Slipy

(4 produktů)

Seřadit / Filtrovat
Cena 244 Kč - 454 Kč
Cena
Velikost
Výrobce
Barva
Pohlaví
Eco friendly
Typ produktu
Příležitost
Vzor
Velikost loga
Sŕie produktů
Sezóna

Dětské kapesníky - velký výběr barev, střihů a stylů pro nejmenší

Dětské kapesníky je nutnost každého rodiče a dítěte. Kapesníky pro děti mají široké uplatnění, utřít nos nebo zapatlané dětské ručičky musí každí maminka nebo tatínek většinou několikrát denně. Chcete-li dítě naučit hygieně, pořiďte mu atraktivní kapesníček. Na výběr je z mnoha barev, střihů o stylů. Od jednobarevných klasických, po veselé nebo s potiskem oblíbených dětských hrdinů, ratolest může vybírat z široké nabídky. K sehnání jsou také elegantní bíle nebo vyšívané kapesníčky pro slavnostnější příležitosti. Na svatbě nebo slavnosti tak může vaše dítě zazářit stylovým i praktickým doplňkem.

Dětské kapesníky - vysoký standart a komfort pro každý den

Kdo má děti nebo se o nějaké stará, ví, že bez kapesníku se zkrátka nelze obejít. Dětské rýmičky, zapatlané ručičky a obličej při jídle, děti objevují svět a udržet je v čistotě je často nesnadný úkol. S dostatkem čistých kapesníku to budete mít jednodušší, proto vybírejte tak, aby si je ratolesti také oblíbily a staly se součástí jejich hygieny. Ideální jsou bavlněné kousky, šetrné k dětské pleti. Větší kapesníky se vyplatí v období chřipek nebo alergií.

Dětské kalhotky - pohodlí pro naše děti

Spodní prádlo pro děti by mělo být z šetrných materiálů, ideální je bavlna. Kupujte vždy správnou velikost, dětské kalhotky by neměli nikde táhnout a škrtit. Pro děti nepořizujeme krajky a podobné ozdoby, nejlepší jsou klasické střihy. Na výběr je mnoho barev, potisků i vzorů, proto nechte děvčátko vybrat samotné, které se jí budou zamlouvat. Oblíbené jsou motivy se zvířátky, populárními dětskými postavičkami nebo sety s kalhotkami pro každý den v týdnu. 

Dětské spodní prádlo - často kladené dotazy

Jaké dětské kalhotky koupit?

Dětské spodní prádlo by mělo být bavlněné nebo vyrobené z některých chytrých savých materiálů. Podle věku vybírejte nebo nechte vybrat samotné dítě. Pro menší se hodí barevné kalhotky nebo kalhotky s oblíbenými pohádkovými postavičkami. Větší děti a malé slečny by měli mít prádlo, které bude ladit pod další oblečení, velké slečny už kombinují i s podprsenkou. Jestli máte děti ještě na plenkách, volte kalhotky větší, aby se tam plínka vešla. Existují i speciální prací kalhotky na látkové plenky, díky kterým bude přebalování pro děti šetrnější a zároveň udržitelné.


Jak vybrat chlapecký kapesník?

Chlapecké kapesníky mohou být barevné, s potiskem, ale každý mladý pán využije i elegantní bílý kapesníček. Na svatby nebo slavnosti tak doplní klasický dětský outfit, tvořený společenskými kalhotami, košilí, mini blejzrem a často i kravatou nebo motýlkem. Barevné a veselé kousky, může dítě využít na hřišti nebo pískovišti. Každý rodič dobře ví, že kapesníků není nikdy dost. Buďte také připraveni na období chřipek a alergií a mějte v zásobě i větší kapesníky. Během nemoci je nutné kapesníky často měnit a prát. Látkový kapesník je také věc udržitelnosti. Tuny odpadu, které produkujeme při naší hygieně, můžeme zmírnit vyřazením jednorázových kapesníků. Ty vlhčené jsou obzvlášť agresivní, proto je  i pro dítě lepší látkový, namočený třeba do vody s mýdlem.


Jakou velikost dětského spodního prádla kupovat?

Spodní prádlo by mělo dítěti padnout, proto je nutné ho obměňovat s tím jak dítě roste. Velikost si ověřte v tabulce s mírami, ale setkáte se i s číslováním podle věku. Pro ty nejmenší nezapomeňte kupovat prádlo tak, aby se do něj vešla i plínka. Seženete i kalhotky na látkové pleny, kterými podpoříte udržitelnost i zdraví svého dítěte. Ekologický aspekt se nyní dostává častěji do popředí, stejně jako diskuze o ne/vhodnosti jednorázových plen pro nejmenší.