Pánská zimní obuv

Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce
Typ produktu
Sport
Zateplení
Produkty: 9 207
Zobrazit ID verze

Jakou pánskou zimní obuv koupit pro následující sezónu?

Máme obrovské štěstí! Žijeme totiž už několik let v době, kdy se módní trendy mísí a prolínají takovým způsobem, že by se dalo říci, že se nosí takřka úplně všechno! Při výběru pánských bot na nadcházející sezónu se proto držte jednoduchého pravidla - pro jakou příležitost je kupujete?

Pokud se jedná o zimní boty do práce, kde musíte dodržovat přísný dress code, pak samozřejmě volte polobotky. Dnes už se dělají i v zateplených variantách, nemusíte v nich tedy nutně mrznout. Pokud hledáte volnočasovou obuv, ve které můžete zaběhnout do města, se psem na procházku nebo na vánoční trhy s přítelkyní, zkuste například boty typu boots. Jsou nyní nesmírně populární a nebude vám v nich zima ani v okamžiku, kdy se na vánočním trhu chvilku "zaseknete". 

Samostatnou kapitolu pak tvoří pánské zimní boty sportovní. Takové, ve kterých můžete bez obav odjet na hory a ve kterých v náročném zimním počasí ujdete klidně i několik desítek kilometrů. 

Pánské zimní boty z kůže, elegantní i sportovní najdete na Modivo.cz

Kůže patří k vůbec nejstarším materiálům, které k výrobě bot naši předkové využívali. A to včetně těch zimních. Samozřejmě velmi dobře věděli proč. Skvěle izoluje, při správné impregnaci nepropustí dovnitř ani stopu vlhkosti a navíc v kombinaci s kožešinou dokáže dokonale zahřát. Pánské kožené zimní boty jsou proto sázka na jistotu. 

Aby vám celou zimu (a ideálně ne pouze jednu) dobře sloužily, nezapomeňte je před prvním nošením správně ošetřit, tedy naimpregnovat. Dobrá impregnace zajistí, že boty k vašim nohám nepropustí žádnou vlhkost. A samozřejmě také to, že se budou lépe čistit a déle vám vydrží. Navíc budou stále vypadat jako nové!

Teplé pánské zimní boty, které vám opravdu dlouho vydrží

Protože vaše noha už neroste, nemusíte nutně řešit nové boty každou sezónu. Zejména, pokud do nich zainvestujete, rozhodně se s nimi po jedné zimě nechcete loučit. Proto je důležité, abyste své pánské zimní boty správně ošetřovali. Naprostým základem je prvotní impregnace. Ta vám zaručí, že obuv déle vydrží a její následná údržba pro vás bude jednodušší. 

Samozřejmě záleží také na značce, kterou si vyberete. Do bot se proto nebojte investovat. Všechny pánské zimní boty na Modivo.cz nesou označení Garance originality a kvality. Máte tak zaručeno, že veškerá obuv je originál a velmi kvalitně ušita a zpracována z těch nejlepších materiálů. 

Pánské zimní boty - otázky, na které chcete znát odpovědi

Pánské zimní boty - jakou značku vybrat?

Záleží na tom, k jaké příležitosti si své boty vybíráte. Hledáte elegantní pánské zimní boty? Zkuste kotníkovou klasiku v podobě zimních bot Gant. Tyto teplé pánské zimní boty v anglickém stylu Brookly perfektně doplní váš elegantní look. Pokud hledáte něco sportovnějšího na zimní výšlapy, podívejte se například na pánské zimní boty Adidas. V těch vám rozhodně zima nebude. 

Kde koupit pánské zimní boty?

Široký výběr pánských zimních bot najdete na Modivo.cz. Od sportovních stylů, přes vycházkové, klasické boots, až po čistě elegantní styl je tu k dostání v opravdu velké nabídce velikostí. Vyberte si takové, které doplní váš styl. Jedno je jisté - v žádných zimních botách z Modivo.cz vám určitě zima nebude.