Možnost doručení zdarma a 100 dní na bezplatné vrácení

U každého produktu je uvedena informace o době vyřízení objednávky. Objednávky připravujeme a odesíláme obvykle do 24 hodin.

Dámské Pánské
Hledat značku, produkt, styl
Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce
Sport
Výstřih
Délka
Produkty: 1 731

Dámské sportovní tričko - nadčasový styl a elegance

Sportujete? Nebo jste jen zastánkyní sportovního stylu? Nebo vás prostě baví kombinace sportu a elegance? Ať tak či tak, jistě vás osloví nabídka sportovních triček! Jejich využití je velmi široké - vzít je můžete na sport, na výlet a v případě volnějšího dress code klidně i pod sako do zaměstnání. Zejména dámská polotrička mohou působit velmi elegantním a klasickým dojmem. 

Dámská trička - široká škála barev a střihů k dispozici na Modivo.cz

Dámské tričko je nejjednodušší způsob, jak reagovat na aktuální módní trendy a na to, co je in. Protože když takové ultramódní tričko zakomponujete do základu outfitu, rázem ho povýšíte do módního nebe. Na Modivo.cz najdete neskutečnou paletu dámských triček! Dámská trika, dámská polotrika nebo dámská sportovní trika. Všechny tyto kategorie v různých barvách, střizích a s promítnutím různých módních trendů. 

Dámské tričko - pohodlí na každý den

Dámské tričko je zřejmě jednou z nejčastěji zastoupených položek v dámském šatníků. Každá žena jich má ve skříni určitě několik! A aby také ne - trička jsou pohodlná, v rámci módních trendů velmi jednoduše dosažitelná a navíc většinou nestojí majlant. 

Každá žena by měla ve skříni schovávat několik kvalitních triček v základních barvách. Černá, bílá, tmavě modrá. To jsou trička, která velmi jednoduše zkombinujte s dalšími prvky a skvěle vám poslouží ve chvílích, kdy nechcete (nebo nemůžete) přemýšlet nad sofistikovanými kombinacemi. Ale pozor - tím, jak jsou trička frekventovaný kus oblečení, často rychle podléhají zkáze. Proto se vždy přesvědčte, že stále vypadají "jako nová". 

Dámská trička - nejčastěji kladené otázky k tématu

Kde koupit kvalitní dámské tričko?

Posouzení kvality dámského trička je velmi individuální věc. Obecně vzato však primárně záleží na materiálu a celkovém zpracování trička. Dámské tričko je totiž frekvencí svého nošení také velmi často praný a sušený kus oblečení. Z toho vyplývá, že materiál, že kterého je vyrobeno je velmi namáhaný a rychleji podléhá zkáze. Na Modivo.cz najdete kvalitní výrobce, kteří splňují i ty nejvyšší nároky!

Jak vybrat dámské tričko?

Na to správné dámské tričko pohlížejte hned z několika úhlů. Tím prvním by jednoznačně měla být velikost. Známý fakt, že jedna velikost u různých výrobců není to samé platí u triček dvojnásob. Proto neváhejte, metr do ruky a měřte, měřte, a měřte. Vždyť to znáte - dvakrát měř, jednou řež!

Zaměřte se také na materiály. Tričko, polotričko nebo třeba triko na sport - je to většinou jedna z prvních vrstev, které na sobě máte. Ať je vám příjemná a cítíte se v ní pohodlně. A samozřejmě není od věci, když bude z přírodních materiálů - tedy dobře sát a odvádět pot. 

No a samozřejmě - ať vám sluší a ať se vám líbí!

A co potištěná dámská trika?

Potištěná trička nepatří jen do dětského šatníku, ale své místo si jistě najdou i v tom vašem! Záleží jen na vás, jakému potisku dáváte přednost, protože v dnešní době by se málo co dalo zařadit do kolonky "není v módě". Je libo mít "na triku" nějakou tu slavnou osobnost? Případně máte oblíbenou značku a chcete to říct všem? Je nějaká myšlenka, o kterou se chcete podělit? Tak neváhejte a šup s tím na triko!