Hledat značku, produkt, styl
Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce
Multipack
Styl
Nabídka
Produkty: 1 305

Dámské ponožky - perfektní nápad jak zdůraznit ženskou stylizaci každý den a v práci

Dámské ponožky jsou perfektní nápad jak zdůraznit ženskou stylizaci každý den v práci. Nemusíte přitom sáhnout jen po obyčejných jednobarevných ponožkách. Svůj pracovní outfit můžete doladit i barevnými ponožkami a ponožkami s potiskem. Trendy jsou originální vysoké ponožky, kdy je každá jiná, přitom k sobě ladí detailem. V současné době na trhu najdete mnoho modelů a vzorů ponožek, v jakýchkoli barvách a stylech. Ponožky mají obrovský dopad na pohodlí pohybu během dne. Koneckonců, jsou jakýmsi filtrem mezi citlivou pokožkou nohou a podrážkou obuvi. Ponožky chrání jemnou pokožku před odřením a popáleninami, které by mohly být důsledkem nošení obuvi na bosých nohou. Ideální ponožky by měly být vyrobeny z přírodních materiálů, jako jsou například bavlněná nebo bambusová vlákna, která zajišťují vynikající cirkulaci vzduchu. Výsledkem je, že noha v nich bude dýchat a bude produkovat méně potu.

Dámské ponožky - originální styl pro aktivní a elegantní ženy

Moderní dámské ponožky přináší originální styl pro aktivní a elegantní ženy. Vsaďte na výrazné barvy a vzory nebo naopak zvolte ponožky pro ženy v jednoduchých barvách, hladké nebo například ozdobené jemnou krajkou. Bez ohledu na to, zda si vybereme dámské nebo pánské ponožky, musíme věnovat zvláštní pozornost materiálu výroby. Záleží na něm, zda se majitel bude cítit pohodlně jak během dne doma před televizí, tak po procházce po městě a při běhání. Bavlněné dámské ponožky jsou nejoblíbenější a proto jsou k dispozici v nesčetných vzorech. Každá žena si najde vhodný model pro svůj originální styl.

Dámské kotníkové ponožky - komfort a pohodlí pro sportovní obuv do posilovny a fitness

Ačkoli jsou klasické dámské kotníkové ponožky z bavlny ideální pro každodenní nošení, běh a jízdu na kole, zejména ty intenzivní aktivity vyžadují speciální spodní prádlo. Profesionální sportovci si vybírají ponožky ze syntetických vláken pro běh a cyklistiku. Jsou lepší než bavlněné, protože neabsorbují vodu, ale pravidelně ji odpařují, jsou velmi pružné, perfektně padnou na nohy, nekloužou a nerolují se v botě. Profesionální sportovní ponožky těsně přiléhají k noze a zabraňují úrazům. Specializované spodní prádlo v podobě sportovních ponožek je drahé a zbytečné pro rekreační běžce nebo cyklisty. V takovém případě budou lepší dlouhé bavlněné ponožky se syntetickými vlákny nebo proti zápachu, protiplísňové bambusové ponožky. Pro fitness zvolte speciální fitness ponožky, které mají speciální design. Ke snížení tvorby puchýřů byly použity speciální nitě. Poskytují také lepší oporu kotníku, přední části a klenbě chodidla. Nejčastěji jsou krátké, dosahují ke kotníku. Alternativou k nim jsou neviditelné fitness ponožky, dokonce kratší, které však splňují všechny požadavky a mají vlastnosti velmi dobrých ponožek do posilovny.

Dámské ponožky - nejčastější dotazy

Jak si vybrat ponožky pro elegantní obuv?

Oblíbenou metodou je sladění barvy ponožek s botami. Měly by být stejně tmavé jako kožené dámské boty nebo jiné modely, aniž by příliš kontrastovaly s kalhotami. Metoda se také používá v případě sladění obuvi a oděvních prvků s oblekem.

Jak nosit barevné dámské ponožky?

Pokuste se ve svém oblečení najít něco, co odpovídá nebo kontrastuje s vašimi ponožkami. Nejdůležitější je, že při pohledu na vás můžete vidět souvislý a promyšlený celek.

Kde koupit dámské ponožky?

Dámské ponožky můžete zakoupit na Modivo.cz. Najdete zde modely mnoha známých značek. Vybírat můžete elegantní, vysoké, kotníkové i sportovní ponožky.