Produkty: 2 268
Zobrazit ID verze

Kabelka přes rameno - jaké jsou druhy a proč by neměla chybět ve vašem šatníku?

Co znamená „crossbody“ doslovně můžeme přeložit jako „přes tělo“. Máme tedy na mysli kabelky přes rameno, které jsou velmi praktické na běžné nošení, ale mohou vypadat i elegantně, takže jej můžete nosit do divadla nebo do společnosti. Jaké známe typy těchto kabelek, co se hodí k nim obléct nebo jak sladit s postavou? Všechny otázky, které vás napadly zodpovíme v tomto článku.Crossbody kabelky a jaké rozlišujeme druhy?

Druhů dámských kabelek přes rameno máme mnoho. Od těch, které ženy využívají jako „nákupní tašku“ až po ty stylové kousky, které si dámy rády vezmou do společnosti.

S čím budete kabelku nosit

Jedná se o velmi univerzální typ. To znamená, že pokud například potřebujete do větší kabelky přes rameno vložit notebook a potřebné dokumenty, můžete jí nosit např. na pracovní schůzku, takže pokud máte zrovna kostým určitě to není špatně. Dobře bude ladit i s běžnými džínami, tričkem a bundou do pasu.

Jak si vybrat správnou dámskou kabelku, tak aby seděla k mé postavě

Toto je určitě velmi důležitá otázka. Pokud jste drobnější postavy, je vhodnější zvolit menší typy kabelek. Představte si kontrast malé dámy a velké přeplněné kabelky. Naopak dámám plnějších tvarů nesluší příliš miniaturní kabelky. Samozřejmě vše záleží hlavně na vašich preferencích.

Jak sladit kabelku s běžným denním outfitem?

Obecně platí, že černá kabelka se hodí ke všemu. Dříve platilo pravidlo, že by kabelka měla ladit s vaší obuví. Nyní toto můžeme ale považovat za přežitek, a tak zvolte kabelku jednoduše tak, aby barevně a stylově ladila k outfitu, který se chystáte obléct.

Kabelky přes rameno – najděte perfektní kousek na Modivo.pl

Vyberte si svoji vysněnou a perfektně sedící tašku, která se bude hodit k vašemu stylu. Zvolit můžete například černou klasiku nebo černou se stříbrnými cvoky. Popruh můžete vybrat silnější, tak aby bylo nošení více pohodlné nebo naopak víc stylový popruh na řetízku, který působí více elegantně. Barevné kombinace jsou téměř neomezené. Croosbody s třásněmi jsou taktéž velmi oblíbenými.

Dámské kabelky od renomovaných výrobců na Modivo.pl

Nemáte ještě doma žádnou stylovou kabelku přes rameno? Renomovaní výrobci a značky, které vás nikdy nezklamou. Můžeme zmínit např. Guess, Eva Minge, Furla nebo Michael Kors. Všichni tito návrháři dobře vědí, co dělají, a tak s výběrem jedné z těchto značek nikdy nemůžete šlápnout vedle.

Prostorné kabelky přes rameno na běžné nošení

Kabelka pro ženy už dávno nemusí vypadat jako nevzhledná věc, pokud chceme, aby byla o něco více praktická. Hledáte řešení pro cesty do práce, ale zároveň chcete stále styl? Klidně zvolte větší kabelku, které je praktická a dáte do ní např. i malý nákup. Ještě dnes si vyberete kousek, který splní vaše představy!

Zmínili jsme se o tom, jaké druhy kabelek přes rameno rozlišujeme. Jaké otázky, byste se měli položit před samotnou koupí. Typy postavy nebo outfitu, se kterými budete kabelku nosit jsou také důležitou součástí. Nakonec jsme doporučili Modivo.pl jako místo, kde naleznete stylové kousky od známých značek a také praktičtější kousky, které vypadají stejně skvěle.

Kabelky, které nosíme přes rameno – nejčastější otázky

Jak velkou kabelku si pořídit?

Záleží, zda se chystáte pořídit praktičtější variantu, do které po cestě z práce naskládáte téměř vše, a to od nákupu přes dokumenty. Nebo zda hledáte pouze stylový doplněk na procházky po městě.

Rozmyslete si k čemu ji budete využívat.

Chystáte se pořídit si malé psaníčko do divadla nebo naopak větší crossbody kabelku do práce? Přizpůsobte tomu svůj výběr a položte si tuto otázku před samotnou koupí.

Kolik chcete do koupě kabelky investovat?

Toto je nezbytné vědět dříve, než začnete vybírat svůj vysněný kousek. Pokud je váš rozpočet neomezený, můžete si vybrat i kabelku od renomovaných výrobců a značek.

Jak moc důležitá je pro vás značka?

Pro někoho to důležité není, ale jiné ženy mají hned několik oblíbených značek. Od toho se samozřejmě odvíjí i cena. Pokud vám o značkové kabelky moc nejde, i tak byste měla určitě jeden dražší kousek doma mít. Ukažte, že máte cit pro módu.