Dětské ledvinky

(2 produktů)

Seřadit / Filtrovat
Cena 431 Kč - 681 Kč
Cena
Velikost
Nabídka
Výrobce
Barva
Pohlaví
Typ produktu
Určení
Styl
Sŕie produktů

Ledvinka – taškový vak  ideální pro každou příležitost

Hledáme-li pro naše dítě malý, ale praktický vak na uložení potřebných věcí, můžeme se poohlédnout po jedné z dětských ledvinek. Dětské ledvinky můžeme sehnat v nejrůznějších provedeních. Na trhu jsou malé, střední, ale i objemnější ledvinky. Záleží tedy na tom, co vše chceme, aby dítě v ledvinkovém vaku nosilo. V žádném případě by však neměla dětská ledvinka nikde tlačit, ani táhnout příliš dolů. Z tohoto důvodu vkládáme do ledvinek jen nezbytné drobnosti. Ledvinku mohou děti nosit různým způsobem. Nejčastěji se můžeme setkat s variantou, kdy má dítě ledvinku nastavenou přední částí dopředu. V módě je však také způsob nošení, při kterém se ledvinka mírně pootočí  na bok. Při výběru dětské ledvinky si všímáme i toho, jak kvalitně má zpracované detaily. Důležitá je zejména kvalita zipů či zapínacích patentků. V nabídce jsou látkové, ale i nepromokavé ledvinky. Voděodolné typy drží lépe tvar a můžeme si je vzít i na krátký výlet do přírody.                             

Dětská bederní taška - praktická taška pro uložení příslušenství

Dětský ledvinkový vak je funkční, módní a velmi praktický. K sehnání je v různých velikostech. Pro klíče, mobil, kapesníčky a malé pití si vystačíme s menším typem dětské ledvinky. Jestli-že však chtějí děti do ledvinky přibalit i nějakou menší hračku, zvolte ledvinku větších rozměrů. Myslete však na to, že by ledvinka pro děti neměla být příliš těžká, aby se nenarušil jejich zdravý vývoj. Proto do ledvinky vybíráme jen nezbytné a co nejméně vážící předměty. Dětskou ledvinku volíme také dle počtu jejích kapes. Je velmi vhodné, když dětská ledvinka disponuje alespoň dvěma kapsami. Můžeme tak pohodlně oddělit např. pití či menší pochutiny od klíčů, kapesníčků apod..   

Ledvinka pro děti - klasika a originalita pro každý den

Ledvinka pro děti je k sehnání v mnoha barevných provedeních a designech. Velké oblíbenosti se těší vzorované ledvinky. V letošní sezóně pofrčí zejména květinové vzory a zvířecí motivy. Dívky tak jistě ocení ledvinkový vak, který bude posetý drobnými kvítky či maxi květy. Chlapci si zase oblíbili ledvinky s malými či velkými potisky a logy. V roce 2021 budou dále módní pastelové tóny barev. Proč tedy nepořídit naší ratolesti meruňkovou, pistáciovou či krémovou ledvinku?! Na trhu jsou však k sehnání i minimalistické ledvinky. Ty můžeme kombinovat i s výraznějším vzorovaným oblečením a vytvářet tak řadu originálních outfitů. 

Dětské ledvinky - často kladené dotazy

Jak nosit dětskou ledvinku?

Dětskou ledvinku mohou děti nosit obepnutou kolem svých boků. Některé typy ledvinek je také možno nosit jako běžný pásek. Stačí ji jen provléci oky u kalhot. Ledvinku mohou děti nosit klasicky vepředu nebo si ji nasadit na jedné straně boku. Většinou se volí pravá strana.       

Jak si vybrat dětský ledvinkový vak?

Dětský ledvinkový vak vybíráme dle nejrůznějších kritérií. Při jeho nákupu nekoukáme jen na cenu, ale také na velikost, design, použité materiály, kvalitu zpracování apod. Ledvinka není jen funkční, ale také vysoce módní doplněk, proto je dobré, abychom ledvinku vybírali přímo s dětmi. Ty mají mnohdy jasnou představu o tom, jak má jejich celkový outfit vypadat. Nechte děti ledvinku vybrat, budou ji pak nosit s radostí.    

S čím nosit ledvinku?

Ledvinku mohou nosit děti ke sportovním i elegantnějším outfitům. Záleží vždy na tom, jaký má ledvinka design. Jednobarevné minimalistické ledvinky mohou děti kombinovat s oblečením se vzory i motivy. Extravagantnější vzorovaná ledvinka pak vynikne v jednobarevných outfitech. Ledvinka lze nosit k džínům, šortkám, ale i k legínám a plátěným kalhotám.