Bižuterie

Seřadit
Cena
Výrobce
Barva
Provedení bižuterie
Nabídka
Produkty: 36
Zobrazit ID verze

Šperky - doplňky ideální jako dárek pro muže

Pánské šperky mohou mít mnoho podob. Ženy je s oblibou dávají i jako dárek. V kurzu jsou zejména náhrdelníky pro muže. K narozeninám nebo k svátku mohou pánové dostat i tzv. ryté pánské šperky. Chcete-li nakupovat šperky pro muže, bude dobré, když budete znát jejich vkus. Často se stačí podívat na šperky, které pánové do svých outfitů běžně řadí. Budete-li muži vybírat náramek nebo prsten, bude třeba znát obvod zápěstí nebo prstu. Ženy často měří obvod jiného náramku či prstenu, který patří obdarovávanému muži. Šperky pro muže mohou mít nejrůznější barvy. Pánové nejčastěji nakupují šperky v stříbrném nebo v zlatém provedení. Je to klasika, která z módy nevychází. Trendy budou také vícebarevné pánské šperky, které kombinují dvě nebo více barev kovu. V kurzu pak budou i šperky s koženými prvky. Ty mohou pánové vkusně sladit i s koženou obuví, s řemínkem od hodinek nebo s koženou pánskou taškou. Takto postavený outfit nebude mít daleko k dokonalosti.

Pánské šperky náhrdelníky - originální designy pro každou příležitost

Pánské šperky na krk zahrnují řetízky a náhrdelníky. V módě jsou kovové kousky, ale i modely z pravé kůže. Pánové se často poohlíží po náhrdelnících z chirurgické oceli. Ta je pevná a velmi odolná. Šperky se díky tomu jen tak nepoškrábou a nepoškodí. Dobrou volbou jsou pak i náhrdelníky z mosazi nebo z textilního materiálu. Ty se hodí zejména do sportovně laděných outfitů. Šperky z pravé kůže pak zapadnou do elegantních a do business outfitů. Náhrdelníky pro muže se vyrábí i z plastu nebo ze zinku. Plastové modely jsou trendy, pánové je však musí více opatrovat. Tyto šperky jsou totiž náchylnější na poničení a méně tak odolávají nárazům a celkově mechanickému poškození. Na oblíbené šperky mohou pánové používat i nejrůznější obaly a krabičky. I bižuterie pak lze čistit speciálními hadříky, které šperkům vrátí jejich původní lesk. Náhrdelníky by pak pánové měli raději za jistých okolností sundávat. Se šperky na krku se nedoporučuje např. sportovat.

Zlaté a stříbrné náhrdelníky - pánské šperky v nabídce MODIVO

Hledáte-li kvalitní pánské šperky, nemusíte chodit pouze do kamenného klenotnictví. Velký výběr bude k mání i na e-shopech. Vsaďte na ty ověřené zákazníky. Vyhnete se tak snáze nákupu nechtěných padělků. Jedním z ověřených internetových obchodů je také MODIVO.cz. Zde si přijde na své každá milovník stylové bižuterie. K mání jsou zde stříbrné pánské šperky nejrůznějšího typu. Volit můžete i pánské zlaté šperky. Na výběr jsou zde náhrdelníky, ale i náramky nebo prsteny. Co se týče módních značek, narazíte zde na takové velikány, jako jsou Boss nebo Fossil. Za zmínku pak stojí také šperky od věhlasné značky Emporio Armani či Diesel. Pánské šperky od zmíněných značek jsou precizně zpracované do posledního malého detailu. Šperky od těchto výrobců jsou pak k dostání i v celých kolekcích.

Šperky - často kladené otázky

Jaký pánský náhrdelník vybrat?

Pánské náhrdelníky mohou mít mnoho podob. Velké oblíbenosti se těší zejména vícebarevné řetízkové náhrdelníky. Máte-li rádi klasiku, vsaďte na černé pánské náhrdelníky. In budou i náhrdelníky pro muže z mosazi nebo s koženými prvky.

Jak sladit šperky s outfitem?

Aby byl váš outfit vyšperkovaný do posledního drobného detailu, musí k sobě zvolené módní doplňky ladit. A to nejen barvou, ale také strukturou. K náhrdelníku s koženými prvky zvolte další kožené doplňky z hladké nebo z broušené kůže. Barva šperků pak může korespondovat i s knoflíky na oděvu.