Dámské městské batohy

Seřadit
Cena
Výrobce
Barva
Provedení
Velikost batohu
Styl
Nabídka
Produkty: 597
Zobrazit ID verze

Městské batohy

Dříve je nosili spíše děti na školním hřišti nebo turisté, a mnohem častěji byli nošeny ve sportovním stylu muži. Ale dnes jsou praktickým a elegantním doplňkem ať už jdete do kanceláře nebo spěcháte na autobus. Většina dámských městských batohů je také vybavena řadou vnějších i vnitřních kapes, do kterých se vejde spousta drobností nebo dokonce i láhev. Obecně jsou jednotlivé přihrádky uzavřeny zipy, šňůrami nebo popruhy, které chrání cennosti uvnitř před přístupem cizích osob.

Dámské městské batohy – svoboda pohybu a pohodli nošení každý den

Podnět nošení dámského městského batohu je zhruba stejný jako ten, co stojí za vzestupem sportovnějšího oblečení a tenisek jako kancelářského oblečení. Je to pohodlí. Ženy přestaly akceptovat, že krása musí bolet. S batohem cítíte pohodlí, máte volné ruce a nebolí Vás ramena. Pokud chcete mít batoh a stále působit seriózně, vyhněte se nylonovým a sportovně vypadajícím  batohům a také by bylo vhodné vynechat cartoonové potisky. Dívejte se po sofistikovanějších materiálech jako je například kůže.

Dámské kožené batohy – kombinace elegance a funkčnosti

Pokud zvolíte koženou variantu, nemůžete působit elegantněji a navíc jde o velký hit. Dámské kožené batohy najdete v různých variacích barev a tvarů, takže pokud se chystáte do práce nebo do fitka, vždy najdete elegantní a funkční kombinaci. Samozřejmě by nemělo být překvapením, že ženy často používají dámský městský batoh ve stylu kabelky, který je praktický a zároveň velmi stylový. Pokud se Vám líbí kožená varianta batohu, ale neztotožňujete se s použitím pravé kůže jako materiálu, můžete zvolit veganskou variantu. Na dnešním trhu je nepřeberné množství. Výroba tohoto materiálu je tak pokročilá, že pokud nevíte, že jde o veganskou verzi, napohled ji ani nerozeznáte od pravé kožené varianty.

Dámské městské batohy z dobře známých výrobců speciálně pro Vás

Batohy už nejsou doménou jen známých sportovních značek, kdy se chystáte stanovat do přírody, ale můžete jej také koupit u známých top módních značek, protože se batohy staly nezbytnou součástí každého šatníku. Namísto praktického pomocníka, se tak z městského batohu může stát doplněk který může nahradit i drahý šperk.  

Dámské městské batohy – často kladené otázky

Jaký městský batoh si vybrat?

Když si chcete pořídit dámský batoh do města, vždy zvažte k čemu by měl přesně sloužit a položte si pár otázek. Chcete jej nosit do práce a využijete například kapsu na notebook? Jaká barva převažuje ve Vašem šatníku, aby jste batůžek sladily s většinou oblečení šatníku. Po této otázce následuje jaký typ preferujete, sportovnější nebo elegantnější., například kožený vzhled? Máte raději minimalismus, nebo si potrpíte na více kapes.

Kde si koupit dámský městský batoh?

Nejvíce využívanou formou s největším výběrem jsou samozřejmě eshopy, ale spousta lidí stále preferuje osobní výběr. Pak už jen zvážit jaký druh batohu hledáte.

Jak nosit dámský batoh?

Podle outfitu který zvolíte, máte mnoho originálních variací jak takový dámský městský batoh nosit. Pokud chcete působit ležérněji, pořiďte si batoh s delším popruhem, aby se Vám pohodlně nosil přes jedno rameno nebo zvolte dámský městský batoh s větším uchem, takže pokud Váš batůžek není příliš těžký, můžete jej pohodlně držet v ruce jako tašku.

Pokud chcete volit sportovnější vzhled ale stále působit elegantně, oblíbenou volnou jsou kožené batůžky nošené klasicky.

Jaký batoh je jako kabelka?

Velmi oblíbená volba, kdy se během okamžiku stane z kabelky batoh. Kolikrát se už stalo, že jsme neplánovaně udělali větší nákup. A s touto možností se z pěkné kabelky stane elegantní pomocník při nákupu.