Produkty: 2 660
Zobrazit ID verze

Sandály - na sloupku, klínku nebo vysokém podpatku, ke každému outfitu něco

Dámské sandály mohou mít mnoho podob. Na trhu najdeme stylové kousky na ploché podrážce, ale i na platformě či na jehlách. Ženy si oblíbily zejména sandály na klínku. Ty jsou totiž velmi stabilní a zaručí tak ženám vysokou míru pohodlí v každém terénu. Hodí se nejen do města, ale i do práce nebo na oslavy. Sandály na blokovém či sloupovém podpatku jsou stále silnější, než je tomu u klasických jehel. Hodí se především k pouzdrovým sukním nebo k módním legínám. Sandály na vysokém podpatku pak nejlépe sladíte se společenskými šaty. Může jít o oděvy s trendy průstřihy nebo i o pletené kousky. Vždy však bude záležet na vás a na vašem jedinečném vkusu. V sandálech na podpatcích se zkrátka musíte cítit své. Sandály pak vždy nezapomeňte sladit i s dalšími módními doplňky v outfitu. A to nejen barvou, ale i strukturou. Jak říká známé módní pravidlo, hladké patří k hladkému a strukturované k strukturovanému. Tím se váš outfit vkusně sjednotí a nebude působit chaoticky.

Zlaté sandály – překvapte své přátele elegancí

Hledáte-li boty do elegantního outfitu, jsou zlaté sandály dobrou volbou. Volit můžete sandály s plochou podrážkou, ale i modely na podpatku. Sandály na podpatku dodají vašemu třpytivému outfitu patřičný šmrnc. Ženy a dívky pak mohou zlaté sandály sladit i se svými šperky. Pokud si troufáte, nazujte sandály na vysokém podpatku a hurá na rande nebo na oslavu. Zlaté sandály na sobě pak mohou mít i nejrůznější dekorativní prvky. Může se jednat o kamínky nebo flitry. Tyto modely pak výborně sladíte i s blyštivým řetízkem od vaší kabelky nebo s vašimi hodinkami. Zlaté sandály unosíte na společenské oslavy, promoce i křty. Nazout je můžete i do práce. Zlaté modely sandálů jsou určené především pro ty ženy, které jsou rády středem pozornosti.

Sandály exkluzivních výrobců najdete na MODIVO

Sandály na podpatku mohou ženy a dívky nakupovat také na e-shopech. Zaměřte se zejména na ty, které jsou ověřené zákazníky. Díky tomu se snáze vyhnete nákupu nežádoucích padělků. Jedním z ověřených prodejců je i MODIVO.cz. Na tzv. černý pátek zde najdete stylové dámské sandály za zvýhodněné ceny. Vybírat si můžete elegantní, ale i dámské sportovní sandály. Sportovní kousky mohou mít i krytou špičku. V nabídce jsou k dispozici např. i sandály Crocs. Ty jsou známé pro svůj minimalistický design. Navíc jsou lehké a výborně se s nimi tedy i cestuje. Ženy a dívky je pak rády nosí i kolem domu či u bazénu. Na MODIVO.cz jsou ženám k mání i sandály na podpatku. Ten může mít různou podobu. Úzké vyšší jehly se hodí zejména do slavnostnějšího outfitu. Obléci k nim můžete trendy trapézové a plisované sukně. Ostudu si neuděláte ani v sandálech na klínovém podpatku. Ten je silnější a ženám tak nabízí vysokou míru komfortu v jakémkoli terénu.

Dámské sandály – nejčastější dotazy:

Které sandály padnou na širokou nohu?

Máte-li širší nárt, pečlivě vybírejte velikost sandálů. Pokud nakupujete s oblibou na e-shopech, měřte délku stélky vašeho chodidla a naměřený výsledek porovnejte s velikostní tabulkou zvoleného výrobce. Různé světové značky mají často nuance v číslování. Na široký nárt se hodí zejména obuv s širší stélkou.

Jak vyčistit koženou stélku v sandálech?

Chceme-li, aby nám naše nové sandály sloužily delší časové období, měly bychom o ně vhodně pečovat. Na koženou stélku uvnitř boty můžete používat speciální čistící pěnu nebo gel. Vždy však ošetřujte stélku v suchém stavu. Pokud je navlhlá, nejprve ji vysušte.