Dámské kosmetické taštičky

Produkty: 172
Zobrazit ID verze

Kosmetické taštičky - velký výběr stylů a barev dostupných na Modivo.it

Kosmetické taštičky jsou nutností každého dospělého člověka, obzvlášť ženy pak potřebují mnohdy několik a více typů. Malé kosmetické taštičky vlastní ženy na drobnosti, kosmetiku, malování a hygienické potřeby. Větší toaletní tašky pak obsáhnou celou tělovou a vlasovou kosmetiku a vleze se do nich třeba i fén nebo holící strojek. Na Modivo.it můžete vybírat z velkého množství barev, velikostí i tvarů. Každá žena tu najde tu svou. Pořiďte si hned několik kousků a typů, využití pro ně najdete vždy. Ideální je mít v každé kabelce taštičku se základními nezbytnosti a vlastnit i pár kousků pro speciální příležitosti, jako je třeba první rande nebo návštěva sauny.

Dámské kosmetické taštičky - elegantní doplněk na nezbytnosti

Ženy o sebe rády pečují a rády také vlastní doplňky, které ladí s jejich osobností a stylem. Dámská kosmetická taška může být ve vaší oblíbené barvě, populární jsou dívčí a pastelové barvy, růžová, světle modrá. Stylové taštičky jsou zlaté nebo stříbrné. Sladěné sety toaletních taštiček a tašek můžete využít pro různorodé potřeby, každou ze setu si můžete vyhradit na něco jiného. Oblíbené jsou i rodinné sety, obsahující pouzdra pro všechny členy rodiny.

Kosmetická taštička - praktický a funkční doplněk pro každou ženu

Taštička je především funkční a praktická věc. Musí se do ní vejít mnoho nezbytností a často jich potřebuje žena několik. Můžete sehnat i set s kosmetickou taštičkou, který bude barevně sladěn s jinou taškou. Ženy mívají zvlášť malou toaletní taštičku na šminky. Kdo se chodí koupat, potřebuje ideálně nepromokavou a větší na sprchový gel i šampon. Největší taštičky využijí cestovatelé a ženy parádnice- na větší množství předmětů používejte členěné kousky s více přihrádkami, ať se v tašce dobře orientujete.

Dámské kosmetické taštičky - často kladené dotazy

Co má dámská kosmetická taštička obsahovat?

Do dámské taštičky by se toho mělo vejít opravdu hodně. K základu patří ženiny oblíbené šminky, pudr, hřeben, pilník. Zapomenout byste neměla na hygienické potřeby, kapesníček a dnes už i čistou roušku nebo respirátor. Pokus potřebujete schovat více věcí, můžete využít set malých kosmetických taštiček, nebo jednu větší s více přihrádkami a kapsami. Nezapomeňte, že kosmetické taštičky do tašky se do ní musí především vejít. Využívejte cestovní balení kosmetiky, obsahují menší množství náplně a jsou skladnější.

Jak velkou taštičku zvolit?

Vše se odvíjí od typu příležitosti, kam chcete tašku vzít. Do divadla vám stačí pár nezbytností a potřebujete opravdu malý kousek, aby se vešel i do kabelky nebo psaníčka. Vyrážíte-li na bazén, budete potřebovat větší typ tašky, aby se vám do ní vlezl i šampon, ručník, plavky i pleťové mléko. Existují také speciální taštičky na fény, kulmy nebo holicí strojky. Maminky s dětmi volí také větší typ tašek- kromě kosmetiky pro sebe musí také nosit nezbytnosti pro děti a využijí více kapes i přihrádek.

Jak vybrat kosmetickou taštičku?

Kosmetické taštičky bývají častým dárkem a seženete je i vybavené ženinou oblíbenou kosmetikou. Podle funkce volte mezi taštičkami menšími- na malování, manikúru, hřeben nebo hygienické doplňky. Podle zájmu ženy pak můžete vybírat z větších - pro sportovkyně, cestovatelky nebo maminky. Kosmetickou taštičkou si můžete udělat radost vždy, protože jich nikdy není dost. Nezapomeňte ani na kosmetické taštičky pro pány nebo děti. I když nepotřebují tolik kapsiček jako dámská verze, neobejdou se bez ní, protože drobnou kosmetiku potřebuje občas přibalit každý. Dětské taštičky jsou barevné, seženete i s potiskem oblíbených pohádkových postav nebo s veselými motivy.