Možnost doručení zdarma a 100 dní na bezplatné vrácení

Dámské Pánské
0

Dámské PLNY LALA

(Počet produktů: 51)

Seřadit / Filtrovat
Cena 306 Kč - 1181 Kč
Cena
Velikost
Nabídka
Výrobce (1)
Barva
Pohlaví
Typ produktu
Délka
Přizpůsobení
Výstřih
Zapínání
Pás
Styl nohavic
Rukáv
Příležitost
Kapsy
Kapuce
Vzor
Detaily
Velikost loga
Sŕie produktů
Sezóna
PLNY LALA
z 2

Plny Lala - krátká historie polské značky oblečení 

Značka Plny Lala  (PLN lala) je odvozena od oděvní značka, kterou založil známý polský rapperem Tede. Zabývala se  výrobou produktů jako např. trička, čepice, kalhoty, spodní prádlo, bundy a doplňky související s hip-hopovou kulturou. Nápad se zrodil v letech 1997-1998, kdy chtěl Tede vytvořit kolekci oblečení, které by bylo ekvivalentní těm, které nosí američtí rappeři. Na začátku bylo oblečení k dispozici pouze zakladatelům značky. Zpočátku výrobu prováděla skateboardová společnost Cider, ale pouze na krátkou dobu. Na začátku roku 2006 rapper spojil své síly s Michałem Rejentem a uvolnil řadu PLNY Textylia . Oblečení bylo možné koupit v obchodech s bruslemi po celé zemi. Letos byla značka přidána do nabídky webu hola-hola.pl. V roce 2011 byl v roce otevřen první oficiální obchod PLNY Stolica Varšava na ul. Chmielna 24. V roce 2009 byla do nabídky obchodu přidána samostatná značka s názvem PLNY LALA. Jedná se o dámskou kolekci, kterou navrhla Elisa Minetti. V roce 2015 byl otevřen další obchod značky ve Vratislavi na ul. Leszczyńskiego 5. 

Plny Lala - halenky, trička a další prémiové oblečení

Značka Plny Lala se soustředí na pohodlné stylové a hravé oblečení, takže v jejich nabídce naleznete Plny lala halenky, Plny lala svetry, Plny lala ponožky a další. Ve spojení s dalšími značkami nabízí také kosmetiku Lala plny, která je oblíbená mezi mladými. Městský urban styl je pohodlný a zároveň umí být elegantní a mladistvý. Hravé nápisy a vizuály na oblečení, vtip a komfort jsou základní znaky dostupného výrobce. 

Stylové městské oblečení díky LALA PLNY značce

Lala plny nabídla sortiment, který využije ráda každá dívka i žena, která má ráda pohodlí a chce si občas odpočinout od vysokých podpatků a upnutých stahujících minisukní. Plny lala trička jsou skvělá pro každodenní nošení, oblíbíte si je na doma i do parku nebo setkání s kamarádkou. Jejich vizáž pochází z ulice, inspirací je rap a jeho kultura, proto stylu vévodí hravost. Většinou kousků z kolekce můžete pohodlně používat při sportu, skvěle se hodí ke skate stylu nebo kulturně k hiphopu a rapu. Nezapomeňte se podívat na mikiny, bundy, ale také Plny lala ponožky, které oživí každý outfit.     

PLNY Lala - často kladené dotazy

Plny Lala - Co je to za společnost?

Značka Plny Lala  (PLN lala) je odvozena od oděvní značka, založenou známým polský rapperem Tede. Zabývala se  výrobou produktů  souvisejících s hip-hopovou kulturou. Rapper Tede chtěl vytvořit kolekci oblečení, které by bylo ekvivalentní těm, které nosí američtí rappeři. Zatímco na začátku bylo oblečení k dispozici pouze zakladatelům značky, dnes už je dstgupné pro všechny. Zpočátku výrobu prováděla skateboardová společnost Cider, brzy ale rapper spojil své síly s Michałem Rejentem a uvolnil řadu PLNY Textylia . Oblečení bylo možné koupit v obchodech s bruslemi po celém Polsku. Letos byla značka přidána do nabídky webu hola-hola.pl. V roce 2011 byl v roce otevřen první oficiální obchod PLNY Stolica Varšava na ul. Chmielna 24. V roce 2009 byla do nabídky obchodu přidána samostatná značka s názvem PLNY LALA. Jedná se o dámskou kolekci, kterou navrhla Elisa Minetti. V roce 2015 byl otevřen druhý obchod značky ve Vratislavi na ul. Leszczyńskiego 5. 

Plny Lala - Jakou vybrat velikost?

Plny Lala nabízí klasické evropské velikosti, takže můžete vybírat, jak jste zvyklí u jiného oblečení. Na webu můžete porovnat své míry s tabulkou velikostí, která je tam zveřejněna.

Plny Lala - čí je to společnost?

Společnost založil rapper Tede a název značky je odvozen od dámské kolekce Elisy Minneti z roku 2009. Polská značka v současnosti expanduje a najdete ji v nabídce mnoha internetových obchodů (např. Modivo.cz).