Teplákové kalhoty

(Počet produktů: 60)

Seřadit / Filtrovat
Cena 306 Kč - 1494 Kč
Cena
Velikost
Nabídka
Výrobce
Barva
Pohlaví
Eco friendly
Typ produktu
Délka
Přizpůsobení
Zapínání
Pás
Styl nohavic
Určení
Příležitost
Funkce
Kapsy
Vzor
Velikost loga
Sŕie produktů
Sezóna
z 2

Dětské sportovní kalhoty - pro nejmladší milovníky sportu a zábavy

Dětské sportovní kalhoty má jistě každé dítě v šatníku. Vybíráme je ale správně? Na to se vám pokusíme v následujících řádcích odpovědět. Dětské kalhoty nejsou jen obyčejná část oblečení. Jsou totiž velmi namáhané a je tak třeba, aby byly vyrobené z kvalitních materiálů a zvládly tak odolávat různému počasí a řadě aktivit, které v nich budou děti vykonávat. Sportovní kalhoty pro děti mohou mít spoustu podob. My se teď zaměříme na dětské sportovní tepláky. Děti s nimi běhají po venku, chodí na výlety do přírody, sportují a v neposlední řadě hrají hry. Pomineme-li cenu a design dětských tepláků, většinou si od nich slibujeme, že budou pohodlné. Aby se cítilo dítě v teplácích při sportu pohodlně, je třeba, aby byly tepláky dostatečně prodyšné. Tato vlastnost nám zaručí, že se dítě při sportu nezapaří a užije si tak aktivitu naplno.        

Dětské tepláky, pohodlí a pocit svobody při pohybu pro ty nejmenší

Málokteré oblečení je tak pohodlné jako právě dětské tepláky. To víme i my dospělí. Tepláky by neměly nikde tlačit. Vybírat můžeme Slim Fit či Regular Fit variantu. Slimky se hodí zejména na cvičení, Regular Fit spíše na procházky. I děti chtějí nosit stylové oblečení, aby se v kolektivu blýskly. Vybrat originální tepláky pro děti tak může být docela fuška. Radíme tedy, vybírejte tepláky přímo s dítětem. Dítě může mít diametrálně odlišnou představu o tom, jaká barva je pro něj ta pravá. Šedé tepláky pro děti se vám můžou zdát cool, zatímco vaše dítě pomýšlí např. na pastelově růžové.  

Dětské sportovní kalhoty - profesionální zpracování a vysoce kvalitní látky

Aby byly dětské kalhoty pohodlné, musí být především kvalitně ušité. Samozřejmě také záleží na materiálu, z kterých jsou vyrobené. Velmi oblíbené jsou tepláky s vyšším podílem bavlny, na sportovní aktivity se hodí tepláky s příměsí elastanu, které zaručí jejich pružnost. V zimě se zaměříme na tepláky s podšívkou, na jaře a v létě nám postačí tenčí typy.    

Sportovní kalhoty pro aktivní děti pro cvičení a outdoorové aktivity

Je-li naše dítko sportovec či milovník turistiky, měli bychom dle toho vybírat i tepláky. Na sport potřebujeme zejména tepláky z kvalitního materiálu, které dobře odvedou pot od těla a udrží tak naše dítě v suchu a teple. Na cvičení se výborně hodí Slim Fit varianta, Regular Fit zase na turistiku. V obou zmíněných variantách můžeme zakoupit např. dětské tepláky Nike, s kterými určitě nešlápneme vedle.

Dětské tepláky - často kladené otázky

Jak vybrat tepláky pro dítě?

Vybrat správnou velikost tepláků pro dítě může být pro mnoho z nás docela oříšek. Stěžejní je délka obvodu pasu. Když je v pase guma, musíme počítat s tím, že se ještě natáhne. Údaj může zkreslovat cca o +/-3 cm.     

Jaké tepláky pro chlapce?

Při výběru teplákových kalhot pro chlapce kontrolujeme kvalitu zpracování švů a pružnost gumy v pase. U teplejších variant také zpracování podšívky. Vybírat můžeme z modelů regular či slim fit. Chlapci často upřednostňují rozšířený střih tepláků.      

Jaké tepláky pro dívku?

Při výběru dívčích tepláků se zaměřujeme, stejně jako u chlapců, na kvalitu zpracování švů. Dívky, na rozdíl od chlapců, většinou upřednostňují slim variantu tepláků. Stylový design je samozřejmostí.   

Jakou velikost tepláků pro malé dítě?

Velikost tepláků volíme dle délky obvodu pasu dítěte a jeho výšky. Délku obvodu a výšku pak srovnáváme s velikostní tabulkou daného výrobce. Nesmíme zapomínat také na náplety, které mohou délku kalhot prodloužit.