Možnost doručení zdarma a 100 dní na bezplatné vrácení

U každého produktu je uvedena informace o době vyřízení objednávky. Objednávky připravujeme a odesíláme obvykle do 24 hodin.

Vyzvednutí v kamenném obchodě: 0 Kč
PPL a Zásilkovna: 0 Kč v případě nákupu v hodnotě vyšší než 799,- Kč (u objednávek placených předem)


Vrácení můžete provést zdarma do 100 dnů od obdržení objednávky.

Dámské Pánské
Hledat značku, produkt, styl

Dámské sportovní tašky a batohy

(Produkty: 477)

Nabídka
Výrobce
Barva
Provedení
Velikost kabelky
Sport
Velikost batohu
Cena

Dámské sportovní tašky - skvělá volba do tělocvičny, fitness centra i pro cestování

Milujete sport, cestování a aktivní životní styl je přesně to, co vás vystihuje? Potom se určitě neobejdete bez kvalitní sportovní tašky. A je úplně jedno, jestli hledáte takovou, která vás doprovodí do tělocvičny nebo na pořádný výšlap do přírody. 

Ručník, sportovní oblečení, boty, malá proteinová svačina a lahev s pitím. Klasická výbava do tělocvičny nebo fitness centra. A kde ji nosit? No přece ve stylové dámské sportovní tašce. Klasickou, v obdélníkovém tvaru, zavěste na rameno a kráčejte vstříc novým výzvám. Nebo si na záda dejte dámský sportovní pytel, který vypadá velmi stylově a vejde se do něj opravdu velká spousta věcí. 

Na (nejen) prázdninové výlety se zase o něco víc hodí sportovní batoh. Schováte do něj vše potřebné - od peněžnky a klíčů, až po náhradní oblečení pro případ nenadálé změny počasí. Jejich výhodou jsou polstrovaná pevná záda, která vám zaručí pohodlí při nošení po celý den. 

Dámské sportovní batohy - nejlepší alternativa pro aktivní ženy

Dámský sportovní batoh je vaším věrným společníkem, pokud jste se našla v aktivním životním stylu. Ale nejen v tomto případě! Vezmete jím za vděk i v okamžiku, kdy jedete na výlet s rodinou. Protože jako aktivní maminka víte, kolik toho děti na výletě potřebují. Svačina, pití, teplejší oblečení - to vše se často schovává právě ve vašem batohu. 

Při výběru správného dámského sportovního batohu dbejte na to, ať je dostatečně veliký. Jinou velikost budete potřebovat, pokud cestujete sama, jinou zase oceníte pro čtyřčlennou rodinu. Vezměte v potaz také to, kolik věcí s sebou budete nosit a jak jsou těžké. I batohy mají svůj váhový limit, stejně jako vaše záda. Čím těžší náklad očekáváte, tím víc se zaměřte na přítomnost polstrování v popruzích na ramenou a možnosti zapnout si další přezky přes hrudník nebo pas. Díky těmto prvkům jako zázrakem svým zádům ulevíte a jejich bolest vás nebude limitovat ani při pořádně dlouhém výšlapu. 

Dámské sportovní batohy a pytle - barevné a stylové modely od prémiových značek

Na Modivo.cz najdete skutečně široký výběr různých sportovních tašek, batohů a pytlů. Máte raději klasiku, která ničím nevyčnívá? Sáhněte po jednobarevných variantách, které se hodí ke každému sportovnímu outfitu. Velmi neutrálně působí například batohy značky Jack Wolfskin, a to zeména díky svému minimalistickému designu. 

Pokud se ovšem nebojíte odvázat a vyrazit i s velmi originální taškou, zkuste například batoh Vans. V kostkované variantě je prakticky nepřehlédnutelný! Pestré a stylové batohy vyrábí také značka Converse. Hrají všemi barvami a na vašich zádech se stanou skutečně originálním doplňkem. 

Dámské sportovní tašky a batohy - otázky, na které chcete znát odpovědi

Jak správně čistit batoh?

Čistota, půl zdraví. Přesně tak přistupujte i ke svému dámskému batohu. Po každém výletu z něj vyndejte všechny věci a vytřete případný nepořádek z jeho vnitřních prostor. Stačit vám bude vlhčený hadřík. Ten můžete směle použít i na vnější část batohu. Nejvíc namáhanou částí je pak jeho spodek - často ho někde pokládáte a opíráte, nebojte se proto vyčistit ho čas od času jemným kartáčkem a mýdlovou vodou. Při větší údržbě ho osprchujte vlažnou vodou a vyčistěte mokrou cestou. Nechte volně proschnout. 

Která taška se hodí ke sportovní obuvi?

Prakticky jakákoli sportovní taška se hodí k jakékoli sportovní obuvi. Hlavu si lámat nemusíte, pokud jdete sportovat nebo se chystáte na výlet. Pokud ovšem jdete do města a berete si spíš volnočasovou (a možná trochu elegantní) obuv, zvolte raději městský styl batohu, oproti klasickému sportovnímu.