Produkty: 1 293
Zobrazit ID verze

Pánské hodinky pro každý den - perfektní doplněk vašeho outfitu

Dokonalý oblek, skvěle uvázaná kravata, čisté a lesknoucí se boty. Stále vám ale něco chybí? Samozřejmě, jsou to originální pánské hodinky! Perfektní doplněk pro každého muže, který si potrpí na detaily. Ale pozor! Pánské hodinky nejsou jen doplněk k obleku. Dokáží totiž dodat tu správnou tečku každému vašemu outfitu! 

Je vaší doménou spíš sportovní styl? Podívejte se po takových, které jsou sportovně laděné. Jejich design je často střídmý a velmi hezky doprovodí i ten nejsportovnější outfit. Krásným příkladem jsou například Tommy Hilfiger pánské hodinky. Mezi sportovní hodinky se pak jednoznačně řadí i chytré hodinky. 

Chytré pánské hodinky můžete jednoduše propojit s vaším mobilním telefonem a budete si tak jistí, že vám neuteče žádný hovor, zpráva ani oznámení. A navíc vám otevřou dveře k mnoha dalším funkcím. Umí monitorovat vaše životní funkce, spánek a samozřejmě sportovní výkony! 

Zlaté pánské hodinky - dopřejte si špetku luxusu

Zlato - materiál, který snad nikdy nevyjde z módy. Vypadá luxusně a celou řadu let se šperky a doplňky z něj vyrobené řadí ke špičkám v prodeji. Stejně tak je to i mezi hodinkami. Zlaté pánské hodinky jsou jasným znamením, že si potrpíte na luxus. A to ať už zvolíte celozlatou variantu, nebo například stříbrné hodinky se zajímavými zlatými detaily. 

Zlaté pánské hodinky se dokonale hodí k elegantnímu outfitu. Skvěle budou vypadat s oblekem, ale také k uvolněnějšímu a elegantnímu casual stylu. Perfektní příležitostí, kam je vynést jsou pak slavnostní příležitosti - svatby, oslavy, business večeře. Ostudu s nimi rozhodně neuděláte ani na důležité obchodní večeři. 

Při zapínání svých zlatých hodinek mějte na paměti, že se jedná o poměrně výrazný doplněk, který už není potřeba kombinovat s čímkoli dalším. Nezapomeňte - v jednoduchosti je krása!

Sportovní pánské hodinky - nejen na workout 

Sportovní pánské hodinky můžete vybírat ve dvou kategoriích. Klasické sportovní hodinky, které vám umožní sledovat vaše sportovní výkony, a zároveň vás v nich podpoří. Mezi takové se rozhodně řadí například hodinky, které mají vysokou odolnost vůči vodě. Nemusíte je sundávat při svých plaveckých výkonech a často ani v okamžiku, kdy se jdete potápět. Sledují vaše životní funkce a přirozeně vás podpoří ve vašich vodních sportovních výkonech. 

V druhé kategorii pak najdete chytré sportovní hodinky. Ty mají obvykle mnoho funkcí, které monitorují vaše životní funkce a komplexní sportovní výkony. A protože jsou chytré, dokáží vás k nim dokonce motivovat! Ať už je vaším cílem uběhnutí maratonu nebo deset tisíc kroků denně, chytré hodinky vás dokáží vybičovat k jeho dosažení!

Pánské hodinky - otázky, na které chcete znát odpovědi

Které pánské hodinky vybrat?

Své pánské hodinky vybírejte primárně podle toho, k jaké příležitosti se budou hodit. A ano, s největší pravděpodobností vám jedny stačit nebudou. Jednoduše laděné vám přijdou vhod na běžné nošení. Podívejte se například na klasické Casio pánské hodinky. Elegantní, například zlaté pánské hodinky, oceníte při slavnostních příležitostech. No a do třetice sáhněte po sportovních pánských hodinkách, ať se při běhání v lese zbytečně nezapomenete!

Pánské hodinky - jakou zvolit značku? 

Značku pánských hodinek můžete vybírat hned z několika různých úhlů pohledu. Nejčastěji to může být vlastní zkušenost nebo doporučení od vašich blízkých. Stejně tak se můžete poohlédnout po hodinkách od vaší oblíbené oděvní značky - i ty totiž velmi často vyrábí doplňky, včetně hodinek.