Dámské ledvinky a taštičky přes rameno

Produkty: 185
Zobrazit ID verze

Dámské ledvinky - pohodlí při každodenním nošení

Dámská ledvinka je stále jedním z nejmódnějších doplňků, které prošly mnoha proměnami. Kabelky tohoto typu jsou k dispozici v mnoha verzích, elegantních, typicky sportovních, glamour i klasických a jsou ideální pro každodenní nošení. Jednou z jejich největších výhod je skvělý komfort při nošení. Ledvinka je prakticky nepostřehnutelná a navíc nijak neomezuje v pohybu. Z tohoto důvodu je perfektní například na cestách, poskytuje rychlý přístup k dokumentům a telefonu. Ledviny dokonale zdůrazňují postavu a boky. V této roli nahrazuje opasek, který byl v tomto místě obvykle účelově svázán, když jsme se rozhodli nosit oversize šaty, kabát nebo košili. Zajímavým a velmi pohodlným řešením je nošení přes rameno. Tuto metodu nejčastěji volí milovníci streetwearové módy. Někteří lidé se rozhodnou nosit ledvinku či sašetku jako kabelku. Dámská ledvinka je jedním z příslušenství, které vám umožňuje zajímavým způsobem doplnit mnoho stylů.

Dámské sašetky - univerzální druhy tašek

Dámský šatník nemá rád jednolitost a proto sortiment našeho obchodu kromě klasického koženého zboží obsahuje i další kožené doplňky. Dámské sašetky na rameno nebo do pasu už dávno nejsou mužskou doménou. Máte ráda volnější styl? Ráda vytváříte originální modely, ve kterých hrají hlavní roli doplňky? Na modivo.cz najdete módní látkové ledvinky a sašetky z vysoce kvalitní přírodní kůže. Sortiment v našem obchodě pečlivě vybíráme, takže při nákupu sašetky v našem obchodě si můžete být jisti, že kromě módního střihu se rozhodnete i pro trvanlivý výrobek jako je luxusní dámská kabelka.  Často voleným modelem jsou také kulaté sašetky volně visící na bocích, které patří mezi univerzální druhy tašek. Verze tohoto typu vypadají skvěle v kombinaci s midi sukní a silným svetrem.

Dámské kabelky - na denní bázi nebo do práce

Dámské kabelky se liší hlavně velikostí. Existují jak malé modely, nošené kolem pasu, tak velká shopper bag přes rameno. Díky tomu můžete snadno najít takovou, která bude odpovídat vašim potřebám a bude vhodná pro danou příležitost. Černá kabelka je ideální jak pro každodenní nošení, tak pro elegantnější oblečení. Zajímavého efektu docílíte tím, že s ní vytvoříte all black styling, skládající se například z černého obleku a vysokých podpatků. Je to také dobrá volba pro ženy, které dosud dámské kabelky neměly ve svém šatníku a hledají inspiraci.

Dámská ledvinka - často kladené otázky

Co je dámská ledvinka?

Dámská ledvinka je doplněk, který může úspěšně nahradit dámskou kabelku nebo batoh. Ledvinky jsou dokonalým doplňkem každého stylu. Můžete v nich úspěšně nosit telefon, klíče, peněženku a mnoho dalších nezbytných věcí.

Jaké jsou typy dámských sašetek?

Dámské sašetky jsou nenahraditelný společník při různých typech prázdninových výletů. Bezpečně umístěná na opasku na bederch nebo přes rameno zajistí bezpečnost drobností, které je lepší o prázdninách neztratit. Tento typ tašky navíc neomezuje pohyb při fyzické aktivitě.

Jak nosit dámskou ledvinku?

Základní způsob je, když ji nosíte na bedrech. Variací na způsoby nošení dámské ledvinky však přibývá. Hodně záleží na stylingu, který chcete s ledvinkou kombinovat - u sportovních outfitů ji nosíme hlavně na bocích nebo šikmo přes rameno, což bude fungovat zejména v situaci, kdy je nošení kolem pasu příliš nepohodlné.