Produkty: 7 061
Zobrazit ID verze

Dámské kabelky na Modivo.cz - vyberte si dokonalý model pro sebe

Dámské kabelky jsou nepostradatelným módním doplňkem, který nám umožní vzít si sebou všechny potřebné věci. Dámské kabelky na Modivo.cz zahrnují petrou nabídku modelů, proto si můžete vybírat nejen značkové kabelky, ale i různé střihy, velikosti, barvy a vzory.

Druhy ženských kabelek

Dámské kabelky v různých typech, tvarech, velikostech a barvách jsou jedním z nejdůležitějších doplňků dámské šatny. Mají nejen praktickou funkci, ale také doplňují stylizaci, definují její charakter a přizpůsobují ji dané příležitosti. Tohle je jedna z nejdůležitějších podmínek pro výběr typu kabelky - jinou nosíme na večer, na elegantní příležitosti a jinou na univerzitu nebo na procházku. Jak zjistit počet typů dámských kabelek, bezchybně rozlišujících mezi shopper bag a nákupní taškou a dalšími oblíbenými typy? Mezi typy denních dámských kabelek však existují i ​​menší, pohodlné typy, jako je dámská taška přes rameno.

Bucket bag je vak s charakteristickým širokým, obvykle kulatým dnem, nahoře utažený stahovacími šňůrkami nebo otevřeným vstupem.

Shopper bag je velká kabelka, která pojme nejen notebook ale také nákup či důležité dokumenty.

Jak si vybrat funkční a velkou kabelku?

Výběr správné funkční a velké kabelky zcela závisí na vašich individuálních požadavcích. Častá firemní a obchodní jednání vyžadují elegantní kožený kufřík, do kterého se kromě samotného vybavení vejde řada potřebných věcí, například kufřík s dokumenty nebo nabíječka. Pokud chcete stylovou velkou kabelku do které se vejde i nákup, zvolte shopper bag, což je velmi praktická taška přes rameno. Velké kabelky perfektně sladíte s každým stylingem.

Kožené, semišové a látkové kabelky - které z nich si vybrat nejlépe?

Nadčasová taška - semišová taška v módních odstínech mandlové hnědé v kombinaci s klasickou košilí bude skvělým stylem. Během dne to bude fungovat při mnoha příležitostech. Stačí přidat kalhoty, opasek a neformální semišové kotníkové boty. Kožená kabelka je symbolem luxusu, ale i dlouhé životnosti. Kožené kabelky mohu mít mnoho podob, od klasiky po dámské vaky.

Dámské kabelky - nezbytný doplněk k ženskému obrazu

Tento extrémně populární doplněk je nutností pro každý styling. Jsou nejen nezbytné k nošení věcí, ale také doplňují každodenní vzhled. Každá dáma má ve svém šatníku alespoň několik kabelek v různých barvách nebo tvarech. Je těžké najít ty, které budou vyhovovat všem stylům. Kromě toho může jedna a stále stejná dámská kabelka postupem času nudit. Oblíbené jsou i dámské batohy do práce.

Dámské kabelky - nejčastější dotazy

Jaká dámská kabelka na každý den?

Ať už se chystáte na procházku nebo na nákupy, nebo když jdete do práce nebo na párty - do kabelky si uložíte veškeré potřebné příslušenství. Důležitá je optimální velikost, kam se vejde vše potřebné.

 Jaká dámská kabelka do letadla?

Do letadla je vhodná menší dámská kabelka či taška přes rameno, která pojme jen nezbytnosti. Někteří přepravci vám umožňují přinést si kabelku jakékoli velikosti a stanoví maximální váhu, kterou kabelka může mít.

Jakou barvu kabelky koupit?

Vsaďte na klasické barvy jako je hnědá, černá či bílá. V létě se nebojte pastelových barev.

Jak ukládat kabelky do šatníku?

Ideální je vložit kabelku do ochranného vaku, který ji ochrání před prachem. Kabelky můžete zavěsit na háček.

Jaké jsou módní kabelky?

Módní jsou kabelky typu shopper bag, ale i ledvinky či městské batohy.