Dětské zimní bundy

Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce
Věk
Typ produktu
V sadě
Produkty: 1 870
Zobrazit ID verze

Nečekejte a kupte svému dítěti zimní bundu ještě dnes

Bundy pro děti mohou mít různou podobu. Na trhu najdeme kousky ze syntetických a z přírodních materiálů. V posledních letech vedou na plné čáře dětské bundy z přírodních tkanin. Ty jsou nejen vysoce módní a odolné, ale jsou i tzv. udržitelné. Udržitelný způsob života propagují ty největší světové módní značky. Naše ratolesti mají tak z čeho vybírat. Velké oblíbenost se těší i péřová bunda pro dítě. Kousky z peří jsou velmi hřejivé a zajistí tak vašemu dítěti vysokou míru komfortu i za mrazivého zimního počasí. Bundy pro děti jsou pak k mání v různém střihu. Děti s normální a se štíhlou postavou ocení kousky v slim fit provedení. Děti s nějakým tím kilem navíc uvítají volnější bundy v regular fit střihu. Děti mají v oblibě i bundy s potiskem. Ten může mít malou i maxi podobu. Záleží tedy zejména na preferencích vašich dětí. Bundy pro děti na zimu pak mohou mít na sobě i dekorativní prvky.

Dobré a levné zimní bundy pro děti - pro každý rozpočet

Zimní bundy pro děti lze kupovat v různé cenové relaci. Kvalitní bundu seženete už od 500kč. Dobré je sledovat i nejrůznější slevové akce. Díky nim totiž mnohdy nakoupíte dětské zimní bundy za zlomek původní ceny. I levná zimní bunda musí být kvalitní. Měla by být zejména voděodolná, větruvzdorná a oděruodolná. Tyto vlastnosti zajistí dětem vysokou míru komfortu v jakémkoli počasí. Vhodná bunda na zimu pro děti by měla disponovat i kapucí. Ta plní estetickou i praktickou funkci. Chrání totiž děti před větrem i před sněhem či před drobným deštěm. Dětské zimní bundy mají na sobě často i reflexní prvky. Ty chrání děti na svahu či ve města, když je mlha. Zaměříme-li se na barvy, budou letos in dětské zimní bundy v přírodních a v pastelových odstínech. Tmavě modrá, svítivě žlutá i krémová dětská bunda tak bude dobrou volbou. Vyhýbat se však nemusíte ani černé nebo bílé klasice. Černá a bílá jsou barvy univerzální a z módy nevychází. Děti tak černou nebo bílou bundu lehce sladí i s pestrobarevnými kalhotami nebo s oblečením se vzory a s motivy. In budou ty zvířecí i květinové.

Podívejte se, jaké bundy pro děti připravilo na letošní sezónu MODIVO

Zimní bunda pro dítě je k sehnání i na MODIVO.cz. Jedná se o populární internetový obchod, který je ověřen zákazníky. V tomto e-shopu najdete také levné zimní bundy pro děti, za které neutratíte půlku své výplaty. I tak však budou odolné a trendy. Na MODIVO.cz jsou k mání jednobarevné zimní bundy i pestrobarevné kousky. Děti mohou vybírat mezi zimními bundami s potisky nebo bez nich. K mání jsou tu také dětské zimní bundy v slim fit nebo v regular fit střihu. Pokud budete nakupovat dětskou bundu na e-shopu, vezměte si vždy na pomoc krejčovský metr. Dále pečlivě změřte obvod hrudníku, pasu i boků a naměřené výsledky nezapomeňte porovnat s velikostní tabulkou zvoleného výrobce. Různé světové značky mají totiž nuance v číslování.

Zimní bundy pro děti – nejčastější dotazy

Kde koupit dětskou zimní bundu?

Kvalitní dětskou zimní bundu mohou rodiče kupovat v kamenných prodejnách i na e-shopech. Zaměřte se na ty, které jsou ověřené zákazníky. Snáze se tak vyhnete nežádoucím reklamacím. Ověřeným e-shopem je např. i MODIVO.cz.

Jaká zimní bunda pro děti bude dobrá do školy?

Do školy mohou děti volit bundu s praktickou kapucí a s kvalitní funkční membránou. Bunda do školy by měla být oděruodolná a voděodolná. Vhodné je i to, aby byla zimní bunda do školy větruvzdorná. Díky zmíněným vlastnostem bundy budou vaše děti v suchu a v teple za každé situace.