Produkty: 543
Zobrazit ID verze

Shopper bags- prostorné řešení ideální pro nákupy a do města

Taška, jejíž název odhaluje svůj původ, je postavena na jednoduché ekologické nákupní tašce. Dnes už s ní, kromě kapacity, nemá nic společného. Velká a prostorná kabelka s krátkými popruhy je doplňkem každodenního stylingu a kabelka pro zvláštní příležitosti.

Dámské shopper bags - nezbytný doplněk pro každou módní ženu

První shopper bagy, které jsou dnes předky slavných nákupních tašek, najdete ve starověku, kdy lidé používali jako kabelky prostorné tašky k přepravě různých věcí. Skutečné shopper bagy známé dnes však byly vytvořeny v padesátých letech minulého století populárním designérem Michaelem Korsem a rychle si získaly srdce žen po celém světě a staly se silnou konkurencí pro kabelky Chanel. Prvním modelem, který představil Michael Kors, byla černá shopper bag, která je stále považována za nejklasičtější model nákupní tašky.

Černé shopper bags - pohodlné a praktické nejen na nákupy

Není divu, že shopper bag je nejčastěji volený model kabelky. Dámská shopper bag je ideální volbou jak pro profesionálně aktivní, moderní ženy, tak pro módní maminky, které chtějí vypadat elegantně a vkusně i při chůzi. Nejoblíbenější jsou minimalistické vzory ve velkých velikostech - například černá shopper bag, která je klasickým doplňkem stylingu.

Při nákupu shopper bag věnujte pozornost tomu, zda je pro vás dostatečně funkční. Abyste to mohli takto definovat, zjistěte si kolik různých kapes, přihrádek a spojovacích prvků má. Přihrádky jsou nesmírně důležité a mělo by jich být alespoň několik v různých velikostech. Taková taška pojme předměty, které během dne potřebujete nebo nakoupíte. Kromě toho, pokud takový doplněk vašeho každodenního šatníku má také menší přihrádky, můžete do ní schovat například klíče, telefon, platební karty, peněženka, kosmetiku, apod.

Dámské shopper bags - funkční a odolné pro aktivní a náročné ženy

Shopper pack je primárně prostorné řešení. Umožňuje vám ukládat nejen předměty, které vždy chceme mít u sebe, například telefon, peněženku a klíče od bytu, ale také nákupy, které často děláme cestou z práce. Nákupní taška funguje dobře nejen při každodenním nákupu potravin, ale také při větších nákupech, když jdeme do nákupního centra hledat nové šaty, bundu nebo halenku - naše nákupní taška pojme i větší nákupy.

Nejčastější otázky

  • Co je to shopper bag?

Shopper bag je díky svému jednoduchému tvaru používána muži a ženami od počátku 20. století. Tato prostorná kabelka pojme všechny vaše poklady. Během dne bude fungovat jako doplněk k pracovnímu oblečení, bude místem pro ukládání dokumentů a dalších potřebných drobností.

  • Jak si vybrat shopper bag?

Každodenní dámská shopper bag může mít originální vzor nebo materiál, ale měla by být dostatečně univerzální. Měla by odpovídat mnoha různým stylům, a to jak v létě, tak v zimě. Kožená shopper bag bude ideální volbou pro každodenní použití.

  • Která kabelka se hodí k vaší postavě?

Ženy s objemnými tvary odvedou pozornost od kilogramů navíc díky kabelkám velikosti XXL. Malé kabelky zase způsobí, že jejich silnější majitelky budou vypadat ještě robustnější. V kombinaci s dlouhými košilemi, bundou nebo kabátem však vypadají skvěle.

  • Jak vybrat správnou velikost shopper bag?

Populární shopper bagy mohou snadno pojmout jak malé předměty, tak i větší nákupy z obchodu. Shopper bag je střední nebo velká taška se dvěma úchyty po stranách. Vyberte si velikost podle toho, kam tašku budete nosit a jak ji chcete používat. Na nákupy zvolte velký model, na pochůzky po městě vám postačí střední velikost.