Možnost doručení zdarma a 100 dní na bezplatné vrácení

U každého produktu je uvedena informace o době vyřízení objednávky. Objednávky připravujeme a odesíláme obvykle do 24 hodin.

Vyzvednutí v kamenném obchodě: 0 Kč
PPL a Česká pošta: 0 Kč v případě nákupu v hodnotě vyšší než 699,- Kč (platba bankovním převodem)


Vrácení můžete provést zdarma do 100 dnů od obdržení objednávky.

Dámské Pánské
Hledat značku, produkt, styl

Dámská sportovní trička

(Počet produktů: 1319)

Velikost
Cena
Nabídka
Výrobce
Barva
Eco friendly
Materiál oblečení
Sportovní disciplíny
Sport
Přizpůsobení
Výstřih
Délka
Vzor
z 28

Dámská sportovní trička - bílá, černá i barevná pro váš bezchybný sportovní styl

Sportujete? Nebo jste zastánkyní sportovního stylu? Ať tak či tak, sportovní tričko bude nejspíš automatickou součástí vašeho šatníku. Skvěle vypadá nejen na sportovišti, ale velkou parádu v něm uděláte i na výletě nebo procházce po městě. V současné době pronikají čisté sportovní detaily i do business casual módy. Nebojte se ho proto použít třeba i pod sako nebo jako doprovod k business sukni. Klidně ho doprovoďte lodičkami, pořádnými boots nebo vysokými kozačkami. Uvidíte, že v něm budete vždy vypadat stylově!

Dámská sportovní trička - je důležité cítit se při tréninku stylově a pohodlně

Posilovna, tělocvična, nebo klidně i lesní cesta je pro mnoho žen nejen sportovištěm, ale i takovou malou módní přehlídkou. Řekněte sama - všímáte si oblečení, které mají na sobě vaše spolusportovkyně? S velkou pravděpodobností ANO! A věřte, že i ony to mají podobně a rády se otočí za originálním kouskem. Ten může být často i předmětem prima konverzace! Je tedy důležité cítit se ve svém sportovním looku nejen pohodlně, ale také stylově. Na Modivo.cz si vyberete z celé plejády originálních a módních dámských sportovních triček. A až se v jednom takovém budete potit v tělocvičně, nezapomeňte se rozhlédnout okolo sebe a pochválit ostatním ženám jejich outfit. Uvidíte, jak je to potěší!

Dámská sportovní trička s krátkým rukávem od prémiových výrobců

Dámská sportovní trička, která můžete objednat na Modivo.cz mají Garanci originality a kvality. To znamená, že jejich původ i kvalita jsou prověřené. Můžete si být jistá, že nakupujete skutečně značkové kousky!

Dámská sportovní trička - otázky, na které chcete znát odpovědi

Jaké tričko zvolit ke sportovní sukni?

Také patříte mezi ženy, které si oblíbily sportovní sukně? Je originálnější než kraťasy, ale přitom pohodlná a i při sebevětším zápřahu vám při sportu může být skvělým parťákem! No jo, ale co k ní? Bez obav zvolte sportovní tričko. Máte svou oblíbenou značku? Pak se neváhejte od hlavy až k patě sladit. Pokud dáváte přednost no name oblečení, laďte tyto dva kousky k sobě alespoň barevně. A rozhodně se nemusíte krotit. Neonové barvy, výrazné vzory, to vše se na sportovním oblečení nosí a je to velmi stylové!

Jak správně prát sportovní oblečení?

Sportujete často? Pak jistě víte, že praní sportovního oblečení je náročná disciplína! A u triček to platí několikanásobně, protože jsou rozhodně nejvíc namáhané. Nebojte se zapnout pračku pokaždé, když se vrátíte ze svého sportovního výkonu. Podívejte se na svou pračku, zda nabízí programy jako Sport, Fitness nebo třeba Outdoor. Ty jsou totiž primárně určené právě pro praní těchto choulostivých kousků. Pokud tam žádné takové programy nemáte, nevěšte hlavu. Pračku nastavte na jemné praní, teplotu na 30 a ždímaní na co nejnižší možný počet otáček. Tak bude vaše sportovní oblečení dlouho krásné!

Jak správně skládat sportovní trička?

Sportovnímu oblečení věnujte ve vaší skříni samostatné místo. Skládání triček není nic složitého, ale pokud nechcete, aby je hyzdily nevzhledné překlady, snažte se jich udělat co nejméně. Dobrou variantou je také zavěšení trička na ramínko