Produkty: 1 164
Zobrazit ID verze

Dámský batoh - pohodlí a pragmatismus v každé situaci

Velké i malé dámské batohy se dostaly do světa módy nadobro a stále jsou velmi oblíbené. Praktické, pohodlné, barevné, uniformní nebo se vzory, které potěší originalitou a rozmanitostí - díky stylistické lehkosti vám umožní nosit s sebou potřebné drobnosti. Dámský batoh představuje pohodlí a pragmatismus v každé situaci. Elegantní batoh si můžete vzít sebou na pracovní pohovor i na večerní posezení s přáteli.

Dámské batohy - netradiční a ženské doplňky

Módní dámské batohy jsou ideální pro každodenní cestování, na cestu do práce, na nákupy nebo jako školní batohy. Pořídit si do svého šatníku můžete jak typické dámské batohy, tak i ty, které plně nahradí malou kabelku. Dámské batohy do práce jsou skvělou volbou pro každý rozpočet proto mohou doplnit každodenní šatník každé ženy, která si cení originálního stylu a pohodlí. Pokud hledáte dámský ruksak, máte na výběr z mnoha barev a stylů, které tvoří netradiční a zároveň velmi ženské doplňky. Dámský malý batoh se stane nepostradatelným módním prvkem pro ležérní i sportovní outfit.

Dámské kožené batohy nejsou doplňkem, který vypadá jako školní batoh, ale koženým mistrovským dílem jež si oblíbí všechny ženy. Hodí se k elegantnějším i ležérnějším stylům. Dámské kalhoty nebo džíny s bundou v kombinaci s koženým batohem získávají mnohem více modernosti a lehkosti než v kombinaci s tradiční dámskou kabelkou.

Elegantní dámský batoh - značkové a módní řešení do práce i do města

Při výběru batohu do kanceláře berte v úvahu jeho velikost. Optimální dámské ruksaky musí pojmout jak dokumenty či notebook, tak další věci, bez kterých se v práci neobejdete. Je dobré, když můžete vybraný dámský sportovní batoh použít i k jiným účelům, např. Na víkendový teambuilding. Malý lehký batoh by mělo být možné díky rukojeti nést v ruce podobně jako kabelku. Zajímá vás barva? Módní batohy v tlumených barvách se budou špinit mnohem méně než batoh v bílém, béžovém či červeném provedení. Pokud však dáváte přednost výrazným akcentům a odvážným řešením, bez obav se rozhodněte se energické barvy, které oživí váš outfit.

Dámské batohy - nejčastější dotazy

  • Který městský batoh si vybrat?

Městské batohy mají obvykle kapacitu od 20 do 26 litrů. Do takového batohu se vejde vše důležité a zároveň nebude překážet v přeplněné tramvaji či v autobuse. Při výběru městského batohu pro notebook věnujte pozornost nejen samotné kapacitě, ale také přesné velikosti vybavení.

  • Který batoh do práce bude vhodný?

Pokud hledáte batoh do práce jen na přenos notebooku a oběda, postačí vám 20 l batoh. Pokud však má váš batoh pojmout také více dokladů, pláštěnku a další příslušenství, je lepší zvolit batoh s kapacitou kolem 30 l.

  • Jak nosit dámský batoh?

Dámský batoh mnohem pohodlnější než kabelka vám umožňuje vytvářet styly, díky nimž má každý z nás šanci vyniknout z davu. Černá barva batohu vám umožní vybrat si různé oblečení. Módní kožené batohy lze kombinovat s šaty a kalhotami. Osvědčí se v kombinaci s velmi elegantním, ale i sportovním a velmi volným oblečením.

  • Jak vyzdobit dámský batoh?

Dámský batoh lze ozdobit různými nášivkami, nalepovacími kamínky, ale i třpytkami či pokreslit textilními fixy. Záleží jen na vašem vkusu.