Dámské hodinky

Seřadit
Cena
Výrobce
Barva
Vyhotovení řemínku
Typ mechanismu
Tvar pouzdra
Nabídka
Produkty: 1 048
Zobrazit ID verze

Hodinky - módní volba pro jakýkoli outfit

Dámské hodinky už dávno nejsou pouze funkční záležitostí. Ženy dobře ví, že se jedná o vysoce módní stylový doplněk, kterým mohou oživit i ten nejobyčejnější outfit. Módní dámské hodinky seženeme ve sportovní a elegantně laděné verzi. Při jejich výběru si všímáme nejen ceny, ale také designu a kvality zpracování jednotlivých detailů. Pozorujeme zejména ciferník, rafičky a řemínek dámských hodinek. Také si všímáme jejich specifických funkcí. Zde vynikají zejména sportovní typy hodinek. Sportovní hodinky mohou měřit čas a tep, ale také zvládnou měřit tratě a lze je často spárovat s našim telefonním zařízením. Stačí pouze jednoduchá aplikace. Díky tomu můžeme poslouchat hudbu či sdílet naše sportovní výkony vč. zvolené trasy a rychlosti na sociálních sítích. Také je vhodné, když jsou sportovní hodinky vyrobené z nepromokavého materiálu. Jejich voděodolnost oceníme při běhu v lehkém dešti i při potápění. V zásadě můžeme dámské hodinky dělit na analogové a digitální. Digitální vévodí sportovnímu stylu. Analogové zase tomu elegantnímu a svátečnímu. Výběr hodinek přizpůsobujeme také šperkům, které nosíme. Zajímá nás zejména jejich barva, ale také detaily jako jsou kamínky či speciální struktura. Vše se dá vkusně sladit i s našimi hodinkami a s ostatními doplňky.             

Módní dámské hodinky – na každodenní nošení a do práce

Elegantní hodinky i sportovní hodinky volíme také podle událostí, na které se chystáme. Velmi vkusně působí, když hodinky ladíme s ostatními doplňky našeho outfitu. K stříbrným hodinkám tak vybíráme dámské šperky v stříbrných a šedých odstínech. K zlatým zase ty v mosazných. Na denní nošení vítězí na plné čáře stříbrné hodinky. V letošním roce budete IN také s pastelovými odstíny hodinek. Pro zvláštní příležitosti pak ženy volí nejčastěji hodinky v zlatavých tónech.           

Zlaté hodinky - dobré řešení pro zvláštní příležitost

Chceme-li si dopřát kapku luxusu, můžeme se zaměřit na zlaté hodinky. Velmi dobře vypadají zejména v outfitech v zemitých odstínech. Můžeme je snadno zařadit i do našich business outfitů k tmavomodrému sáčku či šatům. Velmi pěkně působí, když jsou i ostatní doplňky v mosazném či zlatém provedení. Stačí sladit naše hodinky např. s knoflíky. Nejste-li však příznivci zlatého odstínu, můžete sáhnout po stříbrné variantě, popř. po stříbrno zlaté kombinaci.         

Dámské hodinky - nejčastější dotazy

Které dámské hodinky zvolit do sportovních outfitů?

Chystáme-li se sportovat, oceníme bezpochyby sportovně laděnou verzi hodinek v módních pastelových barvách. Ty mají všeobecně pohodlný gumový či silikonový řemínek. Při výběru sportovních hodinek si všímáme jejich funkcí. Mohou měřit čas a tep, plánovat tratě, často je lze spárovat i s naším mobilem a výhodou také je, když jsou vodotěsné.       

Jaké dámské hodinky zvolit k elegantním šatům?

Nosíme-li elegantní šaty, měly bychom se zaměřit zejména na jejich barvu či vzory a motivy. K vzorovaným šatům a k šatům s motivy oceníme jednoduché stříbrné či zlaté hodinky. K jednobarevným šatům si můžeme dovolit hodinky s různě barevným ciferníkem či strukturovaným řemínkem.       

Které dámské hodinky koupit jako dárek?

Při výběru dámských hodinek pro naši ženu, mámu, sestru, babičku či kamarádku musíme znát jejich vkus. Jestli-že žena ráda sportuje, sáhněte po sportovní verzi dámských hodinek. Na trhu je celá řada sportovních hodinek s nejrůznějšími funkcemi. Jestli-že dává žena přednost elegantnímu stylu, vybírejte hodinky dle barev šperků, které žena nejčastěji nosí a inspirujte se i v šatníku podle barev jejího oblíbeného oblečení.