Produkty: 1 557
Zobrazit ID verze

Koktejlové šaty ideální pro zvláštní příležitosti

Chcete-li oslnit krásným vzhledem a dobrým vkusem na večírku, svatbě nebo jiné oslavě, zvolte jednoduché koktejlové šaty. Projděte si nabídku koktejlových šatů na Modivo.cz, která obsahuje pouze ty nejkrásnější kreace. Bez ohledu na to, jakou velikost nosíte, jaký jste typ postavy a jaké jsou vaše oblíbené barvy, určitě zde najdete své vysněné dámské koktejlové šaty, které vám dodají šarm a sebevědomí během důležité oslavy. V závislosti na typu postavy a vašich vlastních preferencích si můžete vybrat vypasovaný nebo naopak rozšířený model. Je také na vás, jaké dlouhé budou vaše společenské šaty, ale koktejlové šaty jsou obvykle v mini a midi verzi. Mezi nabídkami ikonických značek najdete koktejlové šaty bez zad nebo s nápadným tylovým spodkem a dokonce i ty s flitry.

Koktejlové šaty - vynikající volba pro romantický a formální večer

Slavnostní příležitosti vyžadují, abychom se náležitě připravili, tedy především se vhodně oblékli. A ačkoli pravidla oblékání byla přísně definována po dlouhou dobu, dnes se hranice mezi večerními a koktejlovými šaty stírají. Není divu, že mnoho dam si klade otázku, pro jakou příležitost jsou koktejlky určeny a zda je vhodné je nosit například na svatbě. Odpověď je jednoduchá: koktejlové šaty jsou ideální volbou pro odpolední párty, takže budou perfektní na svatbu, přijímání nebo rodinnou událost. Zvolte si je také v případě, když se chystáte na akci, která se koná pod širým nebem - zde by bylo obtížné nosit večerní šaty. Na druhou stranu, koktejlové kreace nebudou vhodným oblečením pro slavnostní galavečer, elegantní plesy pořádané večer. Naopak na romantickou večeři a formální večer jsou bílé koktejlové šaty jako stvořené.

Dámské koktejlové šaty - vyberte si střih vhodný pro vaši postavu

Pokud si chcete pořídit exkluzívní koktejlové šaty, je potřeba si vybrat střih vhodný pro vaši postavu. Jen tak budete v těchto šatech za královnu večera. Vypasované koktejlové šaty jsou určené pro štíhlé ženy. K takovým šatům je povinné nosit lodičky na vysokém podpatku, které vizuálně zúží postavu a prodlouží nohy. Rozšířené koktejlové šaty se hodí pro ženy s postavou hrušky. Tento střih dokonale tvaruje siluetu, zakrývá širší boky a zdůrazňuje linii pasu. Například modely s tylovým spodkem vypadají brilantně. Koktejlové šaty pro silnější ženy budou mimo jiné zahrnovat okouzlující, pastelové a neonové modely, které jsou ideální pro párty v letní atmosféře. Můžete si vybrat tužkový, lichoběžníkový nebo dokonce oversize střih.

Dámské koktejlové šaty - nejčastější dotazy

Co jsou koktejlové šaty?

Koktejlové šaty jsou společenské šaty s délkou obvykle po kolena nebo do poloviny lýtka, stejně tak jsou méně okázelé a slavnostní než večerní šaty.

Na jakou příležitost jsou koktejlové šaty vhodné?

Koktejlové šaty jsou vhodné pro společenské události jako jsou svatby, romantická večeře či méně formální večírek.

Jak vypadají koktejlové šaty?

Koktejlové šaty jsou kratší šaty s rukávem či na ramínka, mohou mít holá záda. Většinou se jedná o jednoduchý střih, nejoblíbenější jsou černé a červené koktejlky.

Jak vybrat správnou barvu koktejlových šatů?

Nejuniverzálnější budou tradičně slavné malé černé šaty - koktejlové šaty. Pokud se cítíte špatně v černé barvě, zvolte tmavě modrou, lahvově zelenou nebo hnědou. Takové tmavé barvy však budou mnohem lepší na zimu a na večerní párty. Na svatbu si můžete vybrat lehké, béžové koktejlové šaty nebo si vybrat v pastelových barvách.