Dámské saka a blejzry

Produkty: 1 173
Zobrazit ID verze

Dámské blejzry - základ šatníku každé ženy

Dámské blejzry a saka byly vždy spojovány s nadčasovou elegancí a klasickým stylem. Stojí za to však vědět, že jsou dokonalým doplňkem nejen kancelářských nebo večerních outfitů, ale i těch méně oficiálních v ležérním stylu. Správně zvolený blejzr může být skvělou alternativou k tradičnímu svrchnímu oblečení, například kabátům nebo koženým bundám. Vše, co musíte udělat, je najít svůj oblíbený střih, barvu a vzor a vytváření originálních outfitů, kde hraje dámské sako hlavní roli pro vás bude opravdu snadné.

Dámské bundy - nadčasový vzhled pro každou elegantní ženu

Abyste mohla nosit bundy a dámské bundy a blejzry, nemusíte být obchodnice nebo dokonce pracovat v kanceláři. Pokud se naučíte vybírat správný kus oblečení, vyniknete na ulici s módním a velmi originálním vzhledem. Zajímá vás, které modely budou v příštích sezónách nejmódnější? Je vhodné investovat pořídit si oversize blezry, které vypadají, jako byste si je vypůjčila z šatníku přítele. Tento nonšalantní prvek dámské šatny dodá charakter dennímu i večernímu stylingu. Pokud jde o oficiální situace a kancelářský dress code, nepochybně stále stojí za to pořídit si klasickou bundu s charakteristickým límcem a jasně vyznačenou linií pasu. Na druhou stranu v městských trendech vládne kožená bunda - má výrazný charakter a podtrhne každý outfit.

Kabát a sako - vyberte si ten správný model pro oficiální obchodní jednání

Nezbytnou součástí dámského šatniku zejména pro zimní období by měly být kabát a sako. První by měl být o něco elegantnější, vyrobený z kvalitní vlny nebo bavlny, v tlumené jednotné barvě. Univerzální sako by mělo být zapnuto jedním knoflíkem, mít v pase prohlubeň, i když je mírně volné. Nejlepší je, když končí blízko boků nebo několik centimetrů níže. Toto elegantní dámské sako bude dobře fungovat v setech s kalhotami, sukněmi a šaty. V zimě můžete nosit sako přes elegantní šifónovou blůzu s dlouhými rukávy, košili s límcem nebo dokonce jemný tenký svetr, který padne na tělo.

Dámské blejzry a kabáty lombinují styl a svobodu. Jsou určeny pro méně formální příležitosti, kde je však celková svoboda špatně vnímána. Každodenní blejzr se dá obléknout do práce, na každé setkání a se správným uspořádáním oblečení také na párty. Díky zajímavým kombinacím kostýmů, doplňků a šperků, stejně jako barevným hrám, je vhodné pro každou příležitost.

Dámské blejzry a saka - nejčastější dotazy

Kterou dámskou bundu si vybrat pro oficiální příležitost?

Pro oficiální příležitosti můžete zvolit blejzr či dvouřadové sako. V zimních měsících se vám bude hodit stylový dámský kabát, parka nebo prošívaná bunda. Nezapomeňte, že bunda nebo kabát jsou navrženy nejen k zajištění tepla, ale také k optickému tvarování postavy.

Jak nosit dámskou bundu na denní bázi?

Dámskou bundu si můžete na denní bázi obléknout k džínám a halence, nemusíte se bát ani elegantnějších kombinací outfitů. Vybírejte si jednobarevné modely, které snadno sladíte se zbytkem oblečení.

Které kalhoty si vybrat do šedé bundy?

Šedá vypadá nejlépe s přidáním bílé, která jí dodává optimističtější charakter. Skvělým doplňkem teplé šedé bude také červená nebo oranžová. Zkuste spárovat šedou s jemnými, a sladkými odstíny růžové nebo jinými barvami jako je pastelová modrá, broskvová nebo romantická levandule.

Jak vybrat velikost dámské bundy?

Každý výrobce má své vlastní různé formy a proto se velikosti různých společností mohou značně lišit. Rozdíly mohou být až jedna nebo dvě velikosti. Tuto skutečnost musíte mít na paměti při nákupu oblečení online, zejména proto, že si jej před nákupem nemůžete vyzkoušet.