bílým topem a sukní či šortkami. Letos budete IN v slamáku v XXL rozměrech. Pro volnočasové nošení se hodí i denimové klobouky typu bucket. Ty se do módy cyklicky vracejí, poslední boom jsme mohly zaznamenat v 90. letech, kdy byly k vidění na každém rohu.            

Módní dámské klobouky - široký výběr stylů a barev na Modivo.cz

Potřebuje-li váš šatník obohatit o módní dámské klobouky, můžete se podívat i na eshopy. Velký výběr originálních dámských klobouků najdete např. na webových stránkách Modivo.cz. Zde si vybere jistě každá z vás. V nabídce najdete slaměné klobouky, klobouky typu bucket i běžné plátěné kousky. Volit můžete typy klobouků se stuhou i bez. K dispozici jsou modely s širokými i úzkými krempami. Na stránkách Modivo.cz jsou k dostání dámské klobouky s kšiltem v nejrůznějších trendy barvách, vzorech a motivech. Najdeme zde pastelové i přírodní odstíny, koupit můžeme i extravagantní zebrovaný kousek. Pro milovníky klasiky jsou v nabídce i bílé a černé modely klobouků. Pro něžné dívky a slečny se nabízí květinové klobouky. Záleží tedy jen na vás a na vašem jedinečném vkusu.              

Dámské čepice a klobouky - nejčastější dotazy

Jaká by měla vypadat čepice s kšiltem?

Chceme-li si vybrat módní čepici s kšiltem, máme na výběr z různých typů vkusných modelů. Můžeme volit mezi čepicí s rovným i lehce zahnutým kšiltem. Sportovci si oblíbili zejména klasické baseballové čepice, pro každodenní nošení zase oceníte snapback model či síťovanou truckerku. Mezi mladší generací jsou v kurzu také kšiltovky typu 5 Panel. Ta se vyznačuje rovným kšiltem, který můžete nosit otočený čelem dopředu i dozadu.        

Jak vybrat čepici do sportovně laděného outfitu?

K sportovně laděnému outfitu vynikne zejména klasická baseballová kšiltovka. Nejlépe uděláme, sladíme-li ji i s ostatními doplňky našeho outfitu. Růžová kšiltovka tak skvěle zapadne do outfitu s růžovými hodinkami a např. světle růžovými tkaničkami od bot. Sportovní kšiltovka by nám měla sedět tzv. na míru, aby nám při sportu nepadala z hlavy.      

Jak nosit dámský klobouk ?

Dámské klobouky se dají nosit na tisíce způsobů. Záleží vždy na typu klobouku a na našich preferencích Klobouk typu bucket lze nosit s krempou zvednutou nahoru i staženou dolů. Existují také vlnité krempy. Takový klobouk můžeme lehce natočit na bok, aby nám rafinovaně stínil část obličeje.