Halenky s krajkou

Produkty: 88
Zobrazit ID verze

Halenky s krajkou - perfektní styl pro horké dny

Halenky s krajkou se skvěle hodí i do teplých dnů. Krajkové halenky mohou mít krátký i dlouhý rukáv. Elegantní dámské halenky s krajkou můžete kombinovat s nejrůznějším oblečením. Dívky a ženy je mohou sladit s plátěnými kalhotami, ale také s džíny s vysokým pasem a se zúženou nohavicí. Slušet vám to bude i v kombinaci se sukní. V letošní sezóně se blýsknete v trapézové nebo v plisované. Zaměříme-li se na barvy, budou letos v kurzu ty přírodní a pastelové. Světle růžová, lila i pistáciová halenka s krajkou tak bude dobrou volbou. In bude i bílá černá halenka s krajkou. Černá a bílá jsou barvy univerzální a halenky tak ženy snadno sladí i s pestrobarevným spodním dílem nebo s kalhoty a se sukní se vzory a s motivy. V módě budou letos ty zvířecí a květinové. Ale pozor! Při oblékání se držte pravidla, které říká, že méně znamená mnohdy více. Abychom vyšperkovaly náš outfit do posledního malého detailu, můžeme k outfitu s krajkovou halenkou přidat i kabelku s krajkovými detaily. Krajka se pak může objevit i na obuvi. Myslete však na to, že by měla být zvolená krajka stejně bohatá. Různé styly krajek by v outfitu mohly působit rušivým dojmem.

Krajková halenka vám pomůže vypadat nádherně

Krajkové halenky jsou velmi ženské a elegantní. Dobrou volbou budou i světlé modely halenek. Bílá halenka s krajkou zapadne i do celobílého outfitu. K bílé halence se pak skvěle hodí mosazné či zlaté šperky. V takto postaveném outfitu přímo zazáříte. Bílou halenku s krajkou můžete obléci na nejrůznější události. Vzít si ji můžete na oslavu narozenin, ale také na nákupy do města či na posezení s přáteli. Slušet vám bude i na společenských akcích, jako je svatba, promoce či křtiny. V kurzu budou i krajkové halenky pro ženy v pastelových odstínech. S těmi můžete kombinovat i tmavě modré rifle. Dobrou volbou budou i klasické černé legíny.

Prohlédněte si nejlepší elegantní dámské halenky s krajkou v nabídce MODIVO

Krajková halenka je k sehnání i na e-shopech. Dobrou volbou bude např. e-shop MODIVO.cz. K mání jsou tu halenky s krajkou v různých módních barvách. Letos budou hrát prim ty přírodní a pastelové. Na zmíněném e-shopu jsou k dispozici krajkové halenky s krátkým i s dlouhým rukávem. Krajka pak může být různě bohatá a zdobená. Trička s krajkou mohou mít i různý střih. Ten by měly ženy volit podle typu své postavy. Ženám s normální a se štíhlou postavou budou slušet halenky s krajkou v slim fit provedení. Pro dámy s nějakým tím kilem navíc jsou tu zase halenky s krajkou v regular fit verzi. Ta je volnější a nabídne ženám vysokou míru komfortu za každé situace. Při nakupování triček a halenek na e-shopu si na pomoc vezměte krejčovský metr. Pečlivě měřte obvod boků, pasu i hrudníku a naměřené údaje porovnejte s velikostní tabulkou výrobce. Různí výrobci mají totiž nuance v číslování. Správným měřením a srovnáváním se vyhnete lépe případným reklamacím.

Halenky s krajkou - často kladené otázky

Co nosit s krajkovou halenkou?

Ke krajkové halence se hodí plátěné kalhoty, ale také legíny nebo pohodlné džíny s vysokým pasem. Ženy a dívky ji mohou kombinovat i se sukněmi. Dobrou volbou budou letos ty trapézové a plisované. Do business outfitu můžete obléci i krajkovou halenku s pouzdrovou sukní.

Jaké šperky se ke krajkové halence hodí nejlépe?

Ke krajkové halence se hodí decentní šperky v jednobarevné variantě. Krajka je totiž sama o sobě výrazné zdobení. K bílé halence se skvěle hodí zlaté šperky. K tmavě zbarvené halence pak vsaďte na stříbrné klenoty.