Dámské šály a šátky

Seřadit
Velikost
Cena
Výrobce
Barva
Materiál oblečení
Styl
Nabídka
Produkty: 355
Zobrazit ID verze

Dámské šály - značkové šály ve vysoké kvalitě

Chceme-li si dopřát kapku luxusu, měly bychom do našich šatníků zařadit také kvalitní dámské šály. Jsou to přesně ty doplňky, které dokáží proměnit i nejobyčejnější outfit v stylový model. Na trhu jich je nepřeberné množství. Dámy mohou volit z různých typů délek a barevných provedení originálních šál. Jestli-že hledáme kvalitu, měly bychom nakouknout do kolekcí věhlasných světových značek. Dámský šál není navíc pouze módním doplňkem. Skvěle nás zahřeje za každé příležitosti a plní tak i termoregulační funkci. Existuje spousta způsobů, jak můžeme dámský šál vázat. Lze ho ležérně přehodit přes ramena či jej jednou nebo dvakrát omotat okolo krku. Také jej mohou dámy uvázat na uzel. Nabízí se tzv. jednouchý falešný uzel nebo pařížská varianta uzlu ascot. Dámské šály se vyrábí z nejrůznějších materiálů. Chceme-li si pořídit elegantní dámský šál ve vysoké kvalitě, můžeme sáhnout po kašmírové či saténové variantě. Oblíbeným materiálem je však také 100% bavlna a přírodní, vlna či len. Na trhu jsou k sehnání i dámské šály ze syntetických materiálů, ty však nejsou tolik prodyšné a snadněji zpotí krk. Existují i povedené verze, syntetické kousky bychom však neměly příliš těsně utahovat kolem krku a měly bychom je nosit spíše ležérně přehozené přes naše ramena. Většina žen však upřednostňuje luxusní šály z přírodních materiálů. Ty jsou příjemné na dotek a můžeme je utáhnou i o kapku více, než jejich syntetické verze.                 

Dámský šál - módní doplněk šatníku každé ženy

Každá žena ví, jak umí doplňky oživit jakýkoli outfit. O dámských šálách a šátcích to platí dvojnásob. Co se týče barev, měly bychom se orientovat v nejnovějších módních trendech. V roce 2021 vedou zejména pastelové odstíny barev. Meruňková, pistáciová či snad krémová šála? Záleží jen na vás a vašem vytříbeném vkusu. V letošní sezóně budete IN i v přírodních odstínech. Krémová a hlubině modrá barva bude tím správným řešením. Zaměříme-li se blíže na módní vzory a motivy, povedou zejména ty zvířecí a květinové. Ženy tak mohou vybírat šály s drobnými kvítky i maxi květy. Šik budete i v tygrovaném, leopardím či zebrovaném šálu. Ale pozor! Pestrobarevné šály volíme zejména k jednobarevnému oblečení. Velmi pěkně působí, pokud k naší šále kombinujeme doplňky ve stejných barvách a vzorech či motivech.               

Dámský šál k šatům - nadčasové modely pro zvláštní příležitosti

Hledáme-li dámský šál k šatům, můžeme zvolit kratší modely. Máme-li vícebarevné šaty, měly bychom se zaměřit na minimalistické dámské šály v jednobarevném provedení. Oblékáme-li naopak jednouché šaty v jednobarevném odstínu, můžeme si k nim dovolit i pestrobarevný šál či šátek se vzory a motivy. Pro zvláštní příležitosti se skvěle hodí šály ,které jsou vyrobené z vysoce kvalitních materiálů jako je kašmír či satén.       

Elegantní dámský šál - často kladené otázky

Jaký dámský šál zvolit na denní nošení?

Chceme-li si pořídit dámský šál na každodenní nošení, bude vhodným řešením šál v univerzální barvě, který půjde kombinovat s nejrůznějšími barevnými outfity. Skvělou volbou bude zejména černá či bílá šála.   

Který dámský šál zvolit do elegantního outfitu?

Hledáme-li elegantní šál do svátečního či pracovního outfitu, budou dobrou volbou dámské šály z kašmíru či saténu. Vedle však nešlápnete ani šálou ze 100% bavlny. Všechny zmíněné materiály jsou velmi příjemné na dotek a vysoce módní. K vícebarevným elegantním outfitům můžeme vybírat minimalistické šály, k jednobarevným elegantním oděvům pak i šály s vzory či motivy.    

Jaký šál zvolit ke kabátu?

Ke kabátu se výborně hodí vlněné či pletené typy šál. Dovolit si můžeme i delší modely šál, které lze jednou či dvakrát obtočit kolem krku. S delší šálou