Dámské Triumph

Produkty: 744
Zobrazit ID verze

Triumph - smyslné spodní prádlo nejvyšší kvality od prémiové značky

Značka Triumph patří již přes 100 let mezi přední výrobce dámského spodního prádla. Tak dlouho je také zárukou kvalitního spodního prádla pro běžné denní nošení, ale také pro zvláštní příležitosti. Spodní prádlo Triumph je, zkrátka a dobře, vaším partnerem pro jakoukoli příležitost. V nabídce najdete i plavky. Kromě dámského spodního prádla Triumph najdete v nabídce také prádlo pro pány. 

Triumph podprsenky a plavky - jak je vybrat podle vaší postavy

Máte plné tvary a hubené nohy? Jste kompletně štíhlá a spíš drobná? Nebo vlastníte postavu přesýpacích hodin? Pro každou postavu se hodí trochu jiný typ Triumph plavek. A samozřejmě také Triumph podprsenky. Věnujte proto pozornost tomu, jaký jste typ a vybírejte tak, aby vám vše skvěle sedělo.

S postavou přesýpacích hodin si můžete dovolit jak plavky v celku, tak dvoudílné téměř všech typů. Stejné je to i u podprsenky. Dbejte hlavně na to, ať vybíráte správnou velikost a dobře vám sedí. Pokud jste štíhlá a drobná, pokuste se zvýraznit své tvary. Řasení, volánky, ozdoby - to vše umístěné na těch správných místech (hrudník a okolí boků) vám pomůže. Pokud řešíte velikost svého poprsí a potřebujete mu pomoci, volte podprsenky typu push-up. S postavou typu jablko (plnější horní část těla a výrazné poprsí) věnujte dostatečnou pozornost výběru podprsenky. Musí vám být především oporou. Případné větší bříško pak schováte do kalhotek s vyšším pasem. Tak neváhejte a vyberte si ty nejlepší plavky Triumph.

Tvarující prádlo, stahovací kalhotky a mnohem víc

Spodní prádlo Triumph nezahrnuje pouze plavky a spodní prádlo. Pokud řešíte, že se vám pod upnutým oblečením rýsuje větší bříško nebo potřebujete do krásných nových šatů okamžitě ubrat pár centimetrů, jsou tyto informace přesně pro vás! Nabídka totiž zahrnuje také tvarující prádlo a stahovací kalhotky s vysokým pasem, které vám pomohou vypořádat se rychle s pár centimetry tam, kde je nechcete mít.

Spodní prádlo Triumph - otázky, na které chcete znát odpověď

Jak vybrat správnou velikost podprsenky Triumph?

Základem je naprosto správně se změřit a své míry porovnat s tabulkou velikostí. Samozřejmě existují zásady, kterých se při výběru a nošení podprsenky držte:

  • ramínka se nesmí zařezávat do ramenou
  • celý košíček je vyplněný, nikde neodstává
  • přední i zadní část podprsenky je těsně u těla, neposouvá se a ani nikde neodstává.

Jen taková podprsenka vám poskytuje tu správnou oporu a je pohodlná.

Kolik stojí podprsenky Triumph?

Podprsenky Triumph se pohybují v cenovém rozmezí od 500 Kč do 2 000 Kč. Velmi záleží na jejím zpracování. Samozřejmě můžete najít i podprsenky levnější (obvykle se na ně vztahuje nějaká akce), nebo naopak dražší (ty z luxusnějších aktuálních kolekcí). 

Triumph - co byste měla vědět o společnosti.

Logo červené korunky se na spodním prádle začalo prvně objevovat v Německu v 19. století. Značku založili Michael Brown a Johann Gottfried Schpieshofer. Dnes je Triumph jednou z největších světových značek, které se zabývají návrhem a výrobou spodního prádla a plavek. V současnosti se také věnuje výrobě spodního prádla a plavek, které nesou označení eco friendly. Jejich výroba je šetrná k životnímu prostředí.