Dámské sluneční brýle a obruby

Produkty: 560
Zobrazit ID verze

Sluneční brýle - ochrana očí před ostrými paprsky

Chceme-li si užívat naše venkovní aktivity v naprostém pohodlí, měly bychom si zakoupit i kvalitní sluneční brýle. Ty plní hned několik funkcí zároveň. Dámské sluneční brýle jsou nejen vysoce funkčním, ale i módním doplňkem každé stylové ženy. Kvalitní modely dámských slunečních brýlí nás ochrání před ostrými slunečními paprsky. Ty nás totiž dokáží za ostrého slunce pěkně potrápit. Naše brýle pak mohou mít i nejrůznější designové obroučky. Dámské obroučky na brýle mohou být silné nebo úzké. Co se týče barev, budou letos v kurzu zejména ty přírodní a pastelové. Meruňkové, světle růžové nebo pistáciové obroučky na brýle tak budou tou správnou volbou i pro vás. Více o kombinování barevných obrouček s oblečením se dočtete na dalších řádcích.    

Módní sluneční brýle – vytvořte si svůj vlastní individuální styl

Chcete-li, aby byl váš outfit vyšperkovaný do posledního detailu, bude to chtít i módní sluneční brýle. Ty jsou na jednu stranu funkčním doplňkem, umí však být i vysoce módní záležitostí. Na následujících řádcích vám prozradíme, jak to udělat, abychom pomocí dámských slunečních brýlí docílily dokonalého výsledku. Zaměříme se nejen na ochranná skla, ale i na módní dámské obroučky, které výrazně ovlivňují celkový vzhled vašeho outfitu. Ochranná skla mohou mít světlé i tmavé zabarvení. V letošní sezóně pak pofrčí i obroučky na brýle s motivy a vzory. In budete s obroučkami s květinovými a zvířecími motivy. Leopardí či tygrované brýle pak budou chtít i trochu kuráže. Nezapomínejte, že bychom měly naše sluneční brýle sladit i s dalšími módními doplňky našeho outfitu. K leopardím obroučkám tak můžete nosit i leopardí kabelku či boty s leopardím vzorem. Celkový outfit pak můžete podtrhnout leopardí čelenkou nebo gumičkou. Takto postavený outfit nebude mít daleko k dokonalosti. Dále je dobré držet se pravidla, které říká, že méně znamená více. Aby působil náš outfit elegantně a vkusně, měly bychom brýle s motivy a vzory kombinovat s jednobarevným či s decentním oblečením. Příliš vzorů a motivů by mohlo působit chaoticky. Brýle s jednobarevnými obroučkami pak můžeme naopak sladit i s výraznějším oblečením se vzory a motivy. In budou letos brýle nejrůznějších maxi geometrických tvarů, ale i hravé lenonky.           

Kryty na sluneční brýle - praktický a decentní doplněk

Ve chvíli, kdy si pořizujeme sluneční brýle, bychom neměly zapomínat ani na jejich ochranu. Máme tím na mysli praktické kryty. Kryty na sluneční brýle chrání brýle před poškrábáním a nevzhlednými rýhami. Nejsou nijak velké, snadno vám tak vlezou i do menší kabelky či módní tašky. Ženy tento praktický doplněk často podceňují a každoročně nakupují nové brýle. Stačila by však jen drobná investice, díky které by se životnost brýlí prodloužila až o několik let. Myslete i na to, že brýle s poškrábanými skly neplní dokonale svoji funkci.          

Dámské sluneční brýle - nejčastěji kladené otázky

Jaké sluneční brýle si vybrat k našemu outfitu?

Sluneční brýle můžeme vybírat i podle našeho outfitu. Oblékáte-li si vícebarevné oděvy nebo oděvy se vzory a motivy, vsaďte na sluneční brýle v decentním jednobarevném provedení. Zvolíte-li naopak jednobarevné decentní oblečení, mohou mít vaše brýle i výraznější obroučky se vzory a motivy.     

Jak si vybrat sluneční brýle?

Sluneční brýle lze vybírat na základě více kritérií. Důležitá je zejména kvalita provedení ochranných skel. Ty nás totiž chrání před nežádoucím zářením. Dále pak můžeme zohlednit design brýlí. Jednobarevné obroučky můžeme volit i k oblečení se vzory a motivy. Výraznější obroučky se vzory a motivy pak kombinujte s decentními oděvy v jednobarevném provedení.