Dámské ROTATE

Produkty: 167
Zobrazit ID verze

ROTATE - sportovní a urban dámská móda pro vás na Modivo.cz

Patříte mezi ženy, které si oblíbí značku a rády pak nakupují tzv. na jistotu? Má to rozhodně své výhody! Po čase se nemůžete zmýlit ve velikostech a oblečení z jedné kolekce k sobě obvykle velmi dobře pasuje. Zároveň se pro vás může stát poznávacím znamením. A značka ROTATE vám přesně toto umožní! Oblékne vás totiž na sport, do práce, ale třeba také na večerní koktejl. Navíc velmi originálně a s jasným rukopisem. ROTATE je skutečným módním chameleonem.

Organické a recyklované oblečení od prémiové značky ROTATE

Jste ochránkyně životního prostředí a fanynka recyklace, upcyklace a eco friendly výroby oblečení? Pak máme něco přesně pro vás! ROTATE trička z organické bavlny, ROTATE šaty z recyklovaného polyesteru, ROTATE kraťasy z recyklovaného polyamidu, eco friendly výroba. To jsou konkrétní pojmy, které si v kontextu se značkou můžete přečíst. A když si je oblékáte, mít taky dobrý pocit z toho, že děláte něco pro naše životní prostředí. 

Exkluzivní značka Rotate - dámské šaty, mikiny i kalhoty

Oblékáte se ráda extravagantně? Milujete, když na vás ulpí pohledy všech v místnosti? Dámské šaty ROTATE vynikají svým zpracováním, nápadem a originálním stylem. Lesklé materiály, extrémní vzory, vykasané rukávy. To vše se do jejich šatů promítá. A pokud si navíc libujete v oblečení, které má svůj příběh, pak je tato značka pro vás přímo stvořená. Věřte, že šaty z recyklované polyesteru na sobě nebude mít každá druhá! Vaše originalita zaručena, stejně tak dobrý pocit, že děláte něco navíc pro životní prostředí.

Dámské mikiny ROTATE, tepláky a trička jsou to nejměkčí, co si můžete obléknout. Organická bavlna zajistí dostatečný odvod potu při jakémkoli sportu, ale také prodyšnost. No a v neposlední řadě také styl. Sportovní oblečení vypadá naprosto senzačně! Jak by také ne - jednoznačně se do něj promítá dánský hygge style!

Ať už sáhnete po teplácích, kraťasech a nebo klasických kalhotách třeba v imitaci kůže, nemůžete sáhnout vedle. Za pozornost také stojí originální overaly. Stejně jako na výrobu kalhot, i na výrobu overalů byl použit recyklovaný materiál. Mají tedy nejen originální design, ale i svůj příběh. A ten můžete vyprávět, ať už v nich vyrazíte kamkoli. 

Oblečení Rotate - otázky, na které chcete znát odpověď

ROTATE - co je to za značku?

ROTATE patří k dánskému oděvnímu kolosu Birger Christensen. Vznikla ve spolupráci s designérkami a influencerkami Jeanette Madsen and Thorou Valdimars. Zaměřuje se na recyklované a organické materiály, eco friendly výrobu a jde naproti všem, kteří milují luxusní módu, originalitu a jejich požadavky na ochranu životního prostředí jsou velmi vysoko. Poznáváte se? Pak si dovolte se do této značky zamilovat!

Je oblečení ROTATE pohodlné?

Sportovní móda je velice pohodlná. Trička jsou vyráběna z organické bavlny, stejně tak dámské mikiny ROTATE a tepláky. Některé šaty nebo kabáty mohou na první pohled působit trochu nepohodlně. Vůbec se ale nebojte. Veškeré oblečení je velmi pohodlné, příjemné na pokožce a skvěle se nosí!

Kde mohu koupit oblečení ROTATE?

Na Modivo.cz nakoupíte s Garancí originality a kvality.