Dámské EA7 Emporio Armani

Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce 1
Nabídka
Produkty: 575
Zobrazit ID verze

Co je kolekce EA7 Emporio Armani?

V éře rostoucího povědomí spotřebitelů roste význam značky. Mladí lidé hledají praktičnost spojenou s vysokou kvalitou. Zdravý a aktivní životní styl, který je slyšet ve všech ohledech, navíc vytváří poptávku po oblečení, které zaručuje především pohodlí. Odpověď na tyto potřeby máte na dosah. Toto je EA7 Emporio Armani, speciální značka světoznámého luxusního módního domu Giorgio Armani. EA7 je speciální řada značky Emporio Armani. Byl inspirován úspěchy Andrije Ševčenka, fotbalisty A.C. Milán. Právě počet jeho dresů nám dává charakteristický název kolekce. Ale číslo 7 je také zřejmým odkazem na orlí křídlo uvedené v logu Armaniho impéria. Orel, jako mimořádně nosný symbol, je znám již od starověku. Ostatně ho používali už vojáci římských legií, spojené se ztělesněním síly a moci. V logu EA dává zjednodušená pruhovaná silueta králi nebes trochu vojenský charakter. Není divu, že ji Armani používal jako značku značky vytvořenou pro mladé, sebevědomé lidi. Řada EA7 je zaměřena na fyzicky aktivní lidi a jako taková nabízí svým zákazníkům jak tréninkové, tak sportovní oblečení určené pro každodenní použití. Nabídka zahrnuje boty EA7 a kolekce oblečení věnované fanouškům jednotlivých sportů: lyžařům a snowboardistům, tenistům a fanouškům silových cvičení.

Boty, mikiny a bundy EA7 - nadčasové pohodlí při nošení

EA7 dobývá srdce mladých dospělých především díky neobvyklé kombinaci největších předností městské a sportovní módy - funkčnosti a pohodlí, technologické inovace a minimalistického stylu v souladu s nejžhavějšími trendy. Tato řada je přístupnější než klasické výrobky Giorgio Armani a splňuje očekávání široké skupiny spotřebitelů. Její fenomén ale nespočívá pouze v technické hodnotě nebo příznivé ceně, ale v konkrétní filozofii, kterou propaguje. Je to to, co jde nejen do chutí, ale také přímo do srdcí příjemců. Boty Armani nebo mikina EA7 se stanou vaše nejoblíběnější kousky vaší garderoby.

Proč se vyplatí investovat do tepláků a dalšího dámského oblečení Emporio Armani?

Móda je dnes bezpochyby důležitým odvětvím umění. Můžete se u ní skvěle bavit, vytvářet zcela abstraktní formy, což prokázalo mnoho designérů. Ze sociologického hlediska je však móda v první řadě nositelem nálad doprovázejících všechny změny. Filozofie oblékání není nikdy bez významu pro vytváření vlastního obrazu a naopak - vyznávaný světonázor se vždy více či méně projevuje v oblečení. Investujte do tepláků a dalšího oblečení Emporio Armani, které nabízí vysokou kvalitu a vytříbený styl. Bunda EA7 vám bude slušet na hřišti i na procházce po městě, stejně jako kvalitní tepláky Emporio Armani.

EA7 Emporio Armani - často kladené otázky

Jak poznat padělaný Emporio Armani?

Každý kus oblečení má certifikát pravosti. Je to krátká brožura, která obvykle obsahuje informace v několika západních jazycích. V tomto případě je zaprvé důležitý papír a za druhé správnost záznamu. Neoriginální výrobky často obsahují překlepy v názvu certifikátu, což je v případě Armaniho italština. Papír, který je mini obálkou, by zase měl mít béžovou barvu a ražbu. Vodoznaky lze vidět pod světlem, obvykle klíčovým prvkem.

Emporio Armani - co je to za společnost?

Armani je italská značka, kterou zná každý. Založena byla v 70. letech minulého století, italský módní dům se těší neutuchající popularitě. Jejich značkové oblečení nosí mladí i mírně starší. Jednou z produktových řad Armaniho pro mládež je Emporio Armani.

Jak nastavit hodinky Emporio Armani?

Aby vám hodinky ladily s oblečením, nastavte si jednoduše vzhled ciferníku nebo zvolte vhodný řemínek. Rovněž si můžete přidat celou řadu aplikací a widgetů, které vám usnadní život.