Produkty: 26
Zobrazit ID verze

Dámské přívěsky na klíče - módní klíčenky na každý den

Dámské klíčenky jsou vysoce módní, ale i funkční záležitostí. Některé ženy nosí jednu univerzální klíčenku, jiné je rády střídají a mají jich doma několik. Kromě estetické funkce nám poslouží dámská klíčenka i při hledání našich klíčů. Jistě se vám již také stalo, že jste si klíče někam položily nebo jste je pohodily do kabelky či tašky a nemohly jste je rychle nahmatat nebo najít. Robustnější klíčenka a klíčenka s více barvami tak snáze upoutá naši pozornost. Na trhu je k sehnání také příslušenství ke klíčenkám. Univerzální jednobarevnou klíčenku tak můžeme čas od času obměnit a přidat k ní nový neokoukaný přívěsek. Z minimalistické klíčenky tak rázem vyčarujete originální jedinečný model. Velmi pěkně působí, ladí-li naše klíčenka k ostatním šperkům našeho outfitu. U mladší generace si můžeme také všimnout trendu, kdy si dívky i chlapci připínají přívěsky na klíčenky ke svým kabelkám a taškám.              

Dámská klíčenka - jedinečný doplněk do práce i na každodenní nošení

Zdobená klíčenka patří mezi dámské doplňky, kterou mohou nosit ženy nejen na procházky či do města, ale také do práce či na nákupy. Pro každodenní nošení se výborně hodí i odvážnější typy dámských klíčenek. Dívky často volí klíčenku s nejrůznějšími tvary jako je botička, srdce či kapka. Do pracovního prostředí pak vybíráme decentnější varianty dámských klíčenek v minimalistickém provedení. K business outfitům se pak hodí nejvíce černá či bílá verze dámského přívěsku na klíče. Chceme-li něco nápaditějšího, můžeme zvolit klíčenku v stříbrném či zlatém provedení. Velmi elegantně pak působí, když naše klíčenka ladí i s našimi šperky. K modrým šatům či tmavomodrému business kostýmku se bude hodit klíčenka v mosazeném či zlatém odstínu. K černým šatům či tmavému kostýmku pak výborně vynikne stříbrná klíčenka. Chceme-li zvolit barevnou klíčenku, můžeme vybrat decentní tmavomodrou či šedou variantu dámského přívěsku na klíče.                 

Dámské doplňky - skvělý nápad na originální dárek

Chceme-li vybrat mamince, sestře, kamarádce či přítelkyni originální dárek, budou přívěsky na klíče výborným řešením. Vždy bychom však měli alespoň trochu tušit, jaký má obdarovávaná žena styl a vkus. Zjistíme to jednoduše podle toho, že se podíváme na to, jaké šperky žena nosí. Také je důležité vnímat, jak žena kombinuje šperky s ostatními doplňky svého outfitu. Upřednostňuje-li žena stříbrné šperky, bude pro ni vhodnou volbou stříbrná klíčenka, nosí-li častěji zlaté klenoty, vybereme jí přívěsek na klíče v mosazném či zlatém provedení.       

Dámské přívěsky na klíče - nejčastější dotazy

Který přívěsek na klíče zvolit?

Vybíráme-li si klíčenku, měly bychom zvážit hned několik skutečností. Máme rádi vícebarevné či minimalistické jednobarevné kombinace? Chceme klíčenku v decentním stříbrném a zlatém provedení nebo upřednostňujeme výraznější barvy? Na tyto otázky je třeba najít odpověď a podle toho zvolit tu pravou.    

Jakou klíčenku zvolit jako dárek pro ženu?

Chceme-li věnovat klíčenku naší mámě, sestře, kamarádce či přítelkyni, měli bychom znát jejich vkus. Můžeme si např. všímat toho, jak se žena obléká a jaké nosí šperky. To nám mnohé napoví. Dobrým řešením bude i jednoduchá stříbrná či zlatá klíčenka, s kterou jistě nešlápnete vedle.   

Jaká klíčenka bude univerzálním řešením?

Hledáme-li univerzálně řešenou klíčenku, která se bude hodit ke každému outfitu, měly bychom ji vybírat mezi neutrálními barvami. K těm se řadí zejména černá a bílá klasika. Také můžeme zvolit stříbrnou či zlatou klíčenku v minimalistickém provedení, která lze taktéž zařadit do našeho každodenního modelu.