Dámské baleríny

Produkty: 424
Zobrazit ID verze

Baleríny - elegantní a lakované modely, které jsou ideální pro kancelářský outfit

Práce v kanceláři vás zavazuje vhodně se oblékat. To platí zejména pro ty zaměstnance, kteří mají každodenní přímý kontakt se zákazníky a na místech, kde platí přísně definovaná pravidla oblékání. Není neobvyklé, že ženy nosí elegantní obleky, košile, kalhoty nebo tužkové sukně. Tyto typy oblečení vyžadují vhodnou obuv - stejně elegantní a ladící k celku. Vhodné řešení budou dámské balerínky v elegantní či lakované podobě, které jsou ideální pro kancelářský outfit. Za pozornost stojí také vzory zdobené ženskými doplňky, například mašlí.

Nejoblíbenější je samozřejmě kombinovat šaty a baleríny. Kombinace je neuvěřitelně ženská a okouzlující, umožňuje vám vytvořit dívčí stylizaci, která bude vyhovovat každé ženě. Musíte si však pamatovat, že jsou vhodné jen určité kombinace. Například nosíme jednobarevné baleríny s květinovými šaty, nepoužíváme baleríny s mašlí pro mužský styl oblékání. Baleríny používají především dámy s malými chodidly, protože je opticky prodlužují. Ženy s širokým chodidlem by se měly vyvarovat vertikálních pruhů, které opticky chodidlo ještě rozšíří.

Dámské baleríny - módní alternativa k vysokým podpatkům, ideální pro večerní oblečení

Semiš, kůže nebo ekokůže v různých barvách a vzorech. Všechny dámské baleríny mají jednu společnou věc: elegantní vzhled. Můžete si vybrat nazouvací balerínky nebo modely s přezkou u kotníku. Baleríny upevněné na kotníku nekloužou z nohou. Vypadají skvěle v kombinaci s kalhotami nebo letními šaty. Úspěšně nahrazují vysoké podpatky během obchodních jednání. K večerním šatům zvolte baleríny pro ženy s klasickým nazouvacím střihem. Dámy, které nemají rádi kotníkové pásky, si mohou vybrat modely zapínané vzadu. V elegantních černých lakovaných balerínkách si můžete snadno vyrazit na večírek nebo do divadla, vypadají stejně dobře jako lodičky na vysokých podpatcích. Dokonale tvarované podrážky balerín vám umožní užít si i ten nejdelší večer.

Svázané baleríny - pohodlné řešení pro procházky a nákupy

Svázané baleríny jsou velmi atraktivním řešením pro procházky a nákupy. Dámské vázané baleríny jsou v této sezóně absolutním hitem. Díky další stuze, která se obepíná kolem kotníku, se váha vašeho stylingu přesune na boty. Celý outfit vypadá designérsky, trochu nonšalantně a především zajímavě.

Dámské baleríny - nejčastější dotazy

  • Který styl balerín bude vhodný?

Který styl balerín bude vhodný záleží na příležitosti, pro kterou si je chcete vzít. K večerním šatům zvolte jednoduché černé balerínky, do práce si můžete zvolit svázané balerínky. Na schůzku či nákupy ve městě se nebojte i odvážnějších modelů, například s otevřenou patou.

  • Které baleríny pro širokou nohu?

Najít elegantní boty pro širokou nohu není snadné. Vyberte baleríny pro ženy, které se jednoduše nazouvají. Baleríny pro širokou nohu by měly mít plochou patu, kulatou špičku. Vybrat si lze z mnoha designů.Vyvarujte se vertikálním pruhům, které opticky chodidlo rozšíří.

  • Které baleríny k šatům?

K šatům můžete vybrat celou řadu balerín. Dámské baleríny jsou univerzální obuv pro každou příležitost. K šatům můžete zvolit elegantní modely s přezkou kolem kotníku i nazouvací, hladké kožené i lakované.

  • Jak si vybrat baleríny ke stylizaci?

Baleríny ke stylizaci vybírejte podle barvy i střihu. Univerzálním modelem jsou černé baleríny, které snadno sladíte s jakoukoliv barvou outfitu a doplňků. Můžete si je obout k šatům s leopardím vzorem i k neonově žlutému tričku.