Produkty: 2 603
Zobrazit ID verze

Dámské polokozačky - na blokovém podpatku, vysoké podpatky a klínky najdete na MODIVO

Dámské polokozačky mohou mít mnoho podob. Jestliže máte rády elegantní styl oblékání, vsaďte na polokozačky na podpatku. Podzimní polokozačky mohou mít různě řešený podpatek. Na trhu najdeme kousky na klínku, ale i na blokovém či na úzkém podpatku. Ženy a dívky si oblíbily zejména polokozačky na klínku. Chůze na nich je totiž hračka. Hodí se nejen do města, ale i na oslavy nebo na pracoviště. Vkusný outfit pak vyčarujete i s polokozačkami na ploché podrážce. Ta musí být hlavně dobře odpružená, aby zvládla tlumit dopady chodidel při kontaktu se zemí. Zaměříme-li se na trendy barvy, budou hrát letos prim ty přírodní a pastelové. Krémové, oříškové i béžové polokozačky tak budou letos dobrou volbou. Zmíněné kousky mohou ženy a dívky nakupovat i na ověřeném e-shopu MODIVO.cz. Boty jsou tu k mání v syntetickém i v koženém provedení. Najdete tu i kousky v imitaci kůže. Záleží tak na vašem jedinečném vkusu. Myslete pak i na to, že by měly vaše boty ladit s ostatními doplňky. A to nejen barvou, ale i strukturou.

Do špatného počasí – podzimní kotníkové boty

Do chladného a deštivého počasí se hodí i polokozačky s prolamovaným vzorem. Vsadit však můžete i na klasické hladké modely. Důležitý je zejména materiál, z kterého jsou módní kotníkové boty vyrobené. Vybírat si můžete z přírodních i ze syntetických polokozaček. V posledních letech vedou na plné čáře polokozačky z hladké kůže. Ta je nejen vysoce módní a odolná, ale také je tzv. udržitelná. Udržitelný způsob života není cizí velkým módním značkám. Dámy tak mají z čeho vybírat. Kožené modely obuvi je také dobré ošetřit speciálními obuvnickými prostředky. Dobrou službu odvede kvalitní impregnace, ochranný krém v neutrální barvě a čistící pěna, pasta nebo gel. Impregnace chrání polokozačky před deštěm a před sněhem. Ochranný krém pomůže kotníkové obuvi od oděrek. Menší rýhy zvládne i zamaskovat. Čistící prostředek na obuv z pravé kůže oceníte zase v tom případě, když si boty umažete. Používání speciálních obuvnických doplňků nepodceňujte, výrazně nimi totiž zvýšíte jejich životnost a odolnost.

Jedinečné polokozačky - právě včas na rande

Na rande se vám budou hodit např. i polokozačky na blokovém podpatku. Nosit je můžete nejen s šaty, ale také k módním trapézovým nebo k plisovaným sukním. Blokový podpatek zaručí ženám vysokou míru stability v jakémkoli terénu. Jestliže si jste chůzí na jehlách jisté, můžete vsadit i na polokozačky na vysokém podpatku. Opět můžete boty kombinovat s šaty a se sukněmi. Hodit se pak budou i k trendy legínám nebo k módním džínům s vysokým pasem a se zúženou nohavicí. Díky zúžení totiž vyniknou kotníkové boty v celé své kráse. Na rande můžete nazout např. i polokozačky Deezee. Zmíněná módní značka si potrpí na kvalitu zpracování obuvi. Jistě tak nebudete zklamané.

Dámské polokozačky – nejčastější dotazy:

Jaké polokozačky vybrat k šatům?

K polokozačkám se skvěle hodí pletené šaty nejrůznějších délek. Také k nim můžete zvolit módní šaty s průstřihy. Vsadit můžete např. na polokozačky na klínku. Dobrou volbou budou i polokozačky na tzv. blokovém podpatku.

Polokozačky na blokovém podpatku - k čemu takové boty nosit?

Polokozačky na blokovém podpatku můžete nosit k šatům i k sukním. V letošní sezóně budou in ty plisované a trapézové. Kotníkové boty na blokovém podpatku pak zapadnou i do outfitu s legíny nebo s trendy džíny s vysokým pasem a se zúženou nohavicí. Díky zúžení vyniknou polokozačky na blokovém podpatku v celé své kráse.