Produkty: 1 333
Zobrazit ID verze

Dámské sukně - ideální pro každodenní použití a pro elegantní vyjížďky

Ženské, nadčasové, harmonizující s každou postavou, ideální pro každodenní použití a pro velké události. Sukně jsou univerzálním prvkem dámské šatny. Bez ohledu na to, jaký styl preferujete, kolik máte let a jaký životní styl vedete, můžete si být jisti, že správně vybraná dámská sukně se přizpůsobí vašim potřebám, ať už nosíte dlouhé sukně nebo naopak dáváte přednost minisukním. Velmi populární je džínová sukně.

Dlouhé sukně různých stylů a délek, přizpůsobené postavě každé ženy

Sukně vhodná na nákupy nebo na vysokou školu, vypasovaná sukně se strukturou hadí kůže, mini zdůrazňující tvar, dlouhé nohy, tužková sukně, skládaná sukně vyrobená z ekologického materiálu napodobujícího kůži. Můžete si vybrat z mnoha modelů a vytvářet originální styly. Každý design získá jedinečný výraz, když jej doplníte o další šatní doplňky jako jsou dámské boty, halenka nebo jiný svršek, vhodné šperky. Inspirovat se můžete různými styly jako jsou romantický boho, vzpurný grunge, zdrženlivý minimalismus, nonšalantní sportovní styl a nadčasová klasika, která je vždy v módě. Elegantní skládaná sukně v duetu s těžkými botami a nadměrným svetrem? Přizpůsobte si styl a délku sukně své postavě.

Kožená sukně - neopakovatelný střih a vzor pro elegantní a aktivní ženy

Vyjádřete svůj jedinečný styl a vášeň pro kvalitu. Kožené dámské sukně přitahují pozornost svou neobvyklostí, protože jen málo žen využívá své univerzální možnosti. Kožená sukně je perfektní základnou pro předvedení vašeho stylu a to nejen při zvláštních příležitostech. Různé délky, zajímavé střihy, tužkové a rozšířené sukně, stejně jako stylové, asymetrické střihy, to je kožená sukně ve všech jejich podobách.

Úpletové a lehké sukně na léto - dokonalý styl pro horký prázdninový den pro každou ženu

Dnes je těžké si představit šatník moderní ženy bez vypasované letní sukně, která odhaluje tvary. V kombinaci s vysokými botami krásně tvaruje postavu, zdůrazňuje boky a hýždě a také opticky prodlužuje nohy. Ideální pro přesýpací hodiny a obdélníkové tvary, zvláště pokud zvolíme délku trochu nad koleno nebo přesahujeme přímo nad ně. Pevná oranžová maxisukně v kombinaci s bílou košilí a balerínkami je ideální na obchodní jednání. V kombinaci s volným tričkem se zajímavým potiskem a teniskami vás nechá vyniknout během volného výletu do města. Dlouhé sukně mají mnoho výhod. Poskytnou vám nejen atraktivní vzhled, ale také pohodlí. Můžete je nosit bez ohledu na počasí a příležitost.

Dámské sukně - často kladené otázky

  • Jak si vybrat perfektní sukni pro vaši postavu?

Jedním z nejoblíbenějších modelů sukní je tužková sukně, která dokonale zdůrazňuje ženské tvary a zdůrazňuje pas. Tento přiléhavý střih střední délky je považován za synonymum elegance a dobrého stylu. Tužková sukně je nenahraditelná ve stylizacích s elegantním charakterem a kdykoli se chcete profesionálně prezentovat.

  • Jakou délku sukně pro kancelář?

Nejbezpečnějším modelem je model, který je těsně před nebo těsně za kolenem, případně model zakrývající kolena. Vhodná je i midi sukně, délka do půl lýtek je nejen módní, ale také praktická - funguje v každé situaci a nikdy nezpůsobí potíže tím, že se při chůzi nebo sezení příliš zvednete.

  • Jak nosit tužkovou sukni?

Pokud vaše práce vyžaduje elegantní, obchodní oblečení, oblečte si tužkovou sukni (např. v černé barvě) s bílou košilí, černými vysokými podpatky a jemným blejzrem, který stylingu dodá nádech nevyváženosti. Netradiční kombinací bude pruhovaná tužková sukně a bílá košile.

  • Jakou sukni zvolit na podzim?

Na podzim zvolte úpletovou sukni, dlouhou maxisukni nebo skládané sukně z hrubšího materiálu. Sukni vybírejte podle toho, k jaké přiležitosti si ji chcete obléci.