Pánské bavlněné ponožky

Seřadit
Velikost
Barva
Cena
Výrobce
Typ produktu
Multipack
Materiál oblečení
Produkty: 584
Zobrazit ID verze

Bavlněné ponožky - ideální pro sport i váš běžný den

Ponožky - tak samozřejmá součást šatníku a každodenního outfitu. Jako takové si zaslouží vaši pozornost, zejména při jejich výběru. Vaše nohy vám budou vděčné, pokud je budete oblékat do kvalitních materiálů, ve kterých se nebudou potit a bude jim příjemně!

Těmi nejlepšími materiály, který si pro své nohy můžete přát, jsou jednoznačně ty přírodní. A jak jinak - přírodním materiálům vévodí bavlna. Její vlastnosti jsou pro ponožky jako stvořené! Dobře saje pot, relativně rychle schne a je velmi příjemná na dotek. Vaše nohy tak budou v naprostém pohodlí!

Ať už se řadíte mezi milovníky sportu, nebo hledáte ty nejlepší ponožky pro každodenní nošení, sáhněte právě po bavlněné variantě! Pánské bavlněné ponožky podpoří při vašich sportovních výkonech stejně jako celý den v kanceláři. Myslete ovšem na to, že sportovní ponožky se hodí skutečně jen na sportoviště, nikoli do elegantních polobotek. Do nich zvolte jednobarevné vysoké ponožky, které jsou v barvě vašich kalhot. Tak velí etiketa!

Pánské ponožky - klasické i vzorované! Vyberte si ty pravé přesně pro vás

Asi už neexistuje příležitost, při které bychom se nesetkali s tak zvanými "veselými ponožkami". Charakteristické je pro ně výrazné vzorování, veselé barvy, každá ponožka často vypadá jinak a mohou být tematické. Pro milovníky cyklistiky, piva nebo třeba astronomie - najdou se opravdu pro každého! A to z nich může udělat velmi originální dárek nejen pod stromeček!  

Vidět jsou všude - na nohách turistů, v kancelářích a často také při oficiálních příležitostech, například na svatbách. O jejich vhodnosti se vedou sáhodlouhé diskuze a vězte, že k určitým příležitostem je lepší nechat je v prádelníku a sáhnout raději po klasické variantě. Skvělou službu vám ale udělají při běžném denním nošení, nebo jako forma recese (při vhodné příležitosti). 

Byla by ale obrovská škoda zanevřít na klasické pánské ponožky. Existuje mnoho příležitostí, na které se ty "veselé" zkrátka nehodí. Návštěva divadla, opery, důležité obchodní jednání nebo právě svatba jsou jen některé z nich. Klasické ponožky vybírejte vždy v barvě vašich kalhot. Tak se nedopustíte žádného módního faux pas. 

Milujete pohodlí? Zvolte pánské ponožky ze stoprocentní bavlny

Pánské ponožky ze 100 % bavlny jsou jasnou trefou do černého. Ať už vybíráte ty na sport, běžné nošení či do společnosti, jsou pro vaše nohy jednoznačně to nejlepší! Perfektně sají pot, jsou příjemné při nošení, a zároveň vaše nohy chrání. Díky přirozeným savým vlastnostem bavlny předcházejí tvorbě plísní a udržují vás v bezpečí. 

Bavlněné sportovní ponožky také dokáží zabránit nejednomu poranění. Jsou měkké a v botách tak vytváří příjemné prostředí i při těch nejnáročnějších sportech. Chrání vás před puchýři i odřeninami z bot. Na sport volte ponožky s vyšším okrajem, který ochrání váš kotník před odlétajícími kamínky nebo štěrkem. To oceníte zejména na venkovních sportovištích nebo při sportu v přírodě. Velmi trendy vypadají například bílé pánské bavlněné ponožky, které jsou často k vidění například při tenisu. 

Pánské ponožky - otázky, na které chcete znát odpovědi

Bavlněné nebo bambusové - které ponožky jsou lepší?

Pánské ponožky ze 100 % bavlny jsou sázkou na jistotu. Jak je to ale s jinými materiály? Velmi populární jsou také bambusové ponožky. Mají velmi podobné vlastnosti, jako ponožky bavlněné. Navíc mají ještě antibakteriální vlastnosti, které oceníte zejména v okamžiku, kdy se vám víc potí nohy. Skvělou volbou jsou na sport nebo do horkého letního počasí.  

Kde koupit kvalitní pánské ponožky?

Široký výběr pánských ponožek najdete na Modivo.cz. Zvolte si tu správnou velikost, materiál a design a nakupte si dostatečné množství pro všechny možné příležitosti!