Kabáty s kapucí

Kabát s kapucí je řešením i v tom nejhorším dešti

Kapuce, kdysi vyhrazené pro pláštěnky a nic jiného, se v poslední době objevují na nejrůznějších sofistikovaných bundách a kabátech. To je dobrou zprávou ze dvou důvodů: za prvé jsou výrazně stylovější než kousky bez kapuce; a za druhé, když si takový kabát obléknete, nepotřebujete objemný deštník, který se při prvním poryvu větru nevyhnutelně obrátí naruby. Dokonce i klasické béžové kabáty jsou nyní dostupné s kapucí, a to v každém druhu materiálu, od bohaté vlny až po samet. Samozřejmě, některé luxusní kousky ale jednoduše zmáčet v dešti nechcete. V každém případě, ty nejlepší dámské kabáty s kapucí vytvářejí dokonalou rovnováhu mezi elegantním a praktickým. Můžete si tak pořídit dlouhé dámské kabáty s kapucí, které jsou nepromokavé, a ochrání vás prakticky v jakémkoliv počasí.

Dlouhý prošívaný kabát s kapucí, který vás ochrání před chladem

I když je léto za dveřmi, neznamená to, že je příliš brzy na to, abychom začali hledat naše podzimní kabáty. Jakmile se počasí začne znovu ochlazovat, víte, že okamžitě ze skříně vytáhnete váš nový roztomilý kabát, kterým se můžete pyšnit. I když už doma nějaký ten dámský kabát máte, rozhodně budete potřebovat dlouhý prošívaný kabát s kapucí, který je stylový ale také funkční. Tyto teplé kousky vás díky péřovému nebo jinému hřejivému materiálu, ze kterého jsou vyrobeny, dokonale ochrání před chladem. Můžete je tak pohodlně nosit během celého jara, podzimu, ale ty hrubší také v zimě. Stačí si jen vybrat hezký designový a kvalitní kousek od jedné z populárních světových značek, a budete připravena na každé roční období. V ideálním případě si pořiďte jeden podzimní prošívaný dámský kabát s kapucí, a jeden teplejší zimní dlouhý kabát s kapucí.

Darujte si letošní podzim dárek – stylový dámský kabát s kapucí

Trendové dámské bundy s kapucí jsou ideální na procházku i na setkání s přáteli. Tyto kabáty naleznete na trhu jednobarevné, ale také v trendových zářivých barvách. Název bundy pochází ze vzoru, který je většinou na prošívaných bundách vyšit. Quiltování, nebo prošívání, je v podstatě jakýkoliv typ stehu, který pojí dvě vrstvy látky, díky čemuž vytváří teplé a perfektní zimní oblečení. U bund má většinou vytvořený vzor tvar diamantu. Tento vzor lze vysledovat až do 12. století, kdy se v Anglii zpočátku využíval k prošívání pokrývek postelí. Bunda, kterou dnes nosíme, byla vynalezena párem z Pensylvánie v roce 1965. Brzy poté nebylo možné zastavit popularitu prošívané bundy, která je nyní nezbytností v dámském šatníku. Udělejte si proto radost a darujte si značkovou dámskou bundu s kapucí, kterou budete milovat.

Kabáty s kapucí – Často kladené otázky

Kde si můžete koupit kabát s kapucí?

Dámské kabáty s kapucí si můžete pořídit na MODIVO, kde naleznete spoustu trendových a stylových kousků od těch nejznámějších značek. Vyberte si unikátní kousek na základě vašich vlastních preferencí. Prohlédněte si jedinečnou nabídku dámských bund, které mají různý styl, barvy, ale také jsou dostupné v různých velikostech.

Kolik stojí dámský kabát s kapucí?

Dámské kabáty s kapucí jsou na MODIVO dostupné od 700 korun. Naleznete zde ale také jedinečné designerské kousky, u kterých se může cena vyšplhat až na 33 000 korun. I to je důvod, proč ženy nakupování na MODIVO tak milují – vyberete si bez ohledu na výšku vašeho rozpočtu. Jednoduše, máme něco pro každého!