Dámské papuče

Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce
Šířka boty
Svršek
Typ špičky
Produkty: 171
Zobrazit ID verze

Domácí papuče – i ty mohou být elegantní

Papuče na doma mohou mít mnoho podob. Ženy mohou vybírat modely s otevřenou i s uzavřenou špičkou. Pokud budete vybírat papuče pro hosty, vsaďte raději na ty s otevřenou špičkou. Papuče na doma mohou mít různý design. V kurzu jsou sportovní i elegantní kousky. Ženy si oblíbily zejména papuče s protiskluzovou podrážkou. Ty se hodí do domácností, kde je na zemi instalované lino nebo parkety. Na těch to totiž mnohdy klouže. Papuče na doma pak mohou mít i hřejivý kožíšek. Ten můžete sladit i s dalšími prvky vašeho domácího outfitu. Papuče na doma mohou být vyrobené z různých materiálů. In jsou zejména ty přírodní. A není se čemu divit. Papuče z přírodních látek a z kůže jsou nejen vysoce módní, ale i pohodlné a v neposlední řadě jsou i tzv. udržitelné. Udržitelný způsob života propagují ty největší módní značky. Je tak z čeho vybírat. I syntetické modely obuvi na doma jsou však v dnešní době na vysoké úrovni. Oblíbené jsou především gumové modely, které lze nosit i na zahradě nebo na cestování. Zmíněné kousky najdete např. i na e-shopu MODIVO.cz.

Teplé dámské papuče - s kožíškem, leopardím potiskem nebo barevné

Dámské papuče by měly být zejména pohodlné. V zimních měsících či v chladnějších domech pak oceníte zateplené papuče. Papuče s kožíškem jsou hřejivé a dokonce i vysoce módní. I doma můžete být in! Teplé dámské papuče pak mohou být vyrobené z nejrůznějších syntetických a z přírodních materiálů. V letošní sezóně budou hrát prim dámské papuče v přírodních a v pastelových barevných tónech. Oříškové, zelené i modré papuče tak budou dobrou volbou. Vyhýbat se však nemusíte ani černé nebo bílé klasice. Černá a bílá jsou barvy univerzální a z módy nevychází. Doma tak papuče vkusně sladíte i s pestrobarevným oblečením nebo s oděvy se vzory a s motivy. Když už je řeč o vzorech, budou letos v kurzu ty květinové a zvířecí. Co třeba zkusit papuče v leopardím, zebrovaném nebo tygrovaném provedení?! 

Na nic nezapomeňte – kupte papuče pro hosty

Domácí papuče oceníte i v tom případě, chodí-li k vám domů návštěvy. Papuče pro hosty nakupujte v různých velikostech. Snáze se tak trefíte s číslováním. Pro návštěvy pak nakupujte zejména bačkory s otevřenou špičkou. Uzavřené typy, jako jsou např. papuče baleríny, kupujte raději své rodině či sobě. U uzavřené obuvi je totiž nutné trefit se do správné velikosti. Papuče pro hosty pak mohou mít různý design. V ideálním případě se držte univerzálních barev. Pantofle a bačkory se vzory a s motivy nebo s veselými obrázky si nechte raději pro svoji rodinu. Na zimu se vám budou hodit zateplené papuče pro hosty. Tedy zejména v tom případě, máte-li doma raději chladnější vzduch. Zateplení může být vyrobené z přírodních materiálů. Papuče pro hosty by měly hřát, měly by být však i prodyšné.

Dámské pantofle – nejčastější dotazy:

Jak zabalit papuče jako dárek?

Chceme-li někoho potěšit novou obuví na doma, měly bychom ji i vhodně zabalit. Nejlépe uděláme, když boty na doma zabalíme do krabice, kterou následně obalíme balícím papírem a ovážeme mašlí. Dámské papuče pak můžeme vložit také do dárkové taštičky. Tento způsob je rychlejší, ale přijdete o kouzelné šustění papíru při rozbalování dárku.

Jakou velikost papučí zvolit?

Dámské papuče bychom měly vybírat na základě délky stélky našeho chodidla. Na pomoc si vezměte krejčovský metr. Dále vyjměte vnitřní stélku jiné boty, která vám sedí tzv. na míru. Naměřený údaj pak porovnejte s velikostní tabulkou zvoleného výrobce, různé značky mají nuance v číslování.