Možnost doručení zdarma a 100 dní na bezplatné vrácení

U každého produktu je uvedena informace o době vyřízení objednávky. Objednávky připravujeme a odesíláme obvykle do 24 hodin.

Vyzvednutí v kamenném obchodě: 0 Kč
PPL a Česká pošta: 0 Kč v případě nákupu v hodnotě vyšší než 699,- Kč (platba bankovním převodem)


Vrácení můžete provést zdarma do 100 dnů od obdržení objednávky.

Dámské Pánské
Hledat značku, produkt, styl

Dámské sportovní prádlo

(Počet produktů: 421)

Velikost
Cena
Nabídka
Výrobce
Barva
Eco friendly
Materiál oblečení
Sportovní disciplíny
Sport
Vzor
z 9

Dámské sportovní spodní prádlo pro aktivní ženy

Jsme-li aktivní ženou, které nejsou cizí sporty a procházky přírodou, měly bychom si do svého šatníku pořídit i kvalitní dámské sportovní spodní prádlo. To nám zaručí maximální pohodlí při naší sportovní aktivitě. Sportovní spodní prádlo pro ženy se vyrábí v různých střizích, barvách a designech. Velmi oblíbené je zejména dámské bezešvé sportovní spodní prádlo. To nám zaručí maximální komfort bez nepříjemných otlačenin.        

Sportovní podprsenka - základní prvek dámského spodního prádla, zaručující pohodlí při cvičení

Sportovní podprsenka je alfa a omega dámského sportovního šatníku. Jsme-li obdařené větším poprsím, měla by nás zajímat sportovní podprsenka pro velká prsa. Ta by měla být vyrobena z pevného materiálu a ideálně by měla disponovat širokými ramínky. Pro menší poprsí se hodí i push up sportovní podprsenka, která prsa pěkně nadzvedne a zafixuje.        

Termoaktivní spodní prádlo pro ženy - ochrana před zimou během chladných dnů

Termo prádlo se skvěle hodí do chladných podzimních a zimních dnů. Navíc můžeme vybírat dámské spodní prádlo pro různé sporty. Materiály jsou tak šité na míru konkrétním sportovním aktivitám. Díky tomu si můžeme dopřát jedinečný tepelný komfort v každé situaci. Oblíbené je zejména dámské bezešvé spodní prádlo, které nejen skvěle odvede pot od těla, ale také zahřeje.                 

Dámské sportovní spodní prádlo k dispozici na Modivo.cz

Chceme-li si vybrat kvalitní sportovní dámské spodní prádlo, můžeme se podívat např. na nabídku produktů na Modivo.cz. Najdeme zde celou řadu sportovních podprsenek v nejrůznějších střizích a barvách. To samé platí o spodních dílech. V nabídce najdeme také ženské sportovní spodní prádlo, které je vyrobené z rychleschnoucích a zároveň prodyšných materiálů. Vybírat můžeme také celé sety spodního prádla. Oblíbené jsou zejména sady s legínami. K dispozici je také kvalitní funkční termoprádlo.    

Dámské sportovní spodní prádlo - nejčastější dotazy

Dámské sportovní spodní prádlo, na co si dát pozor při nákupu?

Při nákupu dámského sportovního spodního prádla si všímáme zejména materiálu a střihu podprsenky i dolního dílu. Pro sportovní aktivity se hodí zejména pevné a funkční materiály. Podprsenka by neměla tlačit, ani se zařezávat do kůže. To stejné platí pro spodní díl sportovního prádla.      

Jaké spodní prádlo na sportování?

Na sportování si vybíráme zejména funkční a hladké prádlo. Chceme-li se cítit při sportu pohodlně, měly bychom si odpustit zbytečné přezky a zapínání. Většina typů sportovních podprsenek je k dostání v celistvém provedení, které lze převléci přes hlavu. Také není na škodu, když si pro sportovní aktivity zvolíme bezešvé prádlo.       

Jaké spodní prádlo pro cvičení a fitness?

Na fitness a cvičení se doporučuje zejména bezešvé funkční prádlo, které zvládne dokonale odvést pot od těla. Podprsenku vybíráme ideálně bez zadního zapínání, tedy takovou, kterou převlečeme pohodlně přes hlavu. Pro cvičení a fitness je vhodná sportovní podprsenka s širšími ramínky.    

Jak si vybrat sportovní podprsenku?

Sportovní podprsenku vybíráme dle sportovní aktivity, kterou v ní chceme praktikovat. Pro klidnější sporty můžeme vybrat sportovní podprsenky s tenčími ramínky, pro fitness a aktivnější sporty vybíráme podprsenky se silnějšími ramínky, které našemu hrudníku poskytnout dostatečnou oporu.    

Jak měřit sportovní podprsenku?

Sportovní podprsenku si vybíráme obdobně jako klasický elegantní typ. Důležité je znát velikost našich košíčků a obvod hrudníku. Pokud si nebudete jisté, poraďte se v obchodě s pordavačkou a podprsenku si vyzkoušejte.