Kabelky s rukojetí

Seřadit
Cena
Výrobce
Barva
Provedení
Velikost kabelky
Typ kabelky
Určení
Produkty: 4 412
Zobrazit ID verze

Kabelka s rukojetí - pohodlné řešení na každý den

Dámská kabelka provází ženu po staletí a je jejím neodmyslitelným doplňkem, vejde se do ní peněženka, telefon, kosmetika a všechny další nezbytné věci tolik potřebné pro každou ženu každý den. Už na přelomu 17. a 18. století nosily ženy na šatech váčky, které se staly předchůdci dnešních kabelek. Jak by měla vypadat a jaké funkce by měla mít kabelka, kterou si vezmete do práce? Kabelka s rukojetí do práce by určitě měla být praktická a pohodlná, ale hlavně by měla být přizpůsobena funkcím a úkolům, které v práci vykonáváme. Důležitým aspektem je materiál, ze kterého je vyrobena. Nešetřete na kabelce, kterou máte pro každodenní využití. Měla by být vyrobena z pevných a odolných materiálů, ostatně vám bude sloužit každý den a měla by vám sloužit delší dobu. Jako první z podmínek pro výběr kabelky do práce mnoho stylistů uvádí styl budoucí majitelky a držení těla, které představuje.

Malá kabelka s rukojetí - jedinečný doplněk pro zvláštní příležitosti

Malá kabelka s rukojetí se stane jedinečným doplňkem pro zvláštní příležitosti. Co takhle nějaký netradiční model jako je například dřevěná kabelka s rukojetí? Není pochyb o tom, že módní trendy se dynamicky mění. Je však vidět, že vášeň pro přírodní materiály nás v módě provází již několik sezón. Proto jsou dřevěné kabelky tak žádoucí. Klasické nebo moderní, na opasku nebo na rukojeti, všechny módní dřevěné kabelky charakterizuje jedna věc: jasný vzor přírodního dřeva. Ačkoli mohou být světlé nebo tmavé, více béžové nebo více červené, každá dřevěná kabelka upoutá pozornost a potěší. Malá kabelka s rukojetí je velmi zajímavým módním doplňkem, která potěší také jako nevšední dárek. I klasická dřevěná kabelka má jedinečný magnetismus. Rozhodně přitahuje pozornost a přitahuje zvědavé pohledy. Je to dokonalá kombinace toho, co je originální a co je jednoduché, klasické a přirozené.

Kabelka s kulatou rukojetí - ozdoba pro klasickou stylizaci

Kabelka s kulatou rukojetí je prvkem ženského šatníku, který je primárně spojen se stylem a elegancí. Není divu, protože takové řešení se objevuje hlavně v případě večerních a obchodních stylizací. Přítomnost rukojeti však ovlivňuje nejen estetiku, ale také pohodlí a multifunkčnost tohoto příslušenství. Možnost volby mezi rukojetí a ramenním popruhem vám umožní okamžitě se přizpůsobit konkrétním okolnostem a událostem. Zajímavým doplňkem se stane i kulatá kabelka s kovovou rukojetí. Kovová rukojeť mimo jiné poslouží jako zajímavá ozdoba kabelky.

Kabelky s rukojetí - často kladené otázky

Kde koupit kabelku?

Kabelka je nedílnou součástí dámského šatníku. Kvalitní modely pořídíte na modivo.cz. Vybrat si můžete ze skutečně pestrého sortimentu.

Jak si vybrat kabelku s rukojetí k vašemu tvaru těla?

Pokud jste nízké postavy, měla byste vybírat z malých a středních modelů, protože příliš velká taška by mohla vaši postavu vizuálně ještě zmenšit. Kabelka s rukojetí menší velikosti bude ideální volbou. Štíhlé ženy by měly nosit zaoblené modely.

K jaké stylizaci bude kabelka s rukojetí vhodná?

Kabelka s rukojetí bude skvěle ladit k jednoduchým šatům, overalům nebo elegantním kalhotám s rovnými nohavicemi a košilí. Zvolit k ní můžete i zajímavé boty a náušnice nebo ji lze naopak nechat vyniknout volbou tlumenějšího outfitu.